شهر نیویورک است که با داشتن یک روز بسیار خوب’ به عنوان نرخ جدید کروناویروس موارد سقوط شهردار de Blasio می گوید

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه گفت: این شهرستان با داشتن یک “روز بسیار خوب” به عنوان نرخ جدید کروناویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به سقوط.

اما د Blasio چکش دور در نیاز برای ساکنان شهر به حفظ virus کاهش تلاش های گفته نیویورک مورد نیاز برای دیدن پیشرفت های بیشتر در به حداقل رساندن تعداد افراد آلوده.

تعداد coronavirus بستری شدن در بیمارستان و درصد از مردم تست مثبت برای Covid-19 در شهر نیویورک کاهش یافته است, de Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. تعداد کل بیماران در بخش مراقبت های ویژه نیز کاهش یافته است, در روزهای اخیر, او گفت:.

وجود دارد 835 ICU پذیرش در نیویورک بهداشت + بیمارستان ها در روز شنبه در مقایسه با 857 ICU پذیرش روز قبل از.

وجود دارد 383 جدید بستری شدن در بیمارستان در روز شنبه از 463 جدید پذیرش در روز جمعه گفت.

با اشاره به کاهش میزان بستری شدن de Blasio گفت: “این واقعا معنی دار بهبود می باشد. این یک گام در مسیر درست است.”

درصد از مردم تست مثبت برای این ویروس در شهر بالا باقی می ماند در 58.1% اما سقوط کرد که از 59.2% در روز جمعه گفت.

“این یک روز بسیار خوب,” شهردار گفت.

د Blasio هشدار داد ساکنان شهر نیویورک برابر با فرض این که یک روز کاهش در تعداد یک نشانه آن است که آنها به راحتی می تواند اجتماعی فاصله و دیگر کاهش تلاش.

“ما می خواهیم اعداد به پایین زیادی,” او گفت:.

“ما باید برای دیدن همه آنها را حرکت به پایین در یک صدایی بیش از یک دوره طولانی از زمان قادر به رسیدن به آن مرحله بعدی که در آن ما باید سطح پایین انتقال و پس از آن ما می توانید شروع به در مسیر به یک زندگی عادی.”

شهردار گفت: “هر بار که شما تمرین پناهگاه-در-محل در هر زمان شما عمل اجتماعی فاصله شما کاهش گسترش این بیماری است.”

با وجود تشویق اخبار در برخی از ویروس ردیابی اطلاعات شهر نیویورک باقی مانده کانون Covid-19 شیوع در ایالات متحده با 103,208 مورد تأیید و حداقل 6,898 و میر نسبت به این بیماری است.

با اشاره به این که گریم عوارض de Blasio به نام همه گیر “بزرگترین بحران از هر نوع در طول عمر ما.”

شهردار تصریح کرد: در روز دوشنبه طرح خود را به نگه داشتن مدارس شهرستان جسمی بسته باقی مانده از این سال تحصیلی به پایان می رسد که در ماه ژوئن.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که قدرت نهایی بیش از چنین تصمیم گیری کرده است گفت: این طرح است نه یک معامله انجام می شود.

“ما باید برای حفاظت از کودکان و نوجوانان, پدر و مادر ما و خانواده مان ما مربیان” د Blasio گفت.

“تنها راهی که ما می تواند انجام دهد که با اطمینان این است که به نگه داشتن مدارس ما بسته است. تنها راه ما می توانیم کمک به مطمئن شوید که ما در واقع از این وحشتناک مرحله از این بیماری است که به نگه داشتن مدارس ما بسته است.”

د Blasio افزود: “خط پایین: این مدارس در حال رفتن به بازگشایی شده است.”

شهردار همچنین گفت که او تا به حال نام در اجاره دستورالعمل هیئت مدیره به توقف برای اجاره بیش از 2 میلیون نفر ساکنان شهر که اجاره پرداخت تثبیت یا محکم تنظیم قرار دادن محدودیت در چقدر پرداخت های ماهانه خود را افزایش می دهد در هر سال.

“ما نمی تواند یک وضعیت که در آن مردمی فقط پول ندارند و هیچ راهی برای پرداخت,” او گفت:, و اضافه کرد که این شهر می خواهد برای جلوگیری از دیدن “یک موج عظیم از اخراج” پس از coronavirus بحران عبور می کند.

“این است که متاسفانه نه فقط بهداشت و درمان-مراقبت از بحران آن چیزی بدتر است. آن را نیز بزرگترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ” او گفت:.

شهردار گفت که او گسترش تعلیق به طور متناوب به سمت پارکینگ مقررات که نیاز به صاحبان خودرو در این شهرستان به حرکت وسایل نقلیه خود را از پارکینگ در زمان های مختلف و روزهای مختلف به طوری که خیابان ها تمیز می شود.

— CNBC نوح Higgins-دان کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>