رژیم صهیونیستی نیویورک. Cuomo: ‘من انجام همه چیز را من می توانم, اما مردم هنوز هم در حال مرگ’ از coronavirus

پس از ورود در شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی کشتی بیمارستانی راحتی ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو است که دیده می شود در یک کنفرانس مطبوعاتی در بیمارستان صحرایی سایت در Javits Center.

Albin لهر-جونز | اقیانوسیه مطبوعات | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: روز شنبه یک شیوع کروناویروس در لانگ آیلند است که “نگران کننده” به عنوان عفونت است و در حال حاضر برای هر شهرستان در سراسر کشور موجی به 92,381 با 2,373 مرگ و میر.

در کنفرانس خبری روزانه در آلبانی کومو گفت: آن را “بیرحمانه ترین طنز” است که چین که در آن همه گیر شروع پیشرو تولید کننده به شدت مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی.

او همچنین گفت: دولت می تواند کمک به کسب و کار تولید شخصی دنده محافظ در صورت امکان — ماسک پزشکی, لباس, چهره سپر و دستکش.

“من همه چیز را من می توانم, اما مردم هنوز هم در حال مرگ است و مضر و فروتنی و دردناک است. فقط درد” کومو گفت. “و این است که یک مدت زمان طولانی به زیر این سطح از درد. چه چیزی شما را مانند زمانی که شما می آیند از طرف دیگر من نمی دانم.

کومو گفت: COVID-19 شیوع فقط در هدف قرار دادن مناطق شهری است. Coronavirus گسترش یافته در سراسر کشور از جمله در جوامع روستایی که در آن وجود دارد “گاو از مردم” کومو گفت. “این مناطق حومه. که Westchester ناسائو و Suffolk. … در بسیاری از ایالت نیویورک است کوچک از ایالات متحده است.”

او گفت: Nassau County 1,000 موارد جدید در حالی که Suffolk County — صفحه اصلی به Hamptons — دارای 1,141 موارد جدید. “است که اخبار نگران کننده.”

او التماس کرد با بیمارستان های محلی به ذخیره کردن منابع.

“ما می خواهیم تمام بیمارستان ها به کمک آنچه که باید به مرکزی که ذخیره و پس از آن ما خواهد شد توزیع بر اساس نیاز” او گفت:.

دولت در حال حاضر پیش بینی آن را ضربه اوج از coronavirus موارد در هفت 30 روز و آن را هنوز هم به اندازه کافی ندارد هواکش برای دیدار با آمدن موج به طور جدی بیمار COVID-19 بیماران, او گفت:.

“در این زمان میزان سوختگی ما حدود شش روز از هواکش در ذخایر ما,” کومو گفت. “آنها بسیار گران قیمت هستند و دولت را شکست بنابراین من هیچ تمایلی به خرید بیشتر هواکش از ما نیاز دارند.”

در همان زمان هواکش می تواند به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی.

“اگر یک فرد می آید و نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی و شما لازم نیست که یک فرد می میرد. که بی پرده معادله در اینجا” کومو گفت.

کومو گفت: پزشکان و پرستاران در بیمارستان های شمال ایالت منتقل شده به شهر نیویورک و مناطق دیگر که در حال گرفتن آمار سخت ترین. علاوه بر این 21,000 خارج از دولت مراقبت های بهداشتی کارگران داوطلب شده اند برای آمدن به نیویورک, او گفت:. “من خود را با تشکر از میهن پرستی … این زیبا هستند سخاوتمندانه مردم و نیروهای جدید را نفع بازگشت..”

کومو را 49 ساله برادر, Chris Cuomo, سی ان ان لنگر که تست مثبت برای COVID-19 اوایل این هفته به نظر می رسد در کنفرانس مطبوعاتی از طریق ویدئو. دو را توسعه داده اند یک پایگاه هواداران وفادار پس از رقابتی خود و اهل تفریح و بازی, خانواده, رقابت, شد, نمایش در, Chris Cuomo را نشان می دهد “کومو زمان نخست.”

“شما نگاه خوب است. شما صدا خوب است. من می دانم که گاهی اوقات ما شوخی است. من قصد دارم برای انجام این کار است. قاعده این است که شما هرگز به یک برادر در حالی که او را” فرماندار گفت: قبل از مسخرگی برادر خود را.

“شما ‘کومو زمان نخست” من کومو در همه زمان ها. که تفاوت” فرماندار گفت: اظهار نظر در برادر خود را به کلاه هایی که تا به حال خود را نشان می دهد نام بخیه در جلو. “آن است که خوب به دنبال کلاه و یک ساعت در روز. من 23 ساعت در روز است. که ریاضی تعادل است.”

فرماندار گفت: برادر او انجام خدمات عمومی توسط بینندگان اجازه می دانم که چگونه بیماری خود شد و در حال پیشرفت.

“من شده است گفت: 1,000 بار است که 80 درصد از مردم آن را دریافت و آنها خود حل و فصل اما شما نشان می دهد که” فرماندار گفت. “من همیشه به شما افتخار, شما می دانید که در سطح پایه نه تنها من شما را دوست دارم من همیشه افتخار می کنم. اما من هرگز خودمان افتخار از شما از من در حال حاضر هستم. شما بروید و گرفتن برخی از بقیه من شما را دوست دارم.” او گفت که این دو را با یک نوشیدنی رفتن به ماهیگیری و خنده در مورد آن در هنگام وقوع است.

نیویورک در حال حاضر تبدیل به جهانی کانون شیوع بیشتر عفونت های گزارش شده از چین هوبئی که در آن coronavirus پدید آمده در ماه دسامبر.

دولت عجله برای ساخت موقت بیمارستان ها و دولت فدرال فرستاده است 85 یخچال کامیون به فروشگاه های مرحوم coronavirus بیماران. آن را نیز فراهم کرده است صدها نفر از آمبولانس پرسنل پزشکی و سایر لوازم به شهر نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>