رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو می گوید او که اعتماد به نفس’ در دولت فدرال را از دست داده و coronavirus بحران

فرماندار نیویورک اندرو کومو (D) در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه کنگره.

مایکل Brochstein | پژواک سیم | برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز پنج شنبه در مورد شکایت دولت فدرال را از دست داده و coronavirus بحران است.

“چگونه اعتماد به نفس من از فدرال مسئولیت و عمل ؟ نه این که اعتماد به نفس” کومو گفت: به عنوان او به سمت چپ روزانه یک نشست خبری در آلبانی در ویروس.

کومو انتقاد آمد پس از او اعلام کرد که COVID-19 مرگ و میر در نیویورک به رکورد روزانه برای سومین مستقیم بعد با 799 مرگ و میر و پس از او گفت که 2 تریلیون دلار فدرال امداد لایحه می کند و حتی کمتر برای دولت خود را نسبت به او فکر می کردم.

او در مقایسه با اقتصادی و بحران انسانی در نیویورک به سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی در این شهر را قطع مرکز تجارت جهانی ساختمان ها و کشته شدن بیش از 3000 نفر است.

“9/11 آنقدر ویرانگر خیلی غم انگیز و پس از آن در بسیاری از ما از دست دادن بسیاری از نیروهای جدید به این قاتل خاموش” کومو گفت: “که فقط امواج از طریق جامعه با همان اتفاقی همان شیطانی است که ما دیدم در 9/11.”

این فرماندار دموکرات کار کرده از نزدیک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات فدرال در یک دست تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که آمار نیویورک بسیار سخت تر از هر کشور دیگر در آمریکا

وجود دارد بیش از 151,000 موارد تایید شده در سراسر کشور و 81,800 در شهر نیویورک به تنهایی — تقریبا به عنوان بسیاری از آنجا که چین با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کومو و مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او می خواهد فرمانداران به “سپاسگزار” از تلاش های خود را تا حد زیادی در آنجا ماند و در شرایط خوب آنها به عنوان حرکت به بحران است.

اما پیش از آن در کنفرانس کومو یک بار دیگر انجام می دهد و به اصطلاح فاز 3 coronavirus بسته امداد است که به تصویب کنگره با حمایت هر دو حزب و امضا شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه گذشته.

که $2 تریلیون قانون – بزرگترین بسته کمک در تاریخ ایالات متحده – پرداخت فقط 1.3 میلیارد دلار به دولت امپراتوری کومو گفت.

نیویورک در حال انتظار برای دریافت بین 5 $میلیارد و 6 میلیارد دلار در فدرال امداد – یک مقدار که کومو در حال حاضر به نام ناکافی قبل از آن حتی تصویب کنگره است.

“هنگامی که ما از دولت بودجه چند هفته پیش ما اعتقاد آنها چه گفت و ما فکر کردیم که ما به دنبال در 6 میلیارد دلار در بهداشت و درمان-مراقبت از بودجه” کومو گفت: در پايه بلند كن بادي پنج شنبه.

“معلوم است که ما در واقع خواندن زبان آن حدود 1.3 میلیارد دلار به ایالت نیویورک است که بسیار متفاوت از $5 [میلیارد] یا 6 میلیارد دلار. و بودجه رد صلاحیت یک سوم از نیویورک پزشکی گیرندگان که هیچ کس گفت:” فرماندار گفت.

“ما نیاز دولت فدرال را به عهده” و “تصویب قانون است که کمک می کند تا,” او اضافه شده است.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای اظهار نظر در کومو که سخنان.

پس از لایحه بودجه به تصویب مجلس سنا در اواخر ماه مارس کومو تقبیح آن به عنوان “غیر مسئولانه” و “بی پروا.” او گفت: در آن زمان که 5 میلیارد دلار نیویورک را از این لایحه نمی آیند نزدیک به پوشش دولت پیش بینی درآمد کمبود, که می تواند در مجموع 15 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>