شهر نیویورک بیمارستان ها نزدیک به ‘اشباع,’ سابق FDA آمریکا

بیمارستان در شهر نیویورک در حال نزدیک شدن ظرفیت با توجه به هجوم coronavirus بیماران سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز چهارشنبه.

COVID-19 کشته شدن 192 نفر در شهر نیویورک با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اما Gottlieb گفت که تعداد rill افزایش اگر بیمارستان ها غرق می شوند.

“شهر نیویورک بیمارستان ها در حال حاضر در آستانه چه من تماس بگیرید در حال اشباع در شرایط موجود ظرفیت,” او گفت: “Squawk Box.” “نیویورک یکی دیگر از حدود پنج هفته به این بین در حال حاضر و زمانی که آنها در حال رفتن برای رسیدن به اوج بستری شدن در بیمارستان پس از این واقعیت است که آنها در حال کشیده در حال حاضر نگران کننده است.”

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 15,500 نفر در شهر نیویورک که حساب برای بیش از 25 ٪ از تمام ایالات متحده موارد با توجه به هاپکینز. اما تعداد واقعی موارد در سراسر کشور است که به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر مقامات اذعان کرد. آزمایش در ایالات متحده شده است مانع تاخیر و محدود معیارهای تشخیصی است که محدود است که می تواند مورد آزمایش قرار.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت حدود 3000 به 4000 هواکش یک برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی وسیله ای است که کمک می کند تا بیماران تنفس و خریداری شده حدود 7000 بیشتر اما به آن نیاز دارد حداقل 30000 اضافی هواکش. او افزود که دولت می تواند نیاز به 140,000 تخت بیمارستان در 14 تا 21 روز است. او گفت: دولت در حال حاضر در مورد 53,000 تخت بیمارستان.

دانشگاه نیویورک است که اجازه می دهد آن دانشجویان پزشکی فارغ التحصیل اوایل به طوری که آنها می تواند کمک به تسکین برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی در شهرستان Gottlieb گفت.

“بیمارستان ها واقعا در این نقطه از گرفتن بسیار فشرده و شاید غرق در شهرهایی مثل نیویورک در حال حاضر گفت:” گوتلیب یک CNBC عامل که بر روی تخته از Pfizer و بیوتکنولوژی شرکت Illumina. “هنگامی اتفاق می افتد که پس از آن مرگ و مير در حال رفتن به شروع به افزایش است. آن را به سرعت بخشیدن به.”

در حالی که شهر نیویورک است که در میان شهرهای آمریکا به یک عمده اپیدمی Gottlieb هشدار داد که این ویروس به احتمال زیاد خواهد شد گسترش به شهرهای دیگر که باید شروع به آماده سازی در حال حاضر. گوتلیب ذکر میامی, آتلانتا, نیواورلئان و شیکاگو که ممکن است سایت های همه گیر.

“اگر شهرهای دیگر شروع به شیوع در یک مبهوت دوره و در مقیاس نیویورک, که در آن ما باید به شرکت مارشال منابع و حرکت آنها را به کسانی که در شهرستانها این است برای رفتن به یک دیگر بیماری همه گیر برای کل کشور,” او گفت:.

‘به وضوح به اندازه کافی’

در حالی که ایالات و شهرستانها در سراسر ایالات متحده آمریکا به توقیف غیر ضروری کسب و کار و دستور داد ساکنان به ماندن در خانه سابق اپیدمی هوش مسئول خدمات برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دکتر Rishi دسای گفت: این کشور انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“ایتالیا قفل شده است. بسیاری از نقاط اروپا در حال قفل شده است. ایالات متحده قفل نیست و ما انجام نداده اند که جهان ما انجام نداده اند که فدرال. ما انجام داده ایم که دولت با دولت است اما بسیاری از کشورها هنوز هم قفل شده گفت:” در CNBC “Squawk Box.”

او گفت: تعداد موارد جدید در ایالات متحده در حال افزایش است هر روز و ایالات متحده آمریکا هنوز هم نیست تست به اندازه کافی برای درک درست گسترش ویروس.

“همه چیز که غیر ضروری به عملکرد جامعه نیاز به تعطیل” دسای گفت. “ما به وضوح به اندازه کافی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>