شیوع بیماری های جدید در آلمان و کره جنوبی تاکید خطر کاهش محدودیت

تازه شیوع کروناویروس در کشتارگاه در آلمان و موارد جدید گزارش شنبه در کره جنوبی مربوط به یک مرد که به بازدید چند کاباره ها برجسته چالش های مقامات چهره به عنوان آنها به دنبال باز کردن اقتصاد خود است.

در ضمن در بلاروس که تحمیل کرده است هیچ مستند با وجود افزایش تعداد مورد دهها هزار نفر از مردم تبدیل به علامت پیروزی روز. که در مقایسه با روسیه که در آن خاموش رویداد صورت گرفت بیش از خالی مربع قرمز.

آلمان و کره جنوبی که هر دو انجام آزمایش های گسترده و تماس با ردیابی شده اند و مورد ستایش قرار داد برای اجتناب از مرگ و میر دسته جمعی که غرق کشورهای دیگر در مناطق خود. اما حتی در آنجا مقامات تلاش کرده اند با پیدا کردن تعادل بین صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در شغل.

ایالات متحده و برزیل و ایتالیا نیز کشتی با توجه به سهولت محدودیت در کسب و کار و فعالیت است.

در همین حال دولت آینده شد تحت بررسی برای اداره خود از این بیماری همه گیر. وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت که اروپا باید اذعان کرد که آن را “نبود خوبی آماده” برای این بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند او همچنین گفت که همبستگی در حال افزایش است و این که 27 عضو اتحادیه اروپا است “رشد در بحران است.”

در ایالات متحده, داخلی, دولت, ایمیل های به دست آمده توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد که تصمیم به کنار گذاشتن مشاوره دقیق از ملت کنترل بیماری کارشناسان برای بازگشایی جوامع در طول بیماری همه گیر کوروناویروس آمد از بالاترین سطح از کاخ سفید است.

مقامات بهداشتی در آلمان بودند تکاپوی شامل تازه شیوع کروناویروس جدید که پدید آمده در سه کشتارگاه — دو در غرب کشور و یکی در شمال.

پاسخ این است که دیده می شود به عنوان یک آزمون برای دولت جدید استراتژی گرفتن مقامات محلی برای مقابله با هر گونه افزایش موارد جدید که موافقت شد یکشنبه به عنوان بخشی از یک طرح به تدریج کاهش محدودیت ها و بازگشت به حالت عادی.

در کره جنوبی کاهش عفونت های جدید باعث شده بود دولت به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و اعلام برنامه های بازگشایی مدارس روز شنبه.

اما روز شنبه در پایتخت تعطیل بیش از 2100 کاباره ها میزبان بارها و دیسکو پس از ده ها تن از coronavirus عفونت در ارتباط بودند به باشگاه را برانگیخت که رفت آخر هفته گذشته به عنوان کشور آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل. بسیاری از آنها مربوط به Itaewon اوقات فراغت منطقه از پایتخت سئول که در آن یک زن 29 ساله در دیدار سه کاباره ها قبل از تست مثبت است.

سخت-آمار ایتالیا دیدم مردم بازگشت به خیابان ها به صورت سنتی خود را aperitivos و شادی کردن در آب و هوای خوب به عنوان محدودیت وجود دارد باید کاسته رفتن بیش از حد برای برخی از مقامات.

میلان شهردار جوزپه سالا هشدار داد که “یک تعداد انگشت شماری از مردم دیوانه” شد و با قرار دادن این شهر را بهبود اقتصادی در معرض خطر و تهدید به تعطیل این شهر مرسوم Navigli منطقه پس از جمعیت جوان میلان دیده شد در aperitivo ساعت نادیده گرفتن اجتماعی-فاصله هنجارهای.

