قوانین جدید برای ‘بلوک زمان’ در محل باشد

بوریس جانسون از مردم خواسته است تا حد امکان تماس اجتماعی را محدود کنند، چرا که او تایید کرد ممنوعیت تجمعات بیش از شش نفر در انگلستان از روز دوشنبه به اجرا در خواهد آمد.

نخست وزیر که در یک کنفرانس خبری داونینگ استریت سخن می گفت، اعتراف کرد که قوانین ویروس کرونا «پیچیده و گیج کننده» شده است. coronavirus

:: پوشش زنده آخرین اخبار و به روز رسانی های کروناویروس را دنبال کنید

Boris Johnson Downing presser جاه طلبی برای ‘میلیون ها’ از آزمایش در روز

او گفت که این آخرین اقدام، بزرگترین سرکوب از زمان قفل شدن COVID-19 در اوایل تابستان امسال آسان شد، با هدف “ساده سازی و تقویت قوانین” و “آسان تر کردن آنها را برای همه به درک”.

آقای جانسون گفت: “شما نباید از نظر اجتماعی در گروه های بیش از شش ساله ملاقات کنید.” آقای جانسون گفت: “شما نباید از نظر اجتماعی در گروه های بیش از شش ساله ملاقات کنید.”

وی افزود: این ممنوعیت در قانون تعیین خواهد شد و توسط پلیس اجرا خواهد شد – هر کسی که قوانین را بشکند خطر متفرق شدن، جریمه شدن و احتمالا دستگیر شدن را دارد.

این ممنوعیت در مورد گردهمایی های سرپوشیده و در فضای باز از جمله خانه های خصوصی، پارک ها، میخانه ها و رستوران ها اعمال خواهد شد.

گردهمایی ها هنوز اجازه خواهند داشت که در آن حباب خانگی یا پشتیبانی بزرگتر از شش، یا جایی که جمع آوری برای کار یا آموزش است.

عروسی ها، مراسم تشییع جنازه و ورزش های تیمی سازمان یافته نیز معاف خواهند بود.

Health Secretary Matt Hancock on #KayBurley ‘پایبند به قوانین کاملا حیاتی است’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر