پیاده عبور در مقابل Salesforce برج در نیویورک است.

Victor J. آبی | بلومبرگ | گتی ایماژ

شهر نیویورک با همکاری Salesforce برای ساخت این شهر coronavirus تماس با ردیابی برنامه طراحی شده است برای پیگیری کردن و تست هر کسی که در تماس با هر کسی که تست مثبت برای Covid-19, شهردار, بیل د Blasio روز جمعه اعلام کرد.

Salesforce استقرار مرکز تماس و همچنین ارتباط با مشتری و سیستم مدیریت پرونده کمک خواهد کرد که شهر پیگیری موارد بالقوه و منزوی کردن افراد قبل از تبدیل شدن آنها به بیمار, او گفت:. مشارکت خواهد بود “و در حال اجرا” در پایان ماه مه, او گفت:.

“این به ما اجازه می دهد برای پیگیری هر مورد تجزیه و تحلیل داده ها به طور مداوم نگه داشتن اطلاعات مناسب در هر مورد مدیریت کل فرآیند کارآمد” د Blasio گفت. “این است برای رفتن به یک تلاش بزرگ, فقط فکر می کنم چگونه آن رشد می کند و رشد می کند بیش از این هفته, اما این چیزی است که اگر ما حق را به طور مداوم خواهد شد محدود این بیماری است.”

د Blasio اعلام کرد که این شهرستان در حال اجرای یک “تست و ردیابی سپاه” خواهد شد که وظیفه تست نیویورکی برای عفونت و ردیابی تمام موارد و اطلاعات تماس شناخته شده مثبت عفونت.

هدف این است که به استخدام 2,500 بهداشت عمومی “سربازان” در ماه ژوئن که آموزش داده خواهد شد با استفاده از تماس با ردیابی برنامه های led توسط شهردار سابق مایک بلومبرگ در همکاری با دانشگاه جانز هاپکینز.

Salesforce نمی بلافاصله در پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de