رژیم صهیونیستی نیویورک. Cuomo, انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن در مدرسه reopenings: ‘آن را به رئیس جمهور’

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو صحبت می کند در طول روزانه رسانه ها جلسه ای در دفتر فرماندار ایالت نیویورک در ژوئن 12 سال 2020 در شهر نیویورک است.

Jeenah ماه | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو لعنتی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه برای اعمال فشار مقامات وزارت امور خارجه برای بازگشایی مدارس در پاییز امسال گفت: دولت فدرال نمی باید بیش از هر نهاد مهم است.

“مدرسه reopenings دولت تصمیم. دوره. است که در قانون و این روشی است که ما قصد داریم به ادامه. آن را تا رئیس جمهور ایالات متحده” کومو گفت: در طول یک خبر مطبوعاتی در آلبانی. “رئیس جمهور ندارد قدرت به باز کردن مدارس است. ما باز خواهد شد و مدارس و اگر آن را بی خطر است برای باز کردن مدارس است. هر کس می خواهد مدارس باز است.”

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن — پیوست توسط بانوی اول Melania Trump, معاون رئیس جمهور, مایک پنس و دوم خانم کارن پنس در کاخ سفید — گفت: او را فشار متحده به بازگشایی مدارس در این پاییز. اگر چه ده ها تن از کشورها در حال تلاش برای مهار یک تجدید حیات در Covid-19 موارد جمهور به نام برای مدارس برای باز کردن در اوت و سپتامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ramped تا مبارزات انتخاباتی خود در اوایل روز چهارشنبه تهدید به خودداری از بودجه فدرال از مدارس که اصلا سر کلاس های حضوری پاییز امسال.

در ضمن کومو گفت: او اعلام خواهد کرد دولت تصمیم گیری در مورد اینکه آیا مدارس باز خواهد شد در ماه اوت پس از به طور کامل بررسی سلامت عمومی اطلاعات و بازگشایی طرح از مدرسه محلی منطقه.

“آزمون است که من را به همه این چیزها, روز, اردوگاه, اردوگاه های شبانه من فرزند تست. من قصد ندارم به هر کسی بخواهید برای قرار دادن کودک خود را در یک وضعیت که من قرار نیست فرزند من و این که چگونه من این تصمیم است. اگر آن را امن برای فرزند من آن را امن برای کودک خود را. بنابراین ما می خواهید که اطلاعات و ما این تصمیم در ماه اوت,” او گفت:.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اوایل روز چهارشنبه اعلام کرد که مدارس دولتی این کشور بزرگترین سیستم مدرسه نمی خواهد به طور کامل بازگشایی این سقوط.

این منطقه که 1.1 میلیون دانش آموز را با استفاده از ترکیبی از فرد در کلاس و آموزش از راه دور, او گفت:. “اکثریت” از دانش آموزان را به حضور در کلاس برای دو یا سه روز در هر هفته de Blasio گفت.

کومو گفت: بازگشایی مدارس بسته اقتصادی طرح. “شما نمی توانید واقعا بازگشایی اقتصاد به طور کامل اگر شما این مدارس بسته شده,” او گفت:.

“دولت فدرال هیچ اختیارات قانونی وقتی که می آید به مدرسه دهانه. این فقط یک redux از آنچه که رئيس جمهور هم در اقتصادی بازگشایی,” او گفت:.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>