یک نمای کلی از ورونا دبیرستان هیئت مدیره پیام با این مضمون که دانش آموزان ما از دست شما در طول covid-19 همه گیر در آوریل 2 سال 2020 در ورونا, NJ.

غنی Graessle | آیکون Sportswire | گتی ایماژ

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی روز دوشنبه اعلام کرد که دولت مدارس خواهد ماند بسته باقی مانده از سال تحصیلی برای ادامه برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

“همانطور که من اشاره کرده اند که قبل از ما در حال کار با این اصل که بهداشت عمومی ایجاد سلامت اقتصادی و یا در این مورد بهداشت عمومی ایجاد می کند, آموزشی, سلامت” مورفی گفت: در اخبار جلسه. او کارگردانی دولتی و خصوصی رهبران مدرسه خود را به روز رسانی برنامه آمادگی برای ادامه آموزش از راه دور.

فرماندار گفت: تصمیم گیری در پتانسیل برنامه های تابستانی هنوز ساخته نشده است. او افزود که نیوجرسی دولت Interscholastic Athletic Association توصیه کرده است در برابر از سرگیری بهار ورزش است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو جمعه اعلام کرد که مدارس و کالج ها در نیویورک بسته باقی خواهد ماند باقی مانده از سال تحصیلی. کومو گفت: وجود دارد نه به اندازه کافی زمان به آمده تا با یک بازگشایی طرح است که نگه داشتن دانش آموزان و مربیان امن برای مدارس برای بازگشایی این سال تحصیلی.

نیوجرسی بوده است دوم سخت ترین آمار دولت در ایالات متحده آمریکا پس از نیویورک است. در حالی که دولت همچنان به دوم بالاترین تعداد موارد مثبت Covid-19 میزان موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان باید plateaued بیش از چند هفته گذشته.

پس از اعلام وضعیت فوق العاده و اضطراری برای بهداشت عمومی در مارس 9, نیوجرسی فرماندار بسته تمام مدارس دولتی و خصوصی و کالج ها در دولت در 18 مارس به کاهش گسترش این بیماری است.

در طول این جلسه مورفی همچنین اعلام کرد که او rescinding منظور اجرایی امضا شده در 30 ژوئن 2019 که به کارگردانی دولت وزارت خزانه داری برای رسیدن به $1.28 میلیارد دلار مازاد تا پایان این سال مالی.

او گفت: “این است و دیگر امکان پذیر است” با توجه به “کاهش درآمد دولت” و “بالا رفتن سرسام آور هزینه های” مبارزه با این بیماری همه گیر.

“ما در آستانه داشتن را بسیار دشوار و کاملا رک و پوست کنده بسیار ناخوشایند تصمیم گیری. …ما نیاز به این بودجه به عنوان یک حفاظت باید مستقیم کمک های فدرال به دولت ما موفق به سطح,” او اضافه شده است.

نیوجرسی فرماندار پرده برداری از یک نقشه راه برای بازگرداندن اقتصاد کشور در 27 آوریل. این طرح شامل شش گام در مورد چگونه به حرکت رو به جلو در بازگشایی کسب و کار. مورفی قبلا با تاکید بر نیاز برای بازگشایی در چند مرحله برای جلوگیری از تجدید حیات coronavirus.

نیوجرسی گزارش 1,621 جدید موارد مثبت در دوشنبه آوردن مجموع به 128,269. دولت همچنین گزارش 45 جدید مرگ و میر در مجموع 7,910.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de