سیستم جدید مهاجرت به نظر می رسد بسیاری مانند یکی از قدیمی

آن است که بسته به نوع که شما گوش دادن به یکی از مهیج ترین انقلاب در بریتانیا مهاجرت سیستم.

و یا به سادگی یک re-branding از آنچه ما در حال حاضر.

برخی ادعا می کنند آن را به علت مهاجرت به سقوط به طور چشمگیری. دیگران می گویند که تعداد زیادی از مردم در حال آمدن به انگلستان ممکن است امکان پذیر ظهور به عنوان یک نتیجه از آن است.

همواره وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد سیستم مهاجرت و چرا که نه مانند بریتانیا مزایای سیستم آن است که بسیار پیچیده و بسیار بحث برانگیز است.

بنابراین اجازه دهید سعی کنید به دور برخی از مزخرف ادعا و سعی کنید به درک آنچه در خانه است و پیشنهاد برای انجام به بریتانیا قوانین مهاجرت و ویزا و آنچه که در واقع به معنی در عمل هر دو برای انگلیسی ها و برای کسانی که می خواهند برای آمدن به اینجا.

با هیاهو دبیر خانه Priti پاتل در حال حاضر پرده برداری از برنامه های خود را برای آنچه او به تصویر کشیده شده به عنوان یک عمده فروشی اصلاحات بریتانیا مهاجرت سیستم.

از سال آینده زمانی که بریتانیا Brexit دوره گذار است که به دلیل به پایان رسیده و کسانی که از آمدن به این کشور از اتحادیه اروپا و از بقیه جهان مواجه خواهد شد همان قوانین است که تعیین اینکه آیا آنها می آیند و در اینجا کار می کنند.

بیشتر از کسب و کار

این یک معنا است که شاید مهم ترین تغییر دهید.

Food being served at The Hand and Flowers in Marlow, Buckinghamshire that has become the first British pub to receive two Michelin stars. 6/10/11
Surinder Arora رئیس Arora گروه با 2,200 مهمان نوازی کارکنان می گوید: جدید مهاجرت قصد دارد او را ترک کند و نگران است.

در دهه های بریتانیا تا به حال دو سیستم – یکی برای اتحادیه اروپا و یکی برای بقیه. همانطور که از سال آینده آن را به یکی.

داده شده قبلا (و در واقع در حال حاضر تا پایان دوره انتقال) از شهروندان اتحادیه اروپا در حال حرکت است که به ناچار به معنی آن خواهد شد سخت تر برای مهاجرت به این کشور از اروپا است.

وجود دارد تمام انواع مفاهیم. بیشتر به این معنی کاغذ بازی برای کسانی که از آمدن به این کشور و کسانی که امید به استخدام آنها. به این معنی مهاجران از اروپا خواهد شد که برای تحقق معیار های خاصی از جمله داشتن یک شغل برای آنها آماده داشتن سطح خاصی از مهارت و داشتن مهارت در زبان انگلیسی و بدست آوردن یک مقدار مشخصی.

این بدان معنی است در کوتاه مدت که از آمدن به این کشور به عنوان یک شهروند اروپایی سخت تر خواهد شد.

آن را نیز بدان معنی است که کسانی که بدون بسیاری از بالا – یک پیشنهاد کار از یک سطح مهارت بالا و غيره – را در تلاش برای دریافت در در همه.

این است که قطعا یک تغییر بزرگ.

وجود دارد برخی از کمک هزینه و بند است که باید برای کاهش این مشکلات ممکن است باعث شود به بیمه خدمات درمانی (پرستاران هنوز هم باید قادر به در آمد نسبتا به راحتی) وجود دارد و یک مسیر به موجب آن بسیار ماهر دانشمندان می توانند به این کشور آمده و بدون پیشنهاد کار.

اما برای بسیاری از صنایع – یکی فکر می کند بدیهی ترین مراقبت های اجتماعی و مهمان نوازی که با اتکا در راه بزرگ در داشتن یک منبع بی حد و حصر از کار در سمت دیگر کانال – مبارزه خواهد کرد.

برخی از خانه های مراقبت که در حال حاضر در حال اجرا بر روی ویفر نازک حاشیه – مبارزه به کار گیرند. داده شده و دولت متعهد شده است به اصلاح بخش مراقبتهای اما هنوز هم هنوز به توضیح دهید که چگونه این تنها می افزاید: در حال حاضر سرگیجه توده ای از سوالات در مورد آنچه واقعا اتفاق می افتد برای این مبارزه اما بخش مهم است.

EDINBURGH, SCOTLAND - FEBRUARY 10: Immigration and border control signs at Edinburgh Airport on February 10, 2014 in Edinburgh, Scotland. A recent survey has shown that Scottish people have a more open attitude to immigration than people in England and Wales, according to a poll today for Oxford Universitys Migration Observatory. (Photo by Jeff J Mitchell/Getty Images)
کم مهاجران ماهر محروم خواهد شد تحت قوانین جدید ویزا

مراقبت اجتماعی است که به سختی تنها بخش به صورت این نوع از مشکلات است. همچنین ممکن است با دقت اشاره کردن بخش ساخت و ساز است که به شدت متکی به نیروی کار ارزان از اروپای شرقی و یا صنایع غذایی است.

قرار داده و آن را تبدیل خواهد شد بسیار مشکل تر را در نیروی کار ارزان از خارج از کشور.

بنابراین آن دسته از کارگران خواهد شد یا باید یافت در انگلستان در بازار کار – که آسان نخواهد بود با توجه به اشتغال است که در حال حاضر نزدیک به بالاترین رکورد – و یا آنها را مجبور به پرداخت بیشتر. که می تواند قرار داده و برخی از شرکت های خارج از کسب و کار.

