فرماندار نیویورک اندرو کومو (D) در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در کورونا ویروس در دولت کاپیتول.

مایکل Brochstein | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت در حال حاضر “در سمت دیگر کوه” به عنوان روزانه تعداد بستری شدن در بیمارستان, نرخ جدید عفونت و مرگ و میر مرتبط با Covid-19 همچنان به کاهش است.

کومو گفت: دولت امیدوار بودم برای سریع تر کاهش در تعداد بستری شدن در بیمارستان از آن را در حال حاضر تجربه. اما این تعداد هنوز هم در حال کاهش است که “خبر خوب” او گفت:.

دولت گزارش 9,647 مجموع بستری شدن در بیمارستان در روز یکشنبه از 9,786, کومو گفت.

اضافی 226 نفر از Covid-19 روز یکشنبه گفت که چهار روز متوالی است که روزانه کشف شده زیر 300. آخرین باری که این تعداد مرگ و میر زیر 300 بود در 31 مارس است. دولت را به ثبت رساند مرگبارترین روز در آوریل 10 زمانی که 799 نفر کشته شدند.

سه روز نورد متوسط تعداد افرادی که در بیمارستان بستری شده است با Covid-19 نیز کاهش یافته است به 717 که آن هم یک خبر خوب به دلیل آن را به حال plateaued حدود 900 برای چند روز, او گفت:.

“شما می بینید که کوه است که ما بالا رفت و در حال حاضر ما در سمت دیگر کوه. شما شروع به دیدن شکل کوه متاسفانه کاهش از کوه است که به عنوان شیب دار به عنوان incline” کومو گفت: در حالی که ارجاع یک نمودار از مجموع بستری شدن در بیمارستان در دولت مربوط به Covid-19.

نیویورک اندرو کومو رژیم صهیونیستی است.

ایالت نیویورک را بازگشایی خواهد بود مشکل تر است نسبت به زمانی که آن را برای اولین بار بسته نزدیک به دو ماه پیش کومو گفت. او گفت: روشن است که اضطراب را آغاز کرده است را نگه دارید در دولت ها و جوامع است که می تواند از طریق افزایش موارد اعتیاد به الکل و سوء مصرف مواد و خشونت خانگی.

“این یک وضعیت پایدار از نزدیک همه چیز را دید پایین اقتصاد خود را قفل در خانه است. شما می توانید آن را برای یک دوره کوتاه از زمان, اما شما نمی توانید آن را برای همیشه لطفا برای” کومو گفت.

او گفت که دولت نمی تواند با عجله به بازگشایی جامعه و خطر دیگری سنبله در موارد. او گفت که دولت نیز کشورهای دیگر که ممکن بازگشایی شد بیش از حد به زودی مانند آلمان و سنگاپور و دیدم یک تجدید حیات در Covid-19 موارد است.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de