نوار احتیاط این است که دیده می شود در یک قطار مترو در 29 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شهر نیویورک تعلیق 24 ساعته خدمات مترو برای ضد عفونی کردن ماشین های مترو و محافظت از کارگران ضروری در طول coronavirus بحران, شهردار, بیل د Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو پنج شنبه اعلام کرد.

“آنها می توانند ضد عفونی کردن تمام قطار ها و اتوبوس ها هر شب” کومو گفت: در اخبار جلسه. “آن را بهترین می تواند انجام شود با توقف قطار سرویس از 1 صبح تا 5 صبح هر شب در طول همه گیر به طوری که آنها در واقع می تواند انجام این خدمات است.”

این متروپولیتن حمل و نقل اجرا می شود که این شهر سیستم حمل و نقل عمومی را هنوز ارائه اتوبوس و به عنوان “دلار وانت” بدون هیچ هزینه به کارگران ضروری در آن ساعت گفت کومو. در چهارشنبه کومو گفت: او دستور داد MTA به منظور توسعه یک طرح او پس از خواندن گزارش می دهد که سیستم مترو رو به وخامت گذاشته و با های اخیر افزایش جرم و جنایت و قطار پر از افراد بی خانمان.

سیستم مترو زمان بوده است برای آن 24 ساعت خدمات روزانه. خدمات سفارش داده شده را متوقف کند اما به ندرت و معمولا برای بلایای طبیعی است.

نمایندگان MTA بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

کومو گفت: تغییر در ساعت آغاز خواهد شد و ممکن است 6. او افزود که پلیس و بی خانمان کمک رسانی کارگران را روشن مردم از مترو در ساعت 1 صبح

“اگر شما در حال رفتن به عقب و جلو تمام شب را در قطار و سپس شما در واقع آینده بالاتر از زمین که در آن کارگران امدادرسانی وجود دارد برای کمک به شما که در آن NYPD افسران آموزش دیده و بی خانمان در توسعه وجود دارد برای حمایت از افراد بی خانمان و آنها را به یک وضعیت بهتر” de Blasio گفت.

قبل از اعلام این MTA تمیز کردن اتومبیل های مترو هر 72 ساعت کومو گفت.

Coronavirus می توانید زنده ماندن در سطوح برای ساعت ها و گاهی اوقات ماه بسته به مواد و تحقیق نشان داده است. کومو گفت: مترو می تواند یک راننده از انتقال در این شهر را تایید کرده است بیش از 164,000 Covid-19 موارد پس از وقوع آغاز شد با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کومو اضافه شده که MTA کارگران شده اند آلوده به کروناویروس و برخی درگذشت Covid-19.

کومو گفت: 1 صبح تا 5 صبح است و کمترین ridership زمان و تخمین زده می شود که 10 ، 000 نفر سوار این سیستم در طول این دوره است. با وجود کلی 92 درصد افت در ridership با توجه به Cuomo برخی از جرایم را افزایش داده اند در مترو در طول coronavirus بیماری همه گیر.

MTA را نیز ضد عفونی مترو شمال و خط Long Island Rail Road, Cuomo, گفت:, و اضافه کرد که این می تواند انجام شود بدون اختلال در خدمات.

“این است برای رفتن به یکی از تهاجمی ترین, خلاق, چالش تعهدات که MTA انجام داده است,” او گفت:. “این رفتن به نیاز به MTA, دولت, شهرستان, NYPD به همه با هم کار کنند. آن است که آسان نیست برای متوقف کردن قطار ،

MTA اداره می شود 21-عضو هیئت مدیره که از اعضای معرفی شده توسط فرماندار با چهار توصیه شده توسط شهر نیویورک شهردار با توجه به MTA وب سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر