نیوجرسی AG باز می شود پروب از خانه سالمندان مرگ و میر پس از پیدا کردن 17 بدن در مرکز آمار coronavirus

نیوجرسی باز کرده است تحقیقات در پرستاری صفحه اصلی مرگ و میر در سراسر کشور مقامات پس از کشف 17 جسد انباشت اشیاء بدست آمده به یک سردخانه موقت و بیش از 100 ساکنان آلوده با Covid-19 در دراز مدت مراقبت از تاسیسات مقامات وزارت امور خارجه روز پنجشنبه گفت.

رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت که او “خشم” است که کارکنان در اندوور تحت حاد و مرکز توانبخشی در شمال نیوجرسی انباشته مرحوم ساکنان را به یک اتاق کوچک در تاسیسات.

“یک داستان شبیه به این حرکت شما به استخوان” رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “جدید Jerseans زندگی ما در دراز مدت مراقبت از امکانات شایسته برای مراقبت با احترام و محبت و کرامت است. ما می توانیم و باید انجام دهید بهتر است.”

دولت و مقامات محلی در بازرسی از این مرکز در حدود 2 صبح روز یکشنبه پس از دریافت یک تماس که در آن نیاز به کیسه های بدن و ذخیره سازی 28 مرده بدن, New Jersey, کمیسیون بهداشت و درمان جودی Persichilli به خبرنگاران گفت:. وجود دارد فقط پنج جسد در محل; سه منتشر شد به محلی سردخانه زودتر او گفت:. آنها یکی دیگر از دریافت شکایت در سهشنبه, او گفت:.

مقامات پس از کشف کرد که 103 ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus و 133 بیشتر باید به آنفولانزا مانند علائم بین مرکز دو ساختمان, او گفت:. حداقل 35 ساکنان درگذشت پس مارس 30; 19 از کسانی که نسبت داده شده به Covid-19, او گفت:. حداقل 52 کارکنان را گزارش کرده اند علائم شبه آنفولانزا.

مورفی گفت که او خواسته دولت دادستان کل Gurbir Grewal به بررسی تمام مراقبت دراز مدت امکانات در سراسر کشور است که دیده می شود یک تناسب تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر شروع شد و در اوایل این سال است.

“ما خوشحال با آنچه در جریان است در اندوور تاسیسات” Persichilli گفت.

دولت در حال کار برای کاهش غیرمنتظره سردخانه سیستم. آن دستور داد 20 کامیون های یخچال به عنوان موقت سردخانه چند هفته پیش و راه اندازی های اضافی محل در نیوجرسی مرکزی است که در خدمت به عنوان “ذخیره سازی موقت” برای مرحوم گفت: سرهنگ پت کالاهان, سرپرست ایالت نیوجرسی ،

حداقل چهار کامیون را وارد دولت تا کنون کالاهان گفت.

“چه ما در حال تلاش برای واقعا چکش فرایند اجازه می دهد مدیران مراسم تشییع جنازه را decedents به این محل ثابت است که من فکر می کنم در حال رفتن به واقعا کرنش کردن سیستم,” او گفت:.

پزشکی کارگران را در ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در حالی که آماده شدن برای حمل و نقل مرحوم بدن در اندوور تحت حاد و توانبخشی مرکز در 16 آوریل سال 2020 در Andover, New Jersey.

ادواردو Munoz Alvarez | گتی ایماژ

وجود دارد 379 مراقبت دراز مدت و به کمک امکانات زندگی در حال حاضر گزارش حداقل 1 Covid-19 مورد در امکانات آوردن کل موارد گزارش شده بیش از 8,209 در دراز مدت مراقبت از امکانات Persichilli گفت.

Persichilli گزارش 4,391 موارد جدید Covid-19 سراسر کشور آوردن این دولت در مجموع به 75,317 موارد تایید شده.دولت گزارش 362 جدید مرگ و میر ناشی از آن 54 شدند ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت. Coronavirus در حال حاضر کشته 3,518 مردم در دولت, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>