شهر نیویورک ایجاد coronavirus استراتژیک پزشکی رزرو: ‘ما نمی توانیم بستگی دارد دولت فدرال’ شهردار می گوید

شهر نیویورک در حال ساخت خود را ذخیره استراتژیک از تجهیزات پزشکی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله فولاد لباسهای کیت های آزمایش و هواکش چرا که “ما نمی توانیم بستگی دارد دولت فدرال” شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد.

“این است که بسیار جدی گفتن لحظه ای که من را مجبور به نشستن در اینجا قبل از شما و می گویند که شهر نیویورک نیازهای خود را ذخیره استراتژیک از آنجا که ما نمی تواند بستگی به دولت فدرال در این نقطه او گفت:” در اخبار جلسه. “آن را عاقلانه به عنوان تمام جهنم. منظورم این فقط چیزی است که من خوشحال هستم به شما بگویم اما آن است که واقعا روشن است.”

نیویورک شهرستان, توسعه اقتصادی, Corp. را هماهنگ با بهداشت و درمان-مراقبت از رهبران در این شهرستان برای ساخت ذخیره de Blasio گفت. او گفت: ذخیره خواهد شد به صورت محلی تولید می شود در صورت سپر فولاد لباسهای کیت های آزمایش و هواکش و شهرستان نیز خرید تجهیزات از جاهای دیگر به عنوان مورد نیاز است.

“ما نیویورکی خواهد شد مراقبت از خودمان است.” “ما راه سخت آموخته است که ما نمی توانیم بستگی دارد دولت فدرال در آینده … ما قطعا نمیتواند در بازار جهانی است.”

د Blasio نیز به رسمیت شناخته شده یک تیم نیویورک-بر اساس شرکت های بویس Technologies 10XBeta و آزمایشگاه جدید که همکاری برای تولید و ساخت جدید “پل” دستگاه تنفس مصنوعی است که می تواند کمک به بیماران مبتلا به کمتر شدید علائم تنفسی. د Blasio گفت: ونتیلاتور کمک خواهد کرد که بیمارستان های خود را ذخیره کنید و کمیاب عرضه استاندارد هواکش برای بیمارانی که به آن نیاز دارید.

شهر نیویورک قرار داده شده $10 میلیون سفارش برای 3,000 از هواکش د Blasio, گفت:, و اضافه کرد که فن در حال کسری از قیمت استاندارد هواکش.

“این به این معنی است که ما باید آماده رزرو در صورتی که این بحران همچنان ادامه دارد و یا خدای ناکرده که این بیماری قوی تر می شود” de Blasio گفت. “این معناست که ما در یک موقعیت برای محافظت از خودمان و برای کمک به دیگران که ممکن است به کمک ما نیاز دارند.”

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش دولت محلی و فدرال مقامات از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تاسف پزشکی ایالات متحده زنجیره تامین را از وابستگی به چین و دیگر کشورهای خارجی است. با هواکش N95 ماسک و دستکش در تامین کوتاه مدت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استناد دفاع تولید اقدام به افزایش در ایالات متحده تولید از جمله تجهیزات.

این بیماری همه گیر به پرسش های مطرح شده در مورد ضعف ایالات متحده آمریکا زنجیره تامین در یک اورژانس جهانی.

“در آغاز ماه مارس به عنوان این که قرار بود ما فکر کردیم که ما در زنجیره عرضه شد برگزاری است. ما همچنین فکر فدرال کمک خواهد بود سازگار” د Blasio روز سه شنبه گفت. “این واقعا به عنوان ما به هفته سوم مارس که آن را کاملا روشن است که چیزی بدتر و بدتر است.”

تعدادی از شهر نیویورک را شرکت در حال حاضر شروع به تولید تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت de Blasio گفت: در هفته گذشته. او گفت: هشت شرکت در بروکلین نیروی دریایی حیاط بروکلین ارتش ترمینال و منهتن در حال ساخت چهره سپر در حال حاضر و با هدف تولید 620,000 هر هفته در نهایت. او افزود که پنج شرکت در بروکلین و منهتن و ملکه در حال حاضر ساخت لباس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>