نیویورک coronavirus مرگ و میر در حال کاهش است اما در یک ویرانگر سطح از درد و غم و اندوه,’ رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید

Coronavirus مرگ و میر شروع به سطح در ایالت نیویورک نزدیک به 800 هر روز با تعداد کل مرگ و میر رسیدن به 10,834 در دوشنبه تعداد سرسام آور است که با این وجود نشان می دهد که سازندگان: غیر ضروری کسب و کار و نگه داشتن نیویورکی خانه است کمک به جلوگیری از Covid-19 شیوع رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

“این برای من دردناک ترین شماره های آن است دردناک ترین تعداد هر روز” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی در روز سه شنبه. “کسانی که نیویورکی ها در افکار ما و نماز است. اگر شما نگاه کنید در چند روز گذشته از تعدادی از زندگی از دست رفته آن را اساسا در یک ویرانگر سطح از درد و غم و اندوه.”

مرگ و میر شروع به پریدن کرد از 671 روز یکشنبه به 778 روز دوشنبه سوم-بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شده است. اما کومو گفت: مرگ و میر به نظر می رسد کاهش نشان می دهد که ما در واقع می تواند کنترل گسترش ویروس. “خدا را شکر که ما می توانیم کنترل گسترش یافته است.”

کومو گفت: تعداد مرگ و میر در خانه های پرستاری بوده است “افزایش موضوع” با 133 مرگ و میر در سالمند-مراقبت از امکانات روز دوشنبه.

“شما نمی تواند کامال مهر و موم خانه سالمندان. شما نمی توانید آن را در یک حباب و می گویند من می تواند به محافظت از این مردم آسیب پذیر است. شما نمی توانید” کومو گفت.

“است که جمعیت آسیب پذیر در معرض خطر محل. ما نگران بوده ام در مورد خانه های پرستاری پس از یک روز” او اضافه شده است. “درصد از دست دادن زندگی بالاتر در خانه سالمندان در مقایسه با بیمارستان است.”

ایالت نیویورک تایید کرده است تقریبا 200,000 Covid-19 موارد تا کنون — بیشتر از هر کشور در خارج از ایالات متحده, اما شیوع نشان داده است نشانه ای از اوج در روزهای اخیر.

پیش از آن در روز, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان خواهد خرید 100,000 coronavirus کیت های آزمایش در هر هفته از یک مخلوط از پیمانکاران محلی و کارمل ایندیانا مبتنی بر شرکت به عنوان شهر با این نسخهها کار برای شناسایی بیشتر Covid-19 موارد است.

“برای اولین بار ما در حال رفتن به یک واقعا قابل اعتماد عمده عرضه تست” د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “شماره یک مسئله از یک روز شده است و تست شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>