نیویورک coronavirus مرگ و میر شروع به پریدن کرد 731 دوشنبه بزرگترین افزایش روزانه Gov. کومو می گوید

Coronavirus مرگ و میر در نیویورک رسید توسط 731 روز دوشنبه بزرگترین واحد-روز پرش در COVID-19 تلفات پس از وقوع آغاز شد که چند ماه پیش رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز سه شنبه گفت.

پرش در مرگ و میر می آید حتی به عنوان تعدادی از مراقبت های ویژه پذیرش شروع به کاهش دادن دولت مورد نیاز برخی از اتاق تنفس به سطح شیب دار تا منابع و کارکنان برای رسیدگی به انتظار موج از موارد بیش از چند هفته آینده, او گفت:. پیش از آن در روز, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: تعدادی از coronavirus بیماران قرار می گیرد هواکش در روزهای اخیر شده است بهتر از انتظار می رود به این شهرستان در وقت با ارزش برای ایمن سازی تجهیزات لازم برای یک موج از بیماران انتظار می رود به آمار بیمارستان های محلی در چند هفته آینده.

تا کنون 5,489 نفر در کشور فوت کرده اند از coronavirus حسابداری برای حدود نیمی از تمام مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

“پشت هر یک از این اعداد یک فرد و یک خانواده است که یک مادر و یک پدر و یک برادر و یک خواهر. بنابراین بسیاری از درد دوباره امروز او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی.

تعداد مرگ و میر است که یک عقب مانده در شاخص تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان کومو گفت. این افراد بستری در بیمارستان ها در اوج و نمی شد با موفقیت درمان می شود, Cuomo, گفت:, و اضافه کرد که آنها قرار داده شده بر روی دستگاه تنفس و “دیگر شما را در یک ونتیلاتور کمتر احتمال دارد” شما زنده خواهد ماند.

نیویورک است که کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده با بیش از نیمی از این موارد در دولت در شهر نیویورک با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کومو گفت که او قصد دارد به موضوع چند دستور اجرایی بعد از شنبه, از جمله یکی که formalizes 1000 دلار جریمه برای کسانی است که زیر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

ایالت نیویورک مقامات بهداشت گفت: آنها انتظار می رود به تفکیک COVID-19 مرگ در مسابقه این هفته. بیمارستان ها ارائه نمی دهد که اطلاعات را به دولت آنها گفت: تا به حال مقامات برای به دست آوردن آن از خو یش.

ویروس “جان مردم آسیب پذیر است. که آنچه در آن می کند و آن می کند که بسیار خوب” کومو گفت.

د Blasio همچنین گفت: مردم از رنگ ها و مردم کم درآمد جامعه که در طول تاریخ داشته اند بیشتر مشکلات سلامتی هستند گرفتن ضربه بسیار سخت تر توسط coronavirus. شهر نشده منتشر مسابقه داده ها برای شیوع اما د Blasio گفت: این شهرستان برنامه ای برای انجام این کار بعد از این هفته اگر چه او هشدار داد که اطلاعات نبود مقدماتی.

“میزان که اختلاف ما هنوز به طور کامل در تلاش برای درک. و داده های ما به شما کمک خواهد کرد که ما درک می کنیم اما آن را نمی خواهد حرف آخر ، آن است که مقدماتی و ناقص در وسط یک بحران” او گفت:. “قومیت داده ها در یک بحران فضای که در آن مراقبت های بهداشتی ارائه شده به سرعت به هر کس که می توان رسیده است که کمتر از یک تمرکز است.”

— CNBC دن منگان کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>