آمبولانس مسابقه را از طریق خیابان های Shinjuku توکیو در ژاپن است.

توبی علوفه | SOPA تصاویر | LightRocket | گتی ایماژ

بیمارستان ها در ژاپن به طور فزاینده ای تبدیل به دور افراد بیمار به عنوان کشور مبارزات با افزایش coronavirus عفونت و سیستم پزشکی اورژانس فرو می ریزد.

در یک مورد اخیر یک آمبولانس حامل یک مرد با یک تب و دشواری تنفس رد شد 80 بیمارستان و مجبور به جستجو برای ساعت برای یک بیمارستان در مرکز شهر توکیو که خواهد او را درمان. یکی دیگر از تب انسان در نهایت به یک بیمارستان پس از امدادگران تماس ناموفق 40 درمانگاه.

ژاپنی انجمن حاد پزشکی و جامعه ژاپن برای اورژانس پزشکی می گویند بسیاری از بیمارستان اتاق اورژانس امتناع از درمان افراد از جمله افراد مبتلا به سکته مغزی و حملات قلبی و خارجی صدمات.

ژاپن در ابتدا به نظر می رسید به کنترل شیوع رفتن پس از خوشه عفونت در مکان های خاص معمولا در فضاهای سربسته مانند باشگاه ها و ورزشگاه ها و سالن جلسه. اما گسترش ویروس به رشد این رویکرد و بسیاری از موارد جدید نایافتنی.

ما دیگر نمی تواند انجام عادی اورژانس پزشکی است.

تاکشی Shimazu

شیوع برجسته اساسی ضعف در مراقبت های پزشکی در ژاپن است ستایش برای آن با کیفیت بالا سیستم بیمه و هزینه های معقول. جدا از تمایل عمومی به آغوش اجتماعی فاصله کارشناسان تقصیر دولت بی کفایتی و گسترده کمبود دنده محافظ و تجهیزات پزشکی کارگران نیاز برای انجام شغل خود را.

ژاپن فاقد اندازه کافی تخت بیمارستان, پزشکی, کارگران و یا تجهیزات. مجبور به بستری شدن در بیمارستان از هر کسی با این ویروس حتی کسانی که با علائم خفیف سمت چپ بیمارستان به سر می برند و understaffed.

“سقوط طب اورژانس” در حال حاضر اتفاق افتاده پیشرو به کلی سقوط پزشکی, انجمن ژاپنی برای حاد پزشکی و جامعه طب اورژانس گفت: در یک بیانیه مشترک. با چرخش به دور بیماران در بیمارستان ها در حال قرار دادن بار بیش از حد بر روی تعداد محدودی از پیشرفته و بحرانی اورژانس به مراکز این گروه گفت.

“ما دیگر نمی تواند انجام طبیعی طب اورژانس گفت:” تاکشی Shimazu یک دانشگاه اوزاکا دکتر اورژانس.

وجود دارد به اندازه کافی لباسهای محافظ و ماسک و چهره سپر بالا بردن خطرات ناشی از عفونت های پزشکی کارگران و درمان COVID-19 بيمار به طور فزاینده دشوار است گفت: Yoshitake Yokokura که سر ژاپن انجمن پزشکی.

در ماه مارس وجود دارد 931 موارد آمبولانس رد شدن بیش از پنج بیمارستان و یا رانندگی در اطراف برای 20 دقیقه یا بیشتر برای رسیدن به اتاق اورژانس از 700 در ماه مارس سال گذشته است. در 11 روز اول آوریل که به 830 توکیو آتش نشانی گفت. بخش رسمی هیروشی Tanoue گفت: تعداد موارد یافت تا حد زیادی به دلیل مشکوک coronavirus موارد نیاز به جداسازی تا نتایج تست می رسند.

عفونت در تعدادی از بیمارستان ها مجبور پزشکی کارگران به خود منزوی در خانه بدتر شدن کمبود کارکنان.

توکیو موارد جدید شروع به سنبله در اواخر ماه مارس, روز پس از بازی های المپیک توکیو به تعویق افتاد برای یک سال. آنها بوده ام در حال افزایش شتاب سرعت برای یک زمان مجموع 2,595. بسیاری از بیماران هنوز در بیمارستان بستری هل دادن درمان ظرفیت به محدودیت های آن است.

با حدود 10 ، 000 موارد و 170 مرگ و میر در ژاپن وضعیت است که به عنوان مبرم به شهر نیویورک است که تا به حال بیش از 10 ، 000 مرگ و میر و یا ایتالیا با بیش از 21,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

اما نگرانی وجود دارد ژاپن شیوع بیماری می تواند به مراتب بدتر است.

پزشکان می گویند آنها در حال کشیده نازک است. پس از آن طول می کشد زمان برای COVID-19 بیمار تشخیص داده می شود بیمارانی که در بیمارستان ها می تواند ناخواسته به مخاطره می اندازد کسانی که در اطراف آنها. روز پنجشنبه پزشکی اتحادیه کارگران خواستار دولت پرداخت و آنها را در معرض خطر کمک هزینه و ارائه کافی دنده محافظ.

پزشکی کارگران در حال حاضر استفاده مجدد از N95 ماسک و ساخت خود را سپر چهره. عمده شهر اوزاکا به دنبال سهم خود از پلاستیک استفاده نشده بارانی برای استفاده به عنوان hazmat لباس. “شینزو آبه” اعتراض به تولید کنندگان به مرحله تولید ماسک و لباس هواکش و سایر لوازم.

دولت ویروس نیروی کار هشدار داده است که در بدترین سناریو که در آن هیچ اقدام پیشگیرانه گرفته شد بیش از 400 ، 000 نفر می میرند با توجه به کمبود هواکش و سایر مراقبت های ویژه تجهیزات.

نخست وزیر شینزو آبه گفت: دولت امن 15,000 هواکش و گرفتن حمایت از سونی و تویوتا موتور Corp. برای تولید بیشتر.

ژاپنی بیمارستان و همچنین عدم ويژه با تنها پنج نفر در هر 100000 نفر در مقایسه با حدود 30 در آلمان 35 در آمریکا و 12 در ایتالیا گفت: اسامو Nishida رئیس جامعه ژاپن از مراقبت های ویژه پزشکی است.

ایتالیا 10% مرگ و میر در مقایسه با آلمان 1% است تا حدی به دلیل کمبود ICU امکانات Nishida گفت. “ژاپن با ويژه حتی نیمی از ایتالیا انتظار می رود که در صورت مرگ و میر overshoot بسیار به سرعت,” او گفت:.

ژاپن شده است محدود کردن تست برای coronavirus عمدتا به دلیل قوانین نیاز به هر گونه بیماران در بیمارستان بستری شود. افزایش عفونت را وادار وزارت بهداشت برای نرم کردن این قوانین و حرکت در بیماران با علائم خفیف به هتل با رایگان کردن بستر برای کسانی که نیاز به مراقبت بیشتری است.

تماس های اجتماعی فاصله کار کرده است به خوبی به اندازه کافی در شهرهای شلوغ مانند توکیو کارشناسان می گویند با بسیاری از مردم هنوز هم رفت و آمد به دفاتر شلوغ قطار و حتی پس از نخست وزیر اعلام وضعیت اضطراری است.

مقامات ترس مردم ممکن است در طول سفر به آینده “هفته طلایی” تعطیلات در اوایل ممکن است.

“از زمینه های پزشکی ما در حال شنیدن گریه می کند از ناامیدی که زندگی است که می تواند ذخیره شود ممکن است دیگر ممکن است” آبه روز جمعه گفت. “من از همه شما لطفا خودداری از بیرون رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de