یک کارگر در نیویورک-بر اساس تکنولوژی شرکت Adafruit باعث می شود یک صورت سپر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در سال 2020 است.

Adafruit.com

در سراسر شهر نیویورک کسب و کار به سختی شبیه خود قبل از انجام عملیات. طراحان مد هستند دوخت ماسک صورت به جای لباس رستوران ها باید تبدیل به فروشگاه های مواد غذایی و مشروب در حال ساخت الکل که بیش از حد قوی برای نوشیدن.

پادشاهان شهرستان رسومات در بروکلین یکی از کسانی که کسب و کار است. آن را شروع به ساخت ضد عفونی کننده دست بعد از تنظیم کننده فدرال داد OK در اواخر ماه مارس است.

“ما نوع بازی در اطراف با این ایده از انجام آن و آن را فقط در احساس طعم بد در حالی که گفت:” رسومات بنیانگذاران, Colin Spoelman. “اما پس از آن همه ناگهانی همه چیز آنقدر جدی است که در واقع همه رو جدی در مورد آن را در راه است که آن را پاک کردن آن مفید خواهد بود.”

برای دیدار با استانداردهای پزشکی این رسومات تا به حال به بالاتر از حد اثبات الکل از ویسکی آن را مورد استفاده برای تولید. که به معنای تغییر فرایند تقطیر و کاهش آن را پایین Spoelman گفت.

اما تقاضا وجود دارد. پادشاهان شهرستان تولید می شود 1,000 بطری ضد عفونی کننده دست در دسته اول آن به فروش می رسد و در چهار ساعت با توجه به Spoelman.

صاحبان کسب و کار مانند Spoelman شده اند تعیین مکان تقاضا منتقل شده در طول Covid-19 بحران و بدانند راه به حرکت کسب و کار خود را همراه با آن است. برای بسیاری از نیویورکی, این یک احساس است که خواستار بازگشت به 9/11 زمانی که کل شهر بود و محوری را به یک واقعیت جدید و همسایه ها مشغول به کار به شکل از چگونه برای کمک به یک دیگر. این بار نیویورک در حال بازسازی از یک فاصله امن از هم جدا و اغلب بیش از اینترنت.

گسترش دیجیتال

در علاوه بر این به ساخت ضد عفونی کننده دست پادشاهان شهرستان رسومات به تازگی شروع به فروش ویسکی و “مجازی مذاقات” آنلاین پس از ایالت نیویورک سازمان تنظیم فروش الکل سست آن محدودیت در انجام معاملات آنلاین.

“ما تا به حال به محوری از اینکه دولت موظف آنالوگ کسب و کار به یک دولت موظف مجازی کسب و کار” Spoelman گفت.

پادشاهان شهرستان رسومات منتقل شده آن ویسکی تولید ضد عفونی کننده دست در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در سال 2020 است.

پادشاهان شهرستان رسومات

در Swerve نیویورک-بر اساس چرخش استودیو گرد هم آوردن عرق بدن در کلاس های درس احساس غیرقابل دفاع در پایان هفته دوم مارس با توجه به استودیو بنیانگذاران. کسب و کار تصمیم به بسته درهای خود را مدت کوتاهی قبل از این شهرستان موظف سالن ورزش بسته شدن.

این روزها منحرف به نظر می رسد کمتر مانند SoulCycle و بیشتر شبیه Peloton داشتن اجاره تمام 150 از آن (sanitized) دوچرخه به مشتریان که حاضر به پرداخت $325 در هر ماه برای تجهیزات و دسترسی نامحدود به جریان کلاس. برای مشتریان که اصلا دسترسی به دوچرخه ثابت منحرف نیز با ارائه صفحه اصلی تمرینات است که نیازی به تجهیزات. برای آن دسته از کاربران می توانید انتخاب کنید چه چیزی آنها پرداخت و با شروع در $10 در هر کلاس با هزینه رفتن به مدرسان بنیانگذاران گفت.

بحران داده است منحرف فرصت را به آزمایش با یک ایده جدید و بدون به خطر انداختن منابع از آن هسته کسب و کار و مشتریان شده اند آمرزنده و به عنوان منحرف ramped تا کاملا جدید محصول بیش از فقط چند هفته گفت: co-founder چلسی Kocis.

“این نوع از ما مجبور به سعی کنید چیزی است که ما واقعا باید پهنای باند مورد فکر می کنم در گذشته” Kocis گفت.

