شهر نیویورک را لغو اوایل تابستان کنسرت ها و جشنواره ها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس

شهردار بیل د Blasio استقبال بهداشت و درمان کارگران و انجام یک کنفرانس مطبوعاتی در USTA Billie Jean King ملی تنیس Center, New York, مارس 10 سال 2020 است.

EuropaNewswire | Gado | گتی ایماژ

شهر نیویورک لغو کنسرت ها و جشنواره ها و دیگر حوادث غیر ضروری طریق ممکن است و با توجه به همان ماه ژوئن به عنوان شهر به دنبال رانندگی کردن coronavirus میزان عفونت در سراسر شهر, شهردار, بیل د Blasio جمعه اعلام کرد.

“ما در حال صدور هر گونه مجوز در ماه مارس گفت:” در اخبار جلسه. “این مهم است را به تصمیم گیری که آیا آن واقعا حس می کند به کسانی که غول تجمعات و برخی از آنها در ماه ژوئن است.”

د Blasio گفت: این به این معنی بروکلین نیمه ماراتن و SummerStage در پارک مرکزی لغو خواهد شد. چنین اتفاقاتی گفت: “برو “در برابر هر چیزی که ما نیاز به انجام به مبارزه با کروناویروس.”

“ما باید هوشمند. ما عاشق آن چیزهایی که ما آنها را از دست ندهید زمانی که ما آنها را نمی, اما آنها به عقب خواهد بود,” او گفت:. “آنها خواهد بود و با دانستن زمانی که آن زمان به طور موقت اجازه دهید آنها را بنابراین ما می توانیم به یک هدف بیشتر ما در حال رفتن به در واقع نگاه و می گویند که چیزی هوشمند برای انجام.”

او گفت: تصمیم گیری در مورد جامعه و رویدادهای فرهنگی, اما این شهر همچنان به صدور مجوز برای سایت های پزشکی مانند بیمارستان و “هر چیزی مربوط به مواد غذایی” از جمله بازار کشاورز.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>