وجود دارد یکی دیگر از نگرانی – بیشتر دنیوی بر آن است با این وجود. بسیاری از شرکت ها که تا کنون استفاده می شود اتحادیه کارگران اما نیست که به زحمت با اون همه کاغذ بازی زیاد خواهد شد به طور ناگهانی چهره, بهمن اضافی انطباق هزینه های.

آنها را مجبور به درخواست برای دریافت مجوز به عنوان یک ثبت نام اسپانسر برای کارگران مهاجر – چیزی است که طول می کشد چند ماه.

سپس زمانی که آنها می خواهند به استخدام از خارج از کشور وجود خواهد داشت بیشتر کارهای اداری به اطمینان حاصل شود آن دسته از کارگران می توانند ویزا. آنها به احتمال زیاد به انجام یک آزمون زبان انگلیسی – هر چند در حال حاضر معلوم نیست که آیا این چیزی است که دولت انجام خواهد داد و یا اینکه آیا آن را ترک خواهد کرد آن را به کارفرمایان.

در بسیاری از پرسش های بزرگ است که تاثیر بزرگی برای کارفرمایان – که همه به خوبی, اما دولت در نظر دارد برای سیستم جدید و در پایان سال.

در ذهن آن طول می کشد چند ماه به استخدام افراد این بدان معناست که شرکت ها باید همه چیز در جای خود برای این ماه سپتامبر یا اکتبر این سال و هفت ماه دور.

و کامل مهاجرت کاغذ سفید حتی منتشر شده است.

با توجه به گذشته عمده مهاجرت تغییر در زمان چهار سال اجرا شود که درخواست خیلی افتضاح هر دو از دولت و کسب و کار و مهاجران است.

با توجه به تغییرات ناشی از ضربه در همان زمان به عنوان بریتانیا انتقال دوره به پایان می آید و قوانین تجاری جدید هستند و با توجه به ضربه در چالش به نظر می رسد از مافوق بشری نسبت.

A migrant worker wears a badge quoting "I am NOT a bargaining chip" outside the Houses of Parliament on January 15, 2019 in London, England
تصویر: مهاجرت سیستم بسیار پیچیده و بسیار ستیز

هیچ یک از این است که سیستم جدید ناعادلانه است.

اکثر اقتصاددانان فکر می کنم که در بسیاری از راه های آن به نظر می رسد مانند یک سیستم مناسب. و با توجه به برخی از معیارها برای non-EU کارگران در واقع کمی شل تر از قبل از آنها احتمال وجود دارد آن را در واقع افزایش مهاجرت از خارج از اروپا.

اما اینجا جایی است که اقتصاد و سیاست مهاجرت برخورد می کنند. چرا که در واقع نکته اصلی رانندگی مهاجرت واقعا طبیعت ویزا مقررات اما قدرت اقتصاد است.

دلیل اصلی بریتانیا تا به حال سابقه مهاجرت در سال های اخیر نیست و ماهیت سیستم اما واقعیت این است که بسیاری از مردم می خواست می آیند و کار در انگلستان که در آن رشد نسبتا قوی که در آن وجود دارد مقدار زیادی از مشاغل و جایی که مهاجران می تواند انتظار می رود به منظور بهبود استاندارد زندگی.

پس از آن کاملا امکان پذیر است مهاجرت ممکن است پایین تر در آینده – اما فراموش نکنید که به سیستم. آن را ممکن است فقط به عنوان به راحتی می توان به قدرت و یا در غیر این صورت از اقتصاد است.

اگر, از سوی دیگر ما یک پست-Brexit رونق آن را محتمل است که مهاجرت خالص افزایش می یابد دوباره. این یک تمایز مهم. سیستم matters – اما تا بیش از حد گسترده تر چشم انداز اقتصادی.

و به هر حال برای همه, هیاهو, اگر شما نگاه کنید در بیت مهاجرت سیستم است که دولت همواره کنترل شده – است که می گویند غیر اتحادیه اروپا بیت – آن را کاملا روشن تغییر خواهد همه آن است که های مختلف به چه قبل از آن بود.

Migrant worker flower pickers from Romania harvest daffodils on Taylors Bulbs farm near Holbeach in eastern England, on February 25, 2019
تصویر: قوانین جدید می تواند بر صنعت کشاورزی

این یک استرالیا به سبک سیستم امتیاز.

نقطه تمام از مهاجرت استرالیا سیستم است که مهاجران ندارد و برای آمدن به این کشور با یک کار صف ارائه آنها می تواند نشان دهد که آنها در دیدار با برخی از معیارهای کلیدی (و از این رو امتیاز).

در بریتانیا سیستم شما هنوز هم باید به یک کار به این کشور می آیند مگر اینکه شما یکی از دانشمندان قادر به واجد شرایط برای بالا ویژه-ماهر مسیر.

در واقع در بسیاری از حواس سیستم جدید مهاجرت به نظر می رسد بسیاری مانند یکی از قدیمی. که است که می گویند 2008 مهاجرت کاغذ سفید که ائتلاف و سپس حزب محافظه دولت به ارث رسیده است.

ترزا ممکن است ساخته شده مختلف تغییرات کوچک: پیرایش کمک هزینه در مکان های خاصی, تلاش برای محدود کردن فارغ التحصیلان در اینجا معرفی یک کلاه بر روی ماهر ویزا کسانی وجود دارد.

سیستم جدید نوار بسیاری از این تغییرات ما را با چیزی که به نظر می رسد بسیاری مانند آنچه که ما تا به حال قبل از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>