رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو نقل از ‘شواهد قابل توجهی وجود دارد’ رستوران NYC در حال نقض اجتماعی, فاصله, قوانین, تهدید تعطیلی

فرماندار نیویورک اندرو کومو می پوشد یک محافظ ماسک صورت به او می رسد به صحبت می کنند در طول یک جلسه توجیهی روزانه پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) در منهتن در شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده 13 ژوئیه سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو وجود دارد گفت: “شواهد قابل توجهی وجود دارد” رستوران در شهر نیویورک بودند نقض اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های طراحی شده برای جلوگیری از گسترش Covid-19 و تهدید به بستن موسسات که اصلا قوانین را دنبال کنید.

“معناداری وجود دارد شواهد از عدم تطابق” به ویژه در رستوران ها و کافه در شهر نیویورک کومو خبرنگاران در یک کنفرانس پنج شنبه. “این اشتباه است. این خطرناک است. خودخواه. این غیر قابل قبول است.”

او گفت: دولت نزدیک رستوران پس از سه نقض اما فاحش متخلفان می تواند به صورت فوری بسته شدن و از دست دادن خود را مشروب مجوز. سفارش آغاز می شود در روز پنج شنبه گفت.

“سه تخلفات و شما بسته شده است. ما نیز برای ارسال اسامی موسسات رو انضباطی اتهامات” او گفت:.

شهر نیویورک تنظیم شده است برای شروع فاز چهار بازگشایی دوشنبه که اجازه می دهد مراکز و نهادهای فرهنگی برای بازگشایی, اما داخل سالن عملیات باقی خواهد ماند و بسته کومو گفت.

“ما هنوز هم از دیدن مسائل نه فقط در کافه ها و رستوران ها اما در سراسر کشور,” او گفت:. “شما ببینید این در داخل فضاهای داخلی و تهویه مطبوع فضاهای که در آن ویروس است که رسیدگی به گسترش است. بنابراین ما در حال رفتن به نگاهی است که احتیاط در شهر نیویورک است.”

او گفت: او را محکم قوانین در نیویورک به عنوان دولت آماده برای موج دوم coronavirus از عفونت متحده با افزایش شیوع بیماری در غرب و جنوب.

“شماره های ما خوب هستند اما … آنچه که ما در حال برخورد با پتانسیل از یک “موج دوم” از این کشورهای دیگر” کومو گفت. “نیویورک پرداخت یک عزیز قیمت برای Covid و آنها به همان اندازه ناراحت با این نقض” کومو گفت.

دولت تحمیل کرده است یک سفر مشورتی در 22 متحده در سراسر کشور سفارش و ورود مسافران در نیویورک از این کشورها به قرنطینه برای 14 روز. کومو گفت: دولت دیده می شود و 92 درصد انطباق با رای مردم تکمیل فرم افشای سفر خود را برنامه های در فرودگاه, اگر چه او گفت که این بدان معنا نیست که آنها به انطباق با قرنطینه.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>