نیویورک رئیس فدرال ویلیامز می گوید: اقتصاد را نمی توان بازگشت به قدرت کامل’ تا پایان سال 2020

نیویورک فدرال رزرو رئیس جمهور جان ویلیامز گفت CNBC در روز جمعه که او می بیند برخی از جنبه های اقتصاد, آینده آنلاین, اما شک و تردید در رشد خواهد شد به حالت عادی بازگشت این سال است.

زمینه هایی مانند ساخت و ساز باید به او گفت: “Squawk Box” مصاحبه با استیو Liesman. که تکرار نظرات از بانک فدرال فیلادلفیا جمهور پاتریک هارکر که صحبت به CNBC در روز پنج شنبه.

“من انتظار دارم که قادر به گزاف گویی کمی سریع تر از شاید برخی از دیگر بخش های” ویلیامز گفت. “اما من نمی بینم اقتصاد بازگشت به قدرت کامل تا پایان سال است.”

بانک مرکزی رسمی صحبت کرد و جلوتر از چه شبیه یک روز بزرگ در وال استریت.

آتی سهام با اشاره به شدت بالاتر باز در اخبار از پیشرفت در coronavirus درمان از علوم جلعاد و به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه ای از سه مرحله برنامه ریزی به اقتصاد در حال حرکت دوباره پس از اجتماعی فاصله اقدامات باعث نزدیکی shutdown.

در حالی که ویلیامز با بیان برخی از خوش بینی در مورد دراز مدت چشم انداز رشد او می بیند “برخی از روز های سخت پیش رو” و “وحشتناک” سه ماهه دوم رشد داشته است.

“ما آمده اند به هر گونه نتیجه گیری قطعی در مورد چه مدت این گذشته خواهد شد و ما در حال اقدام در هر راه ما می توانیم برای انجام بیشترین تلاش خود را برای حمایت از اقتصاد این تکامل می یابد بیش از چند ماه است,” او گفت:.

“نگرانی های ما هستند که حتی به عنوان همه گیر عبور می کند و حتی به عنوان محدودیت های آرام و به تدریج در طول زمان ممکن است مردم را کاملا در حالی که قبل از آنها در حال حاضر به عقب بر گردیم در هواپیما یا قطار یا رفتن به تئاتر و کنسرت و چیزهایی مانند آن است,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>