نیوجرسی بسته ترین پارک های عمومی گسترش اورژانس منظور به عنوان مرگ و میر افزایش

نیوجرسی فرماندار فیل مورفی سخنرانی پس از ادای سوگند در ترنتون نیوجرسی, ژانویه 16 سال 2018 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

نیوجرسی را گسترش بهداشت عمومی اورژانس سفارش و بسته شدن تمام استان و شهرستان پارک ها به عنوان coronavirus مرگ و میر, آمار بالاترین تک روز افزایش COVID-19 مرگ و میر در عین حال رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی اعلام کرد.

مورفی اعلام کرد که 232 نفر از coronavirus بیش از روز گذشته در آوردن دولت در مجموع به 1,232. او افزود که 3,361 مردم آزمایش مثبت در روز گذشته که به ارمغان می آورد کل در نیوجرسی به 44,416.

“ما را نیز از دست داد و این است که متاسفانه ما کمترین تلفات به تاریخ ما از دست داده اند یکی دیگر از 232 از ارزش ما همکار جدید Jerseyians به COVID-19-عوارض مربوط به” او گفت:. “بهترین راه ما می تواند به حفاظت از این نیوجرسی خانواده اجتماعی فاصله.”

با وجود پرش در مرگ و میر مورفی اشاره کرد که گسترش ویروس به نظر می رسد کاهش هر چند او هشدار داد که آن را خیلی زود پس از قطعی. اپيدميولوژيستها و مقامات دولتی نزدیک به تماشای این به اصطلاح منحنی از عفونت های جدید است که قطعات را درصد افزایش می دهد در موارد جدید. آنها در حال تلاش برای “صاف منحنی” خط نمودار که نشان می دهد که شیوع این بیماری رو به کاهش است.

“دیروز اشاره کردیم که ما در حال شروع به دیدن و من نمی خواهم به این غلو در هر حال اولین بالقوه نشانه هایی که منحنی ممکن است در نهایت مسطح,” او گفت:. “اما ما نمی توان با تنها رسیدن به فلات.”

اجتماعی فاصله به نظر می رسد به طور موثر مهار گسترش ویروس در نیوجرسی مورفی, گفت:, گفتن ساکنان به “اقامت در خانه خود را مگر اینکه شما کاملا نیاز به بیرون بروید.”

او گفت: او را نشانه چهار دستور اجرایی خواهد شد که گسترش دولت اضطراری برای بهداشت عمومی در 30 روز. مورفی در ابتدا اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در مارس 9. او همچنین اعلام کرد به منظور نزدیک تمام استان و شهرستان در سراسر پارک نیوجرسی و اضافه کرد که ساکنان شده است ازدحام پارک ها و بی توجهی های اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“ما را دیده اند به مراتب بیش از حد بسیاری از موارد که در آن مردم در حال جمع آوری در گروه های در پارک های ما به اشتباه فکر کردن از آنها خارج اجتماعی فاصله مهم نیست,” او گفت:. “هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت است.”

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>