“ما احتمالا نمی خواهد که سرگرم این کار را به عنوان به زودی به عنوان ما اگر آن را برای همه گیر” توافق بنیانگذاران JH McNierney. “این ما را به زیرک و سعی کنید چیزهایی که ما تا به حال انجام شده در گذشته و دریافت بازخورد از سواران.”

Junzi آشپزخانه نیز گسترش رسیدن به آن در طول بحران ارائه فراتر از آن منهتن مبتنی بر مکان به بیرونی بخش نیویورک. چینی ها سریع بازی گاه به گاه زنجیره خدمت به یک ناهار جمعیت دانش آموزان و کارکنان اداری اما در حال حاضر ارائه شده است عمده مواد تشکیل دهنده است که می تواند مشتریان را با هم خود یا در ترکیب با هر آنچه که آنها را در شربت خانه خود به کشش وعده های غذایی خود را.

Junzi از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Yong Zhao گفت: “او چگونه دوستان خود را در چین به گرفتن وعده های غذایی خود را در مدت کوتاهی قبل از این ویروس رسیده به نقطه اوج در نیویورک که مجبور به عقب نشینی ساکنان به خانه های خود. کسانی که دوستان گفته بودند با قرار دادن سفارشات بزرگتر برای تغذیه خانواده خود را.

“خانه خوردن یک تجربه کاملا متفاوت,” ژائو گفت.

Junzi نیز نورد یک سری به نام “فاصله ناهارخوری” تبديل آن به طور منظم در شخص آشپز-led تجارب ناهار خوری به یک تجربه آنلاین. Junzi می فرستد سه دوره وعده های غذایی به شرکت کنندگان که بعدها به دنبال آشپز آبکاری دستورالعمل و داستان بیش از یک livestream در Instagram. در اولین هفته این برنامه به فروش می رسد حتی پس از گسترش عرضه آن به 125 غذا کیت در هفته دوم خود را.

Junzi آشپزخانه خود را معرفی کرد فاصله ناهار خوری سری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در سال 2020 که در آن یک آشپز هدایت آبکاری دستورالعمل بیش از یک livestream در Instagram.

Junzi آشپزخانه

Junzi نیز به مشتریان این گزینه برای خرید یک وعده غذایی برای یک بیمارستان کارگر که اجازه داده است این شرکت برای حفظ تحویل کار خود را برای پذیرایی کارکنان.

“هر روز آن را خسته کننده به خاطر تمام چیزهای جدید ما نیاز به انجام, اما در همان زمان ما نوع هیجان زده… برای کمک به ما کمک به جامعه بیشتر از قبل چون در حال حاضر ما باید از این ظرفیت برای ایجاد تغییرات” ژائو گفت. “در حال حاضر این نوع از [مانند] همه این پروژه های جانبی را تبدیل به پروژه اصلی و پروژه های اصلی قبل از تبدیل شده اند به سمت پروژه است.”

ساخت لوازم ضروری

برخی از کسب و کارهای کوچک در نیویورک منتقل کرده اند تقریبا تمام عملیات برای ایجاد منابع مورد نیاز توسط بیمارستان کارگران و یا دیگر خدمات ضروری است.

Adafruit یکی از کسانی که کسب و کار است. این شرکت با تکنولوژی در حال حاضر تلقی شده است ضروری خدمات به دلیل آن تولید یک کامپیوتر جزء مورد استفاده در دستگاه های پزشکی مانند هواکش اما پس از آغاز تولید سپر چهره نیز هست. این شرکت 100 مستقر در نیویورک کارکنان آن است و در حدود 10 در کف کارخانه در یک زمان اگر آن را می گوید آن را حفظ کرده و همه کارکنان آن است.

برای کارگران که شغل نیست و نیاز به آنها را نشان می دهد تا به دفتر Adafruit تشویق آنها به شرکت در مهارت سازی و آموزش انواع سیستم های داخلی.

“شما می دانید که چگونه شرکت ها می گویند” خوب اگر ما فقط تا به حال زمان برای آموزش هر کس به انجام همه چیز را?'” گفت: مدیر عامل فیلیپ Torrone. “ما انجام دهد.”

