رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو سفارشات همه مردم به پوشیدن پوشش صورت در

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: او سفارش همه مردم به پوشیدن صورت پوشش در حالی که در دولت کار می کند برای مبارزه با این کشور بدترین شیوع کروناویروس.

این حکم اجرایی خواهد اثر را پس از سه روز مهلت کومو گفت: در روزانه خود را در کنفرانس خبری در آلبانی.

در ترسیم تدریجی بازگشایی کسب و کار کومو گفت: دولت در حال حرکت به سمت یک “طبیعی است.”

“که در آن ما در حال رفتن را بازگشایی در آن ما در حال رفتن به بازگشایی چه بود. ما در حال رفتن به یک محل” کومو گفت.

“اگر شما در حال رفتن به در یک وضعیت در مکان های که در آن شما را در تماس با افراد دیگر در یک وضعیت است که به لحاظ اجتماعی فاصله شما باید یک ماسک و یا پارچه پوشش بینی و دهان است.”

بیش از یک سوم از این کشور 600,000 تایید موارد Covid-19 در نیویورک با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در حالی که شیوع این بیماری به نظر می رسد درست کردن کومو گفت: حدود 2000 مورد جدید تایید در دولت هر روز. او گفت: اقتصاد نمی خواهد بود قادر به ایجاد یک کامل باز گشت تا یک واکسن هست که دانشمندان گفته اند را به یک سال و نیم.

قوانین برای پوشیدن پوشش صورت در ایالت نیویورک اعلام شده توسط رژیم صهیونیستی است. Andrew Cuomo, مارس 15 سال 2020 است.

منبع: ایالت نیویورک

“این بیش از زمانی که مردم می دانند که من 100% امن و من لازم نیست که به نگرانی در مورد این. هنگامی که این اتفاق می افته ؟ هنگامی که ما یک واکسن?” او گفت:. “تا زمانی که شما یک واکسن تا شما را به درمان های پزشکی چه چیزی شما را انجام دهید ؟ چگونه شما ساخت پل? آن را برای رفتن به یک مرحله به مرحله بازگشایی.”

بخشی از آن مرحله به مرحله بازگشایی نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک صورت, او گفت:. دولت های محلی را اجرا درآوردن را جریمه نمی توان صادر کرد در این زمان, او گفت:. آن را به مردم اعمال می شود در حمل و نقل عمومی از جمله مترو و اتوبوس و همچنین در فضاهای عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی, او گفت:. این امر حتی به مردم اعمال می شود راه رفتن در پیاده رو. این پوشش می تواند یک دستمال یا روسری به عنوان طولانی به عنوان آن را پوشش می دهد و خود بینی و دهان.

“شما حق بیرون رفتن برای قدم زدن در پارک برای قدم زدن بیرون بروید زیرا شما نیاز به خارج شدن از خانه. سگ شدن بر اعصاب خود خوب است. نمی آلوده من. شما لازم نیست که یک راست به آلوده من,” او گفت:.

در حالی که کومو گفت: او را به جریمه در حال حاضر او نمی حکومت امکان.

“در حال حاضر اگر آنها را قبول نمی کند که وجود دارد گسترده noncompliance, می تواند ما را به مدنی مجازات و یا می تواند به من می گویند شما نمی توانید در قطار یا اتوبوس مگر اینکه شما یک ماسک شما می تواند وجود دارد.”

او گفت که او امیدوار است نیویورکی به دنبال حکومت “از آنجا که آن را حس می کند.”

کومو را سفارش آمد نزدیک به دو هفته پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خود را به روز ملی coronavirus دستورالعمل به توصیه پوشیدن پوشش صورت در اماکن عمومی “که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ … به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است.”

CDC تاکید کرد در این زمان است که مردم باید در حفظ و اجتماعی فاصله شیوه – اقامت 6 فوت دور از دیگران و ماندن در منزل و هر زمان ممکن است — حتی اگر آنها می پوشند چهره پوشانده اند.

کارشناسان بهداشت می گویند کمی وجود دارد و شواهد نشان می دهد که پارچه پوشش محافظت می پوشنده لباس از انقباض Covid-19 از دیگران است. اما آنها ممکن است کمک به جلوگیری از افراد مبتلا از بیماری خود را گسترش میکروب ها.

کومو گفت که بازگشایی تجارت در دولت و بقیه از کشور در شرایطی که از یک واکسن برای coronavirus نیز لولا در تست مردم برای Covid-19 و ردیابی تماس های از کسانی که تست مثبت است.

“این تست بیشتر بیشتر باز اقتصاد” کومو گفت.

این فرماندار دموکرات بارها و بارها گفت: دولت فدرال نیاز به کمک به گسترش ظرفیت برای تست و اشاره کرد که وجود دارد در حال حاضر به اندازه کافی تست های موجود برای انجام این سطح از غربالگری که مورد نیاز خواهد بود.

“ما نمی توانیم این کار را بدون حمایت دولت فدرال و من شده است گفت: آن روز” کومو گفت. علاوه بر افزایش ظرفیت آزمون گفت: دولت فدرال باید برای کمک به ایالات صندوق چه خواهد بود “ارتش” ردیاب برای شناسایی افرادی که تا به حال تعامل با افراد آلوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>