نیوجرسی فرماندار اسلش همه اتوبوس و نور راه آهن حمل و نقل 50 درصد

فیل مورفی, فرماندار نیوجرسی در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در ترنتون نیوجرسی, ایالات متحده در روز دوشنبه 6 آوریل سال 2020 است.

کریستوفر Occhicone | بلومبرگ | گتی ایماژ

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی در روز شنبه اعلام کرد یک فرمان اجرایی برای کاهش ظرفیت در تمام سیستم های حمل و نقل به نصف و خواسته همه مسافران به سایش پوشش صورت.

علاوه بر این منظور نیاز به NJ حمل و نقل و حمل و خصوصی برای تامین کارگران خود را با دستکش و پوشش صورت.

“در حال حاضر برای بسیاری از ما ضروری کارگران حمل و نقل عمومی است که چگونه آنها را وادار به کار می کنند و ما نیاز به حفاظت از آنها در طول آن سفر” مورفی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

سفارش نیاز به نیوجرسی حمل و نقل “و همه حامل های خصوصی به کاهش ظرفیت در تمام قطار و اتوبوس و راه آهن نور وسایل نقلیه و paratransit وسایل نقلیه به 50 درصد از آنها حداکثر” مورفی گفت.

مورفی بیشتر گسترش اجرایی جهت رستوران کارگران و مشتریان اعلام کرد که هر کسی از رفتن به رستوران ها و کافه ها را انتخاب کنید تا takeout سفارشات باید پوشیدن ماسک. رستوران ها و کافه ها نیز ملزم به پوشش صورت و دستکش به مواد غذایی خود را-پرسنل خدمات. تمام سفارشات موثر خواهد بود آوریل 13 در 8 p. m.

مورفی تاکید کرد که در صورت پوشش معنا پزشکی-درجه است. “ما نیاز به نگه داشتن آن برای ما خط مقدم بهداشت عمومی و ایمنی پاسخ …وجود دارد هر تعداد از راه های شما می توانید پوشش دهان و بینی خود را با یک دستمال یا یک خانه, پارچه, پوشش,” مورفی گفت.

نیوجرسی گزارش بیش از 58,100 Covid-19 موارد مثبت و 2,183 مرگ و میر ناشی از شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>