برخی از کارکنان هستند و حتی در حال توسعه داخلی برنامه به طوری Adafruit کارگران می توانند خود را ردیابی تماس به پیگیری از جایی که آنها شده اند در صورتی که آنها در نزدیکی منبع از شیوع. Torrone گفت که این شرکت می خواست برای ایجاد یک حریم خصوصی محور برنامه تا کارکنان خود را نمی باید به تکیه بر روی یک محصول از شرکت هایی مانند اپل و یا گوگل که پس از اعلام کرد قصد دارد به طور مشترک راه اندازی ابزار برای پیگیری گسترش ویروس.

بروکلین و استاتن آیلند مبتنی بر گشتن کارگاه MakerSpace منتقل شده کسب و کار خود را به ساخت سپر چهره نیز هست. کسب و کار به طور معمول انجام برنامه های آموزشی و حفظ عضویت از هنرمندان و صنعتگران که تکیه بر امکانات صنعتی ابزار. مدیر اجرایی اسکات ون Campen گفت: 15 تا 20 درصد از درآمد خود را معمولا بیش از چند ماه آینده از برنامه های آموزشی است که پس از معلق شده است.

در ضمن مثل Adafruit, MakerSpace شده است هماهنگی با شهر نیویورک اقتصادی شرکت توسعه برای تولید سپر چهره. این کار اجازه داده است آنها را به حفظ حدود نیمی از آن 10 یا فروشگاه tech کارکنان و مدیران با توجه به ون Campen.

کارگران در MakerSpace در شهر نیویورک صورت سپر برای کمک به تلاش های امدادی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

MakerSpace

این NYCEDC کمک کرده است تا اتصال کسب و کار که به دنبال کمک به شناسایی شرکت های با فضا و یا منابع تولید مهم منابع.

“ما زنجیره تامین در سراسر کشور رفته اند کمی داری پس ما با تکیه بر همکاران ما برای تولید مواد خام برای ایجاد این کالا” گفت: James Patchett, رئيس جمهور و مدیر عامل این گروه است که هماهنگی با شهر وزارت بهداشت برای کشف کردن که منابع در بسیاری از تقاضا است. او گفت: این توانایی را به نیویورک کار و ایجاد مواد ضروری است “نادر برنده-برنده در این زمان.”

تا کنون NYCEDC قرارداد با هشت نیویورک بر اساس شرکت های ساخت 200,000 صورت سپر هر هفته با هدف به سطح شیب دار تا 600000 هر هفته تا پایان ماه آوریل است. مد و پوشاک کارگران دوخت ماسک صورت برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و همچنین NYCEDC در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک زنجیره تامین را تا 50000 کیت های آزمایش برای coronavirus هر هفته در آغاز ممکن است.

لیندسی کلینتون یک معاون اجرایی رئیس جمهور در NYCEDC که باعث شده است تا منابع طرح برای این منابع گفت: بخشی از دلیل این شهرستان شده است قادر به ایستادن این پروژه ها است که با توجه به تنوع تلاش های این گروه را به عهده گرفت پس از بحران مالی 2008 به ایجاد بخش های خارج از خدمات مالی.

“شهر نیویورک در حال حاضر بسیار tech-اقتصاد محور است اما ما همچنین یک کامپیوتر بسیار قوی و علوم زندگی بخش در حال حاضر” در میان دیگران کلینتون گفت. “که تمرکز بر تنوع ده سال پیش ما تا به خوبی در حال حاضر است.”

ون Campen هنوز نامشخص است در مورد MakerSpace آینده دانستن آن می تواند در حالی که به دست آوردن دوباره خود را در حدود 250 عضو و آنها را به جمع آوری در یک فضای فیزیکی. این تیم استفاده شده است به کمک مالی و برنامه های وام برای کسب و کارهای کوچک از جمله یکی از ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک است که برای آن ون Campen گفت: مدارک خود را “یک کار تمام وقت است.” همسرش مشغول به کار در نرم افزار, در حالی که او منابع منابع برای ماسک صورت, اما SBA برنامه فرار از پول در روز پنج شنبه.

در حال حاضر کسب و کارهای کوچک در حال انجام آنچه آنها می تواند به حفظ حداقل برخی از نیروی کار خود را و کمک به بهبود تلاش است.

“من فقط آرزو می کنم من می تواند coronavirus تست کیت گفت:” Spoelman از پادشاهان شهرستان رسومات. “اما من نمی توانم. من می توانم ضد عفونی کننده دست, بنابراین من انجام دهد.”

تماشا کنید: نانوایی بسته شدن دائم به دلیل COVID-19 ساخت کیک برای کارگران بیمارستان نیویورک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im