شهر نیویورک را به اندازه کافی N95 ماسک برای هفته اما هنوز هم چهره دیگر coronavirus کمبود de Blasio می گوید

شهردار نیویورک, بیل د Blasio دارای یک سپر صورت به عنوان او صحبت می کند به رسانه ها در طول سفر به بروکلین نیروی دریایی حیاط محلی که در آن شرکت های صنعتی را آغاز کرده اند که ساخت و تولید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در 26 ژانویه سال 2020 در شهر نیویورک است.

ادواردو Munoz Alvarez | گتی ایماژ

شهر نیویورک دریافت 600,000 N95 ماسک های دوشنبه, در بالای 200,000 دولت فدرال فرستاده جمعه به این شهر بیمارستان ها به اندازه کافی ماسک این هفته حتی به عنوان رهبران محلی تقلا برای پر کردن شکاف در دیگر منابع لازم برای مبارزه با کروناویروس, شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه گفت:.

این شهر را دریافت کرده 291 جدید مراقبت های بهداشتی کارگران از دولت فدرال از 1,450 درخواست de Blasio گفت. این شهر هنوز هم در معرض کمبود بیمارستان لباس و هواکش. او گفت: NYC بیمارستان ها استفاده می شود 1.8 میلیون در بیمارستان لباسهای هفته گذشته و استفاده خواهد شد حدود 2 میلیون دلار در این هفته.

“این یکی از مناطق که در آن ما در حال دیدن یک مشکل واقعی فولاد لباسهای. ما سیستم بیمارستان به اندازه کافی برای این هفته اما برخی از بیمارستان های خصوصی و خانه های پرستاری در حال اجرا هستند کم و این منطقه ما بسیار نگران” de Blasio گفت: ایستاده در خارج از بروکلین نیروی دریایی حیاط.

دکتر اریک وی رئیس کیفیت افسر در شهر بهداشت عمومی سیستم نیویورک بهداشت + بیمارستان ها گفت: آنها در حال تست هیدروکسی کلروکین و درمان های دیگر برای دیدن آنچه با این نسخهها کار بهترین برای نجات بیماران است.

“ما در حال حاضر سعی کنید فقط در مورد هر چیزی برای نجات بیماران,” او گفت:. او همچنین گفت: این شهرستان است که تلاش برای گسترش آن تست برای COVID-19 آن را بیشتر در دسترس به شهر مراقبت های بهداشتی کارگران است.

د Blasio گفت: سازمان مدیریت اضطراری فدرال است که به دنبال هتل ها و فضاهای دیگر برای تبدیل به موقت بیمارستان. دولت فدرال چند در آثار است. آن را ساخته شده است به طور موقت بیمارستان در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون تنیس که در آن ایالات متحده باز در حال بازی در پارک مرکزی و سایر امکانات.

او همچنین گفت: این شهرستان نیاز به ساخت موقت تدفین “قادر به کراوات بیش از این برای عبور از بحران و پس از آن کار با هر یک از خانواده خود به ترتیبات مناسب.”

“شهر نیویورک به مبارزه با به عقب. ما نامرئی دشمن. ما یک وحشی دشمن. اما این شهر در حال مبارزه با همه چیز ما رو” de Blasio گفت. “و این است که قوی شهر و انعطاف پذیر شهرستان و مردم در حال نشان دادن آن را در راه های بسیاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>