جدید آی بی ام مدیر عامل بر رشد نه تنها EPS در اولین درآمد تماس با تحلیلگران

SVP و مدیر در IBM Research Arvind کریشنا صحبت می کند در مرحله در طول سال 2016 سیمی کسب و کار کنفرانس در ژوئن 16, 2016 در شهر نیویورک است.

برایان Ach | گتی ایماژ

دوشنبه بود یک روز بزرگ برای آی بی ام.

این اولین بار بود Arvind کریشنا این شرکت به تازگی منصوب شد مدیر عامل شرکت صحبت به, تحلیلگران گفتن آنها را به طور مستقیم در مورد چگونگی این شرکت شده است مراتب در سن coronavirus (تذکر: نه کاملا). و این نخستین بار بود که یک مدیر عامل شرکت IBM ملحق شده بودند یک درآمد تماس پس از 2014.

فراتر از آن است که هر چند کریشنا تحویل جسورانه اعلام. او گفت که او می خواهد این شرکت به رشد و نه فقط در پایین خط.

“ما می توانیم بحث در مورد که مهم است آن است که رشد و یا آن را فقط EPS [سود هر سهم] و یا آن را فقط نقدینگی” کریشنا گفت: در روز دوشنبه تماس بگیرید.

“نقدینگی ضروری است و بدون آن هیچ شرکت است که برای زنده ماندن از طریق دوره بعدی. من نمی دانم چه مدت آن دوره در حال رفتن به, بنابراین من فکر می کنم ما با وسواس است که رفتن به خدمت ما به خوبی در این دوره اما آنچه که شما در حال شنیدن به من می گویند این است که رشد کرده است به یک مساوی وسواس به معیارهای دیگر که وجود دارد اگر ما در حال رفتن به انجام این کار است.”

اظهارات قابل توجه با توجه به راه IBM انجام شده تحت سلف خود را بدون یک بحران اقتصادی است. در پنج سال گذشته با توجه به FactSet آی بی ام تولید تنظیم درآمد که برآوردهای تحلیلگران ضرب و شتم هر یک از سه ماهه. اما درآمد در آمد جلوتر از انتظارات تنها در حدود نیمی از زمان.

علاوه بر این, IBM تا به حال یک خط بیش از پنج سال از ژوئن 2012 تا سپتامبر 2017, که در آن درآمد کاهش یافته است به صورت سالانه در هر یک از سه ماهه.

در طول راه آی بی ام شرکت قیمت سهام کاهش یافت و 42 درصد تحت Rometty تصدی رفتن به ژانویه 2012.

در حال حاضر کریشنا به نظر می رسد با در نظر گرفتن دیدگاه های مختلف. اگر همه چیز کار کردن به عنوان او می خواهم آنها را به این شرکت می تواند به بهبود موقعیت خود را در صنعت فن آوری که در آن تلاش کرده است به رقابت در برابر تکنولوژی نیروگاهی مانند آمازون و مایکروسافت و گوگل در لبه مناطق مانند ابر رایانه و هوش مصنوعی است.

رشد درآمد می تواند در بخشی از طریق dealmaking فقط به عنوان آن را در Salesforce و دیگر شرکت های فناوری می باشد.

ادغام قطعا اتفاق افتاده در Rometty سال از جمله کلاه قرمز که کریشنا مهندسی در کنار Rometty. در سه ماهه اول در حالی که IBM درآمد به طور کلی کاهش یافته است 3.4% قرمز کلاه درآمد افزایش 18% در نرمال اساس. کریشنا می بیند آی بی ام ادامه به خرید شرکت. این درست است که او ممکن است بیشتر مایل به خرید شرکت ها برای رشد به جای فوری تزریق درآمد.

“آن را ندارد به accretive در یک ماه یا یک روز” گفت: تحلیلگران. “زمانی که آن را به یک کسب و کار سالم را فراهم می کند ما رشد مشخصات را فراهم می کند و ما توانایی کافی همکاری هر دو برای آی بی ام و برای اموال خود هر دو را به برندگان. آن را فقط می تواند یکی در غیر این صورت آن را نمی کند.”

روشن نیست چقدر رشد درآمد IBM قادر خواهد بود به عملکرد از محصولات خود مهندسین ساخت داخلی است. اما آن را cler که در آن او تلاش برای تمرکز بر رشد: کریشنا گفت: بارها و بارها در روز دوشنبه تماس بگیرید که مهم ترین مناطق hybrid cloud (کلاه قرمز معامله کمک خواهد کرد که وجود دارد) و هوش مصنوعی است.

سهام این شرکت نیز با کاهش حدود 3% پس از ساعت ها زیر درآمد خود را گزارش.

تماشا کنید: جدید آی بی ام مدیر عامل ایران Q1 درآمد hybrid cloud و هوا coronavirus همه گیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>