رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو در سوئیس مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus ‘را انتخاب نمی دموکرات ها و یا جمهوری خواهان’

ایالت نیویورک اندرو کومو فرماندار صحبت می کند در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در مارس 1, 2020 در Albany, New York.

استفانی رینولدز | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز سه شنبه سرزنش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت که آن را ناعادلانه برای جمهوری خواهان به ارائه “کمک مالی” به حزب دموکرات به رهبری متحده مبتلا به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Cuomo, یک دموکرات که دولت ایالات متحده در کانون برای شیوع به شدت به انتقاد از شعارهای حزبی از مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., که هر دو می گویند که مخالف ارسال فدرال کمک های اضطراری به متحده است.

“این قرمز و یا آبی رنگ آن را قرمز و سفید و آبی. این coronavirus را انتخاب نمی دموکرات ها و یا جمهوری خواهان. آن doesn’t kill دموکرات ها و یا جمهوری خواهان آن جان آمریکایی” کومو گفت: در نشست خبری روزانه. “اگر ما نمی دریافت پول از واشنگتن ما نمی توانیم صندوق مدارس در نرخ ما می خواهیم به صندوق آنها. ما در وخیم مالی نیاز است.”

در مصاحبه ای با نیویورک پست منتشر شده صبح روز سه شنبه تهمت تکرار مک کانل موضع مخالف فدرال کمک های به اصطلاح آبی دولت گفت که کنگره تمایل به انجام کمک مالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که انجام این کار امر می تواند غیر منصفانه به جمهوری خواه به رهبری ایالات متحده به دلیل این که نیاز به کمک مالی هستند “اجرا شده توسط دموکرات ها در هر مورد. فلوریدا در حال انجام است فوق العاده تگزاس انجام شده است و فوق العاده در این میانه است, شما می دانید, فوق العاده — بسیار کمی بدهی.” تگزاس و فلوریدا هم باید فرمانداران جمهوریخواه.

کومو گفت که او نمی خواهد تماس کمک مالی از دولت فدرال یک قید وثیقه گفت این بود: “لفظی هذلولی” کلمه.

“وجود دارد هیچ کمک مالی به دلیل coronavirus این ملت بوده است نهفته و ایالات متحده بوده است نهفته به دلیل متحده را تشکیل می دهند ملت و ما نیاز به کمک مالی به دلیل coronavirus وضعیت” کومو گفت.

کومو گفت که نیویورک و دیگر دموکرات به رهبری ایالات متحده پرداخت می شود بیشتر در فدرال مالیات از آنها دریافت کرده ام. او گفت: نیویورک می پردازد $29 میلیارد دلار بیشتر مالیات به دولت فدرال از آن دریافت هر سال و کالیفرنیا می پردازد و نزدیک به 6 میلیارد دلار بیش از آن می شود. در ضمن جمهوری خواه به رهبری ایالت کنتاکی دریافت $37 میلیارد دلار بیش از آن می پردازد در حالی که در فلوریدا دریافت کنید $30 میلیارد دلار در بودجه فدرال از آن را می فرستد به آمریکا

منبع: CNBC

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر