شهر نیویورک شهردار هشدار coronavirus محدودیت ممکن است تا ژوئن: از آن زمان به ‘دو’

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio هشدار داد که اجتماعی فاصله محدودیت ممکن است نیاز به سخت تر و طولانی تا ماه ژوئن برای مهار و جلوگیری از شیوع کروناویروس از resurging و گفت آن را برای رفتن به یک “طولانی و دشوار” مارس.

“متاسفانه محدودیت ممکن است مجبور به رفتن به این معنی اگر چیز واقعا بدتر از ما ممکن است به سفت کردن بیشتر” د Blasio گفت: روز پنج شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی. “این چیزی است که من تصور امروز. آن چیزی است که هر یک از ما می خواهید. اما حقیقت این است که حقیقت است. من فکر نمی کنم هر کسی که به تماشای وجود دارد می خواهد به گفته زیبا نهفته است.”

د Blasio گفت: آخرین چیزی که نیویورک می توانید استطاعت است اجازه دهید به این بیماری resurge در حال حاضر که آن را شروع به دیدن برخی از شواهد که از گسترش عفونت است شروع به کند. آن را ممکن است ماه ژوئن تا شهر شروع به شل شدن برخی از محدودیت های آن, او گفت:.

“ما قصد داریم برای مبارزه با این مبارزه راه ما در حال حاضر به ممکن است که می تواند بسیاری از ممکن است در واقع. من آن را دوست دارم اگر برخی تغییر می تواند اتفاق می افتد ممکن است. اما ممکن است تا ماه ژوئن” د Blasio گفت.

شهردار بیل د Blasio صحبت می کند به عنوان نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS آسایش می رسد در منهتن در اسکله 90 برای کمک به از بین بردن فشار در بیمارستان های محلی با آن از 1000 تخت و 1200 پرسنل در طول Coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در شهر نیویورک است.

ران اژدر | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

شهر نیویورک دست و پنجه نرم کردن با بدترین COVID-19 شیوع در کشور با بیش از 81,800 موارد تایید شده که از صبح روز پنجشنبه — بیش از نیمی از تمام موارد در سراسر کشور و تقریبا به عنوان بسیاری از آنجا که چین با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

د Blasio برشمرد سه فاز از وقوع است که نشان می دهد که در نیویورک باید قبل از مقامات حتی در نظر گرفتن بازگشایی این شهرستان است. در حال حاضر وجود دارد “گسترده انتقال” از COVID-19 که در آن شهر است که قادر به پیگیری همه موارد و یا ردیابی که در آن آنها سرچشمه de Blasio گفت.

“شما در حال دیدن مداوم موارد جدید … ما نمی توانیم ردیابی ریشه های فردی در مورد بازگشت به منبع اصلی” او گفت:, و اضافه کرد که این شهر به جیره تست در حال حاضر.

این شهر نیاز به رسیدن به “سطح پایین” انتقال است که زمانی که آنها قادر به ردیابی موارد به خود منبع و تست بیشتر مردم قبل از مقامات را در نظر شل شدن برخی از اجتماعی فاصله محدودیت با توجه به نمودار ارائه شده در کنفرانس مطبوعاتی.

مرحله سوم “بدون انتقال” است که عفونت های جدید در درجه اول که از خارج شهر نیویورک است.

برای دریافت وجود دارد de Blasio وجود دارد گفت: باید به طور قابل ملاحظه ای بیشتر تست, اما آن را “روشن نیست که چگونه و هنگامی که این اتفاق می افتد.” که شده است یک چالش برای مقامات بهداشت عمومی از آغاز گفت و سرزنش دولت فدرال برای عدم انجام همه چیز آن را می تواند به کمک کند.

“اگر آنها آن را انجام داده بود ما خواهد بود به طور کامل و در وضعیت های مختلف,” او گفت:. “ما هنوز هم باید آنها را به تولید در راه آنها انجام داده اند چرا که اگر ما می تواند گسترده تست آن را تغییر کل استراتژی و اجازه دهید ما انجام این کار خیلی بیشتر است.”

د Blasio خواست نیویورکی به گزارش زمانی که آنها را ببینید دیگران نه زیر مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“در حال حاضر دشمن یک بیماری است. تروریستی یک بیماری است. و اگر شما نگاه کنید به چیزی است که آن را بلافاصله. تراکم کمک می کند تا این بیماری به رشد و زمانی که مردم به اجتماعی فاصله این بیماری رشد می کند” د Blasio گفت.

CNBC ویلیام Feuer و دن منگان کمک به این مقاله است.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر