Coronavirus بستری شدن در بیمارستان در شهر نیویورک به نظر می رسد برای تثبیت و کاهش نیاز فوری برای طرفداران نشان می دهد که این شهرستان نیاز به “دو برابر کردن” اجتماعی فاصله اقدامات است که در حال کمک به جلوگیری از این بیماری همه گیر, شهردار, بیل د Blasio گفت.

د Blasio هشدار داد که داده های اولیه بود و این خطر وجود دارد که coronavirus موارد می تواند شروع به افزایش در سرعت سریع تر اگر ساکنان را رعایت نمی کنند به اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل سیاست.

اطلاعات شهردار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی “به ما می گوید ما در واقع باید برای دو برابر کردن چوب به استراتژی است که مشغول به کار هستند.”

“ما می دانیم که ما از جنگل; آن را خیلی زود” د Blasio گفت: هشدار می داد که داده ها باید استفاده نمی شود به رسم “بزرگتر نتیجه گیری.”

او هشدار داد که COVID-19 عفونت “رفتن برای رسیدن به درصد زیادی از ما” به احتمال زیاد بیش از نیمی از جمعیت.

از صبح روز چهارشنبه این شهرستان گزارش 77,967 کل موارد coronavirus یک 7.8 درصد افزایش از صبح روز سه شنبه. شده اند وجود دارد 3,602 مرگ و میر ناشی از این ویروس که از صبح روز چهارشنبه, 400 بیشتر از روز قبل از شمارش یک 12.5% پرش با توجه به شهر داده است.

بستری شدن در بیمارستان بود و در 19,177 که از سه شنبه شب با 3,844 بیشتر بستری شدن در بیمارستان از شب قبل 25% پرش با توجه به تازه ترین داده های موجود است.

Coronavirus بستری شدن در بیمارستان از شنبه به نمایندگی از 26 درصد از کل تعداد COVID-19 نفر در این شهرستان در مقایسه با 22 درصد از تمام موارد قبل از روز است.

برای اولین بار شهردار منتشر شد اطلاعات آماری درباره مرگ و میر ناشی از عفونت کروناویروس نشان دادن نابرابری در مرگ و میر در میان گروه های اقلیت.

اسپانیایی ها که 29 درصد از جمعیت شهر را به خود اختصاص 34 درصد از COVID-19 مرگ و میر در حالی که سیاه پوستان که 22 درصد از جمعیت ساخته شده تا 28 درصد از coronavirus مرگ و میر.

د Blasio گفت: سفیده که شامل 32 درصد از جمعیت حساب 27 درصد از coronavirus مرگ و میر.

و 7 درصد از مرگ و میر آسیایی هستند که 14 درصد از جمعیت شهر است.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio (D) صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد COVID-19.

مایکل Brochstein | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

شهردار به عنوان شهر نیویورک است که در مسیر ضربه اوج خود از coronavirus موارد این هفته با توجه به آماری مدل های ذکر شده توسط مقامات دولتی.

نیویورک شهر و شهرستانهای اطراف در ایالت نیویورک شده است کانون COVID-19 شیوع در ایالات متحده است.

اما با اشاره به میزان بستری شدن اطلاعات مربوط به نیاز به فن برای درمان بیماران آلوده de Blasio گفت: “ما در حال حاضر شاهد برخی از درست کردن. … چیزی تا شروع به حرکت می کند.”

او اشاره کرد که در حالی که او و مقامات بهداشت اخیرا “فکر می کردم که ما نیاز به تعداد زیادی از هواکش فقط برای نگه داشتن سیستم بیمارستان در حال اجرا فقط برای صرفه جویی در زندگی است که می تواند ذخیره شود” این شماره “رفته و آن را دوباره رفته.”

هفته گذشته در بیمارستان این شهر را افزایش دادند استفاده از هواکش برای coronavirus بیماران توسط 200 تا 300 هواکش در هر روز. این هفته de Blasio گفت: افزایش ونتيلاتور استفاده کند شده است به 100 یا کمتر در هر روز.

“که قابل توجه است.”

هیچ یک از اطلاعات گفت: پیش بینی زمانی که این شیوع در حال رفتن به فروکش.

د Blasio نیز مورد تحسین قرار گرفته ساکنان برای کاهش مصرف تلاش های جدی و کمک به سرعت گسترش ویروس.

“وقتی پرسیده شد که به این عظیم تغییرات نیویورکی جلو رفتم و به آن” شهردار گفت. “آنچه که ما دیده ایم در این چند روز گذشته است که اجتماعی فاصله پناهگاه در محل این ایده است که یک تفاوت بزرگ.”

او گفت: این اطلاعات دیده می شود در روزهای اخیر “به من می دهد, امید, امید تر از همیشه است.”

اما د Blasio هشدار داد که تجربه در مناطق دیگر جهان نشان می دهد خطر ابتلا به آرامش و کاهش تلاش.

در آن مکان او اشاره کرد “این افتضاح وحشی بیماری شروع به reassert خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de