نیویورک coronavirus مرگ و میر هنوز ‘horrifically بالا’ حتی به عنوان شیوع به نظر می رسد آهسته رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید

فرماندار نیویورک اندرو کومو در حال سخنرانی در یک نشست خبری در مورد کوروناویروس بحران در فاینستاین موسسات تحقیقات پزشکی Northwell سلامت در منهست, NY.

ران اژدر | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

Coronavirus مرگ و میر در نیویورک باقی می ماند “horrifically بالا” حتی به عنوان برخی از پیش بینی های دولت را نشان می دهد شیوع آن ممکن است در آستانه یک “تبار” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی در روز دوشنبه.

برخی از 478 نیویورک درگذشت از این ویروس در روز یکشنبه کاهش از روزانه مرگ و میر در این بیماری را در اوج زمانی که نزدیک به 800 ساکنان یک روز به مرگ کومو گفت.

او با تاکید بر اهمیت تست اعلام کرد که دولت او “شروع بزرگترین آنتی بادی آزمایش تا کنون انجام داده است.”

“تست است برای رفتن به هر کس نیاز به کار با هم” کومو گفت و اشاره کرد که تلاش خواهد شد نیاز به همکاری نزدیک بین ایالات و دولت فدرال است.

کومو نیز خواست نیویورکی به ادامه پس دولت سخت اجتماعی فاصله سیاست حتی به عنوان آب و هوای گرمتر وسوسه بیشتر مردم به سرمایه گذاری در خارج از منزل.

“آنها خواهد آمد با آب و هوای گرم تر” کومو گفت. “که تماس را افزایش می دهد این ویروس گسترش یافته است.”

روز یکشنبه کومو گفت: دولت در نظر دارد به رول تست آنتی بادی این هفته به تعیین که در حال حاضر آلوده شده است انجام “بزرگترین نظرسنجی از هر دولت و مردم است که انجام شده است.”

کومو گفت: سازمان غذا و دارو مورد تایید دولت آنتی بادی آزمون که در آن طراحی شده است برای تشخیص اینکه آیا یک فرد توسعه آنتی بادی برای مبارزه با Covid-19 و نشان می دهد آنها ممکن است سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری است. او گفت: دولت انجام خواهد شد “هزاران نفر” از تست های این هفته است.

این آنتی بادی آزمایش را دولت خود را “برای اولین بار درست عکس فوری” از چگونه بسیاری از ساکنان آلوده شده اند با Covid-19, کومو گفت.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>