سویه جدید از آنفولانزا در چین دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر دانشمندان هشدار می دهند

خوک ها در قلم خود در یک مزرعه در حومه چنگدو در چین در جنوب غربی استان سیچوان در آگوست 2, 2005.

پیتر پارک | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

دانشمندان از شناسایی یک گونه جدید از آنفلوآنزا انجام شده توسط خوک ها در چین است که آنها می گویند دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

این گونه جدید که از تبار این نوع از آنفولانزا شناخته شده به عنوان “آنفولانزای خوکی” — که ظهور در سال 2009 باعث اول جهانی آنفولانزای همه گیر در 40 سال است.

دانشمندان خود را منتشر همکار بررسی يافته های پژوهش در علوم ایالات متحده مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم در روز دوشنبه. آنها گفت: این گونه جدید از آنفولانزا که آنها به نام “G4 EA H1N1” است که یک تنوع از آنفولانزای خوکی و شامل “G4” ژنوتیپ تبدیل شده است که غالب در خوکی جمعیت از سال 2016.

به عنوان با آنفولانزای خوکی این سویه جدید شناخته شده به عنوان داشتن “ضروری نشانه های یک نامزد ویروس همه گیر.”

دانشمندان که به مطالعه ویروس آنفولانزای خوک در جمعیت بین سال 2011 و سال 2018 اشاره کرد که در حدود 10% خوکی کارگران صنعت آنها تست شده در چین در حال حاضر شده است در معرض ویروس که از آنها به عنوان “نگرانی.” که میزان افزایش در میان کارگران جوان در سن 18-35, “نشان می دهد که غالب G4 EA ویروس H1N1 به دست آورد افزايش بشر عفونت.”

“از جمله عفونت تا حد زیادی افزایش فرصت برای ویروس سازگاری در انسان و نگرانی که ممکن است نسل پاندمی ویروس ها” دانشمندان, که در چندین چینی و دانشگاههای این کشور مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری اشاره کرد.

آنها توصیه می شود نظارت نزدیک خوکی جمعیت — و هر کسی که کار با آنها.

“کنترل حاکم G4 EA H1N1 ویروس ها در خوک و نظارت نزدیک در جمعیت های انسانی به ویژه کارگران خوکی صنعت باید به فوریت اجرا کردیم.

“خوک متوسط میزبان برای نسل pandemic influenza virus. بنابراین سیستماتیک نظارت از ویروس آنفلوانزا در خوک است یک معیار کلیدی برای prewarning ظهور بعدی بیماری همه گیر آنفلوآنزا.”

در حالی که “آنفولانزای خوکی” که اولین ظهور در مکزیک در سال 2009 است که دیده می شود در حال حاضر به عنوان یکی از انواع ویروس آنفولانزای فصلی است و سالانه واکسن آنفولانزا دانشمندان گفت که هر موجود جمعیت ایمنی “ارائه نمی دهد حفاظت در برابر G4 ویروس ها.”

آنها مشتاق بودند به استرس است که این ویروس یک مشکل فوری ،

استاد Kin-چو چانگ یکی از دانشمندان درگیر در این مطالعه که در دانشگاه ناتینگهام در بریتانیا به بی بی سی گفت که “در حالی که این ویروس جدید است نه یک مشکل فوری … ما نباید آن را نادیده گرفت.”

“در حال حاضر ما در حال پریشان با کروناویروس و به درستی. اما ما باید از دست ندهیم به طور بالقوه خطرناک ویروس های جدید.”

زمان واکسن آنفولانزا به نظر نمی رسد برای محافظت در برابر آن اگر چه آنها احتمالا می تواند سازگار شود, در صورت نیاز, بی بی سی گزارش داد. برای انجام تحقیقات خود را, دانشمندان, انجام آنفولانزا نظارت در خوک ها در 10 استان چین بین ماه های ژانویه 2011 و مارس 2018 و جمع آوری شده تقریبا 30,000 بینی سواب گرفته از ذبح خوک از کشتارگاهها و همچنین بیش از 1000 بینی سواب یا بافت ریه از خوک پرورشی با علائم بیماری های تنفسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>