در رم Campo dei Fiori گل و سبزی در بازار شلوغ بود صبح روز شنبه اولین آخر هفته ایتالیایی ها اجازه داده شد در خارج از بیش از فقط کار و ضرورت اساسی است. طولانی یک مرکز شبانه اردوگاه پیازا نیز بازگشت به زندگی در شب aperitivo ساعت. چند میله باز takeout کوکتل و تنقلات پذیرایی در درجه اول به پدر و مادر از بچه ها که جیغ وداد بازی کردن در اطراف مربع بر روی دوچرخه.

اما سردرگمی در مورد آنچه که در حال حاضر مجاز است و چه چیزی نیست ایجاد سرخوردگی برای صاحبان کسب و کار.

کارلو آلبرتو صاحب TabaCafe آرژانتین است, امپانادا بار بود که فروش Aperol Spritz و gin & تونیک به یک تعداد انگشت شماری از مراجعان جمعه گفت که پس از افتتاح در این هفته او شده بود با تهدید به جریمه توسط پلیس به دلیل جمعیت که شکل گرفته بود در مقابل نوار خود را.

“من قرار است به ارسال آنها را به خانه? آنها نیاز به یک گارد در اینجا به انجام این کار است,” او گفت:. “قوانین نیست روشن این حکم روشن نیست. شما نمی دانید که آنچه شما می توانید انجام دهید.”

در سراسر جهان به این ویروس تایید شده است به آلوده بیش از 3.9 میلیون نفر کشته و بیش از 275,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط دولت.

پاکستان در روز شنبه اجازه مغازه ها و کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز و برخی دیگر از کسب و کار برای بازگشایی, در حالی که 1,637 موارد جدید و 24 و میر گزارش شده است.

نخست وزیر عمران خان گفت: دولت عقب محدودیت به دلیل آن را نمی تواند پشتیبانی از میلیون ها نفر از خانواده ها که بستگی دستمزد روزانه. دولت هشدار داد کنترل خواهد بود reimposed اگر مردم نتواند به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

دیگران تحمیل محدودیت های جدید: کویت در خاورمیانه اعلام کرد یک مستند از روز شنبه از طریق 30 مه.

اسپانیایی ها آموخته شب جمعه که مقامات بهداشتی اجازه خواهد داد که مناطق است که باید خود را نشان داد بیمارستان ها به اندازه کافی آماده مسئولیت رسیدگی به یک پتانسیل موج دوم از عفونت به مقیاس خود را مستند.

در بخش هایی از اسپانیا بیشتر به شدت روستایی مناطق کافه ها و رستوران ها خواهد شد مجاز به باز کردن 50 درصد از صندلی در فضای باز در روز دوشنبه و کلیساها و تئاتر و موزه ها می تواند بازگشایی با محدودیت در حضور و غیاب.

اما مادرید و بارسلونا, بزرگترین کشور شهرستانها هر دو به شدت ضربه توسط این ویروس باقی می ماند قفل شده است.

“این بیماری همه گیر در حال تحول مطلوب اما این خطر وجود دارد از دیگر شیوع است که می تواند تولید جدی فاجعه” بهداشت و درمان اسپانیا رسمی فرناندو سیمن گفت شنبه. “مسئولیت شخصی حیاتی است.”

همه گیر مجبور ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به مناسبت روز پیروزی سالگرد شکست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم بدون معمول پمپ از یک رژه نظامی در میدان سرخ مسکو برگزار شد.

این سال را به رعایت حد انتظار بوده است به خصوص بزرگ است زیرا آن را در سالگرد 75. به جای پوتین گذاشته گل در آرامگاه سرباز گمنام و یک نمایش نظامی ممکن است محدود به 75 جنگنده و هلیکوپتر در حال پرواز بر فراز مرکز مسکو.

بلاروس در زمان مخالف رویکرد است. دهها هزار نفر از مردم در پایتخت مینسک با وجود شدت افزایش coronavirus عفونت به تماشای رژه نظامی جشن آلمان نازی را شکست. بلاروس اعمال محدودیت برای توقف این ویروس گسترش و خودکامه رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو است را رد کرد و نگرانی در مورد آن را به عنوان یک “بیماری روانی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر