شهر نیویورک به استخدام 1,000 سلامت کارگران در ماه مه به ردیابی coronavirus موارد شهردار de Blasio می گوید

شهردار بیل د Blasio استقبال بهداشت و درمان کارگران و انجام یک کنفرانس مطبوعاتی در USTA Billie Jean King ملی تنیس Center, New York, مارس 10 سال 2020 است.

EuropaNewswire | Gado | گتی ایماژ

شهر نیویورک قصد دارد به استخدام 1,000 سلامت کارگران برای پیگیری coronavirus موارد به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که در تماس با کسی که آزمایش مثبت برای Covid-19, شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه گفت:.

“ما در حال استخدام. ما به دنبال با استعداد و با تجربه سلامت کارگران” د Blasio گفت: در اخبار جلسه. “اگر شما تجربه در مراقبت های بهداشتی زمینه اگر شما آماده به قرض دادن استعدادهای خود را به این مبارزه ما به شما نیاز دارید و ما به شما حق دور. ما در حال استخدام بلافاصله می کنیم و با استخدام در سراسر ماه مه.”

این شهر تیم از تماس با ردیاب خواهد مصاحبه و شناسایی افرادی که در تماس با کسانی که آزمایش مثبت برای Covid-19 گفت: de Blasio که آنها را به نام “بیماری کارآگاه.” این ردیاب را نیز ارائه پشتیبانی به نیروهای جدید که نیاز به جدا de Blasio گفت.

ظرفیت برای آزمون به طور گسترده در سراسر جامعه و به ردیابی تماس با کسانی که تست مثبت برای Covid-19 عناصر بسیار مهم در دولت و شهر قصد دارد برای لغو محدودیت و بازگشایی de Blasio و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو قبلا گفت.

د Blasio گفت: این شهرستان در حال ساخت “یک تماس ردیابی شبکه در این شهرستان مانند آن را هرگز قبل از دیده شده است در یک مقیاس وسیع. هر بار که کسی تست مثبت بلافاصله ما می تواند نوسان به عمل شکل بودند که خود را در تماس نزدیک و افراد مورد آزمایش برای منزوی کردن هر کسی که نیاز به جداسازی.”

این شهر به دنبال افراد با سابقه در مراقبت های بهداشتی de Blasio گفت: اصرار مردم برای درخواست از طریق صندوق سلامت عمومی است. د blasio گفت جدید ردیاب همکاری را با این شهر پرسنل بهداشت و درمان و همچنین کارکنان از سازمان های مختلف شهرستان که در حال آموزش دیده برای این کار است.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>