نیویورک مدیره از انتخابات حملات ساندرز از انتخابات لغو دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه

نیک آکسفورد | ایسنا

نیویورک دولت هیئت مدیره از انتخابات در روز دوشنبه لغو آن دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 23, پس از اعتصاب کردن بهداشت ، برنی ساندرز’ نام از رای گیری.

حرکت ساخته شده بود در تلاش برای محافظت از نیویورک در طول شیوع کروناویروس است که آمار دولت سخت تر از هر دیگری در کشور است.

شرکت رای دهندگان در حدود 20 شهرستان است که تا به حال هیچ دیگر مسابقات خود را در انتخابات نمی خواهد که برای رفتن به پای صندوق های رای با توجه به نیویورک تایمز.

“من فکر می کنم آن زمان برای ما به رسمیت شناختن است که ریاست جمهوری مسابقه است بیش از” کمیسر داگ Kellner توضیح داد: در طول یک livestream اعلام این تصمیم است.

ساندرز مستقل سناتور ورمونت کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری در آوریل 13 و تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ساخته شده است که نزدیک به غیر قابل عبور سرب در متعهد نمایندگان پس از چند کلید برنده است.

با وجود حذف از ساندرز خواست پیروان خود را به رای دادن برای او باقی مانده مقدماتی به منظور انتخاب نمایندگان و نفوذ حزب پلت فرم در کنوانسیون ملی دموکرات ها است که میله میله برای ماه آگوست است. او و حامیان او را تحت فشار قرار دادند برای بایدن در حال حاضر آشکار نامزد به آغوش لیبرال تر طرح ها در طیف وسیعی از مسائل است.

یک سخنگوی ساندرز’ کمپین بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای اظهار نظر.

ما انقلاب 501(c)(4) سازمان که ایجاد شده بود پس از ساندرز’ برای اولین بار در انتخابات ریاست جمهوری 2016 است تحت فشار قرار دادند آن مردمی ارتش برای متقاعد کردن رای دهندگان به عقب سناتور ورمونت در ایالات متحده است که در عین حال خود را نگه دارید مقدماتی. هدف آن را به مطمئن شوید که ساندرز برنده نمایندگان به اندازه کافی به فشار برای اصلاحات دموکراتیک پلت فرم.

پس از خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی برداشته شد از رای گیری ما انقلاب را رهبری گفت: CNBC آنها برنامه ریزی برای رسیدن به نمایندگان دولت و رهبران حزب در باقی مانده اولیه متحده برای متقاعد کردن آنها است که اگر آنها تصمیم گیری در یک دوره مشابه حزب تقسیم خواهد شد.

“من می گویند به دولت صندلی در کشورهای دیگر” به دنبال نیویورک, ما انقلاب رئیس لری کوهن در مصاحبه ای گفت:. “شما بهتر است به دنبال فرماندار جمهوری خواه در اوهایو که تمدید یک ایمیل در رای گیری از زیر یک فرماندار دموکرات نیویورک و این یک ننگ اما این یک واقعیت” او افزود: در حالی که قرار دادن سرزنش به طور کامل در رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و آنچه او بر این باورند که کنترل خود را از دولت حزب عدالت و توسعه است.

در روزانه خود را coronavirus جلسه در آلبانی روز دوشنبه کومو فاصله خود را از این تصمیم. “من قصد ندارم به حدس دوم هیئت مدیره از انتخابات است. من آن را ترک به هیئت انتخابات” کومو گفت.

نیویورک با آن 274 متعهد نمایندگان به سناتور یکی از بهترین شانس برای دندانه دار کردن برخی از نمایندگان.

ایالت نیویورک در اصل به تعویق افتاد اولیه آن از مارس 28 به تاریخ 23 ژوئن به دلیل نگرانی در مورد گسترش coronavirus. بیش از یک دوجین دیگر کشورها و مناطق ایالات متحده نیز با تاخیر خود را نامزد مسابقات.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 2.99 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 207,270 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 965,900 موارد در ایالات متحده و حداقل 54,877 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>