جدید ترور قوانین به اجرا در آمده است دو روز قبل از افراطی با توجه به آزاد

قوانین اضطراری برای جلوگیری از انتشار خودکار از زندانیان فلسطینی تبدیل شده است قانون – دو روز قبل از آخرین افراطی مجرم بود به دلیل آزادی.

دولت با عجله تروریستی مجرم (محدودیت آزادی های اولیه) لایحه از طریق مجلس شورای اسلامی پس از دو نفر از زندانیان فلسطینی در ادامه به راه اندازی حملات در لندن ظرف دو ماه از هر یک از دیگر.

این تغییر تاثیر می گذارد حدود 50 زندانیان به دلیل انتشار خودکار در نیمه راه از طریق جملات خود را, مطمئن شوید که آنها در حال حاضر در خدمت حداقل دو سوم از زندان قبل از آنها در نظر گرفته واجد شرایط برای انتشار است.

قبل از اینکه فرید آنها در حال حاضر نیز نیاز به تصویب یک بررسی توسط یک پانل از قضات متخصص و روانپزشکان در هیئت مدیره آزادی مشروط.

ساندرلند مغازه دار محمد ظاهر خان بود که در زندان به مدت چهار و نیم سال در ماه مه سال 2018 بود که به دلیل آزادی در 28 فوریه.

او دستگیر شد و پس از ارسال افراطی مواد آنلاین تماس برای یک سال “ترس” و حمایت و پشتیبانی از گروه تروریستی داعش.

تغییر در قانون را به مقامات اجازه می دهد به نگه داشتن او در زندان برای یک سال دیگر قبل از او در نظر گرفته شده است برای آزادی مشروط.

بیشتر از انگلستان

اورژانس قانون کشیده شد تا در پی Streatham حمله در جنوب لندن در اوایل این ماه.

Undated handout photo issued by the Metropolitan Police of Sudesh Amman
تصویر: سابق ترور زندانی Sudesh امان چاقو دو نفر از اعضای عمومی در Streatham

سابق ترور زندانی Sudesh امان, 20, چاقو دو نفر از اعضای عمومی در Streatham جاده بالا تنها 10 روز پس از او به صورت خودکار از زندان آزاد شده.

او در آمریکا در ماه دسامبر سال 2018 برای در اختیار داشتن و توزیع تروریستی اسناد و مدارک بود اما آزاد شد به صورت خودکار میدوی را از طریق حکم او.

فقط دو ماه قبل از آن یکی دیگر از محکوم تروریستی عثمان خان چاقو و کشته شدن دو نفر در یک زندانی توانبخشی رویداد در نزدیکی پل لندن.

معرفی محکومیت لایحه در اوایل این ماه به وزیر دادگستری رابرت Buckland کنترل کیفیت MP گفت: “هیچ خطرناک تروریستی باید منتشر شود به طور خودکار تنها به رفتن و کشتن و ضرب و جرح مردم بی گناه در خیابان های ما.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است. دولت را به انجام آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن امن عمومی از جمله ساخت مطمئن شوید که هیچ ترور مجرم است منتشر زود بدون از طریق ارزیابی خطر توسط هیئت مدیره آزادی مشروط.”

Undated handout photo issued by West Midlands Police of Usman Khan, 20, one of nine members of an al Qaida-inspired terror group that plotted to bomb the London Stock Exchange and build a terrorist training camp, who has been jailed for a minimum term of eight years. He has been named as the perpetrator of an attack on London Bridge on Friday. PRESS ASSOCIATION Photo. Picture date: Saturday November 30, 2019. See PA story POLICE LondonBridge. Photo credit should read: West Midlands Police/PA Wir
تصویر: عثمان خان چاقو و کشته شدن دو نفر در یک زندانی توانبخشی رویداد در نزدیکی پل لندن

پس از Streatham حمله به نخست وزیر با بیان آشکار فقدان ایمان در deradicalisation برنامه ادعا “نمونه هایی از موفقیت واقعا بسیار کمی”.

که مکان های تجدید تاکید بر پلیس و نیروهای امنیتی سعی کنید برای مدیریت تروریستی مجرم را آزاد کند.

یکی از این کشور بسیاری از افسران ارشد پلیس غرب میدلندز رئیس پاسبان دیو تامپسون گفت: مدیریت ترور مجرم و دیگر افراط گرایان مطرح شده یک چالش مهم اما مقامات پیچیده سیستم در محل.

“این یک چالش بزرگ است که به تمرکز به ارمغان آورد,” او گفت:.

“به مدرک ما در این موقعیت به دلیل یکی از موفقیت های پلیس و سرویس های امنیتی در قرار دادن تعداد زیادی از مردم را به زندان در, سیستم, چگونه در حال حاضر بیرون آمدن.

“در اینجا در غرب میدلندز, ما یک تیم اختصاص داده شده است که سیاست زندانیان که منتشر شده است به مطمئن شوید که آنها در حال پیوستن به شرایط آزادی خود را.

Prime Minister Boris Johnson and Home Secretary Priti Patel meet Chief Constable of West Midlands Police Dave Thompson
تصویر: West Midlands رئیس پاسبان دیو تامپسون تصویر با نخست وزیر بوریس جانسون و دبیر خانه Priti پاتل

“اگر ما اطلاعاتی که آنها در معرض خطر به ما نگاه خواهد کرد در پنهانی پلیس فرصت اما ما نمی تواند تمام وقت وجود دارد.

“بنابراین من فکر می کنم ما باید به نگاه حداکثر در دسترس بودن به مطمئن شوید که ما در حال انتشار تنها افرادی که در حال امن برای انتشار. و هنگامی که ما آزادی ما به اندازه کافی ایجاد یک شبکه امن در اطراف آنها را.”

در چند ماه آینده به تنهایی حدود 20 ترور مجرم بودند با توجه به انتشار خودکار.

آنها عبارتند از: محمد غنی از Barnet شمال لندن بود که محکوم به دو سال و چهار ماه در زندان در سال گذشته پس از تهدید به کشتن افسران پلیس.

او تا به حال منتشر شده است نزدیک به یک سال قبل از آن در نیمه راه از طریق 16 سال زندان محکوم کرد.

با وجود حزبی انتقاد از نگر طبیعت از قوانین اضطراری لایحه داده شد unopposed خواندن دوم در اعیان و تصویب آن در کمیته مرحله unamended.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>