تعداد تایید coronavirus موارد در انگلستان دو برابر شده است که چهار نفر دیگر را آزمایش مثبت وزارت بهداشت گفت.

همه آنها آلوده پس از آمدن به تماس با انگلستان سوم تایید coronavirus بیمار در فرانسه, این بخش اضافه شده است.

چهار بیماران جدید که آوردن مجموع آلوده به هشت منتقل شده اند به بیماری های عفونی واحد در گای و سنت توماس ” و سلطنتی رایگان بیمارستان ها در لندن است.

دیوید هابیل و قرنطینه در هیئت مدیره یک کشتی کروز در ژاپن است.

مقامات فرانسوی گفته اند که چهار پنج انگلیسی از جمله نه کودک بودند که ماندن در همان کلبه ییلاقی در Les Contamines-Montjoie به عنوان سومین انگلستان coronavirus بیمار تشخیص داده شده بود با این بیماری است.

انگلستان و افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin گفت: “کارشناسان در بهداشت عمومی انگلیس همچنان به کار سخت ردیابی بیمار تماس های از انگلستان موارد است.

“آنها با موفقیت شناسایی این افراد را تضمین و پشتیبانی مناسب ارائه شد.”

آخرین شیوع کروناویروس به روز رسانی:

بیشتر از Coronavirus

  • جهانی تعداد مرگ و میر است و 910 با 908 در چین از جمله یک آمریکایی و یک فرد ژاپنی
  • در مجموع 97 نفر از coronavirus در چین روز یکشنبه – بزرگترین در یک روز پس از وقوع تشخیص داده شد در اواسط ماه دسامبر denting خوشبینی مرگ و کنترل اقدامات در حال مبارزه با شیوع
  • روز یکشنبه 3,062 جدید ویروس موارد گزارش شده در چین – 15 درصد افزایش از روز قبل از آوردن مجموع به 40,171 از جمله 27 خارجی
  • بیش از 360 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین با دو مرگ
  • تعداد کل مرگ و میر بیش از 774 کشته 2002/3 شیوع سارس
  • موارد تایید شده از ویروس جدید بسیار بیش از 8,098 آلوده به ویروس سارس
A general view shows the French Alpine resort of Les Contamines-Montjoie, France, where five British nationals including a child have been diagnosed with the coronavirus, after staying in the same ski chalet with a person who had been in Singapore, February 8, 2020. REUTERS/Denis Balibouse
تصویر: پنج انگلیسی, افراد مبتلا به کروناویروس یک کلبه ییلاقی در Les Contamines-Montjoie فرانسه با انگلیسی, فرد آلوده در سنگاپور

این اولین نفر در بریتانیا به آزمایش مثبت برای این ویروس بودند یک دانشجو در دانشگاه نیویورک و نسبی خود را در 31 ژانویه اخیرا در بازگشت از چین است.

در 6 فوریه سوم شخص – اولین ملی بریتانیا – آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان است.

او تصور می شود یک “superspreader”پس از آلوده شدن در سنگاپور در حالی که حضور در یک جلسه کسب و کار پس از آن که مربوط به حداقل هفت مورد تأیید در انگلستان و فرانسه و اسپانیا.

و در 9 فوریه یک فرد چهارم تایید شد به عنوان داشتن این ویروس به دست آورد آن را در کوه های آلپ فرانسه اسکی رفت و آمد مکرر از Les Contamines-Montjoie است که اقامت در یک کلبه ییلاقی با انگلستان سوم مورد تایید شده.

در مایورکا یک مرد آزمایش مثبت برای coronavirus پس از آمدن به تماس با مرد در فرانسه.

پس از ورود از بریتانیا دوم تخلیه پرواز از ووهان در یکشنبه, دولت اعلام کرد روز دوشنبه از شیوع کروناویروس است “جدی و قریب الوقوع تهدید” به انگلیسی عمومی – دادن بهداشت حرفه ای قانونی قدرت را به نگه داشتن آن در پشتیبانی از جداسازی امن است.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de