جدید آنفلوآنزای سویه موجود در چین; هشدار ‘بدترین است’

سویه جدید از آنفولانزا در چین دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر دانشمندان هشدار می دهند

09:30 صبح لندن زمان: دانشمندان از شناسایی یک گونه جدید از آنفلوآنزا انجام شده توسط خوک ها در چین است که آنها می گویند دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

این گونه جدید که از تبار این نوع از آنفولانزا پدید آمده است که در سال 2009 شناخته شده به عنوان “آنفولانزای خوکی” که ناشی از اول جهانی آنفولانزای همه گیر در 40 سال است.

دانشمندان از چندین چینی دانشگاهها و چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این گونه جدید از آنفولانزا که آنها به نام “G4 EA H1N1” است که یک تنوع از آنفولانزای خوکی و شامل “G4” ژنوتیپ تبدیل شده است که غالب در خوکی جمعیت از سال 2016.

به عنوان با آنفولانزای خوکی این سویه جدید شناخته شده به عنوان داشتن “ضروری نشانه های یک نامزد پاندمی ویروس” هشدار دادند.

همکار-بررسی یافته های منتشر شده در ایالات متحده در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم در روز دوشنبه. — هالی Ellyatt

نیوزیلند به رهبری مجازی APEC اجلاس مربوط به U. S, سران کشورهای آسیایی در سال 2021

1:50 p. m. به وقت سنگاپور — نیوزیلند را لغو کرده است قصد دارد برای میزبانی همکاری اقتصادی آسیا-اقیانوسیه نشست برنامه ریزی شده برای سال آینده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — شد و به جای آن یک زندگی مجازی, فروم, گزارش رویترز،.

این اجلاس اپک شامل یک سری از جلسات که به اوج رسیدن در یک به اصطلاح رهبران’ هفته در پایان سال است. سال آینده رهبران’ هفته قرار بود برگزار شد در اوکلند در نوامبر 2021. اپک که با تمرکز بر مسائل تجاری دارای 21 عضو از جمله آمریکا و چین و ژاپن و مکزیک است.

رویترز گزارش داد نخست وزیر Jacinda protocol wine studio وجه تصمیم به سفر ابهامات با توجه به همه گیر. بسیاری از کشورها از جمله نیوزیلند بسته اند مرزها برای جلوگیری از وارد عفونت. Protocol wine studio گفت: این کشور هیچ برنامه ای برای بازگشایی مرزهای خود و در عین حال با توجه به انتخاب.

همه گیر نیز مجبور امسال میزبان, مالزی به تعویق انداختن برخی از جلسات. —ین ن لی

فعالیت بخش تولید در چین گسترش می یابد به عنوان بهبود اقتصاد داخلی

10:11 a. m. به وقت سنگاپور — چین کارخانه فعالیت های گسترده در ماه ژوئن با هر دو عرضه و تقاضا برای کالاها شروع به انتخاب کنید تا در جهان به عنوان دومین اقتصاد بهبود.

کشور گفت رسمی خود را تولید شاخص مدیران خرید در آمد در 50.9 در ماه ژوئن — بهتر از 50.4 پیش بینی اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز. ماه گذشته شاخص به 50.6 گفت: اداره ملی آمار.

خواندن بالاتر از 50 نشان می دهد گسترش در حالی که زیر سیگنال انقباض.

در مقیاس بزرگ مستندات در چین و در سطح جهانی برای جلوگیری از گسترش این coronavirus آمار تولید چین فعالیت است. به عنوان اقتصاد بازگشایی کارشناسان هشدار داده اند که یک تجدید حیات در مواردی می تواند نیروی مقامات برای بازگرداندن برخی از مستند اقدامات — که اتفاق افتاده در برخی نقاط چین.

ملی کمیسیون بهداشت چین روز سه شنبه گزارش داد 19 جدید کروناویروس موارد در سرزمین اصلی است. از هشت محلی منتقل, موارد, هفت نفر در پکن گفت: NHC. شهرستان پایتخت به تازگی گزارش یک چشم انداز مثبت در عفونت که مسئولین نسبت به افزایش محدودیت. —Huileng قهوهای مایل به زرد ین ن لی

انگلستان لستر دستور به بازگشت به سختگیرانه تر مستند

5:08 p. m. و — لستر انگلستان سفارش داده شده به موسسه دوباره برخی از مستند اقدامات به دلیل عفونت کروناویروس نرخ به طور قابل توجهی بالاتر از هر جای دیگری در کشور با توجه به یک گزارش از رادیو فردا.

در حالی که بقیه از انگلستان قصد دارد برای سهولت بیشتر اجتماعی-فاصله اقدامات در جولای 4, لستر خواهد بود و بسته شدن مدارس و غیرضروری خرده فروشان. مردم هشدار داده شده است تا از سفر به, از, و یا در داخل شهر.

لستر حدود 10 درصد از تمام موارد مثبت در این کشور طی هفته گذشته. —هانا میلر

ایالات متحده بیش از حد به مهار شیوع CDC رسمی می گوید

5:02 p. m. و — ایالات متحده گزارش شده است بیش از حد بسیاری از عفونت های جدید هر روز برای کشور به گریبان آن شیوع تحت کنترل به گفته دکتر آنه Schuchat اصلی معاون مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در حالی که بسیاری از کشورهای دیگر در اروپا و آسیا موفق شده اند خود را به سطح روزانه عفونت را به یک نقطه که در آن مقامات بهداشتی می تواند گوشه ای خاموش و شامل جیب ویروس Schuchat گفت: ایالات متحده آمریکا است که در آن نقطه.

“ما در وضعیت نیوزیلند یا سنگاپور یا کره که در آن یک مورد جدید است که به سرعت شناسایی شده و تمام مخاطبین ترسیم شده و مردم جدا هستند که مریض هستند و افرادی که در معرض قرنطینه می شوند و آنها می توانند نگه داشتن همه چیز تحت کنترل او گفت:” در یک مصاحبه با مجله آمریکایی انجمن پزشکی دکتر هوارد Bauchner. “ما راه بیش از حد ویروس در سراسر کشور است که در حال حاضر و پس از آن بسیار مایوس کننده است.” —خواهد Feuer

تغذیه رئیس پاول هشدار در ‘فوق العاده نامشخص’ چشم انداز

4:52 p. m. و — رئیس فدرال جروم پاول ارائه شده است یکی دیگر از هشدار در مورد اقتصاد در میان coronavirus همه گیر و گفت: راه پیش رو است “فوق العاده نامشخص است.” در سخنان او ارائه خواهد شد شنبه قبل از یک خانه پنل پاول بر اهمیت حاوی coronavirus.

“بهبودی کامل بعید است تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است به reengage در طیف گسترده ای از فعالیت های” او اضافه شده است. “مسیر رو به جلو را نیز بستگی به سیاست اقدامات صورت گرفته در تمام سطوح دولت برای ارائه کمک و حمایت از بهبود تا زمانی که مورد نیاز است.” –Jeff Cox

2021 ژنو نشان می دهد خودکار لغو

تصویر داد | عکس داد | گتی ایماژ

4:42 p. m. و — برگزارکنندگان ژنو بین المللی موتور نمایش را لغو رویداد سال آینده با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس با استناد به عدم بهره از شرکت کنندگان.

این 2021 خودرو ژنو نشان می دهد انتظار می رود در ماه مارس. به خوبی در پیشبرد لغو پرسش که آیا دیگر خودرو را نشان می دهد مانند Los Angeles auto show – برای نوامبر برنامه ریزی شده – خواهد به عنوان برنامه ریزی شده. سازمان برای کالیفرنیا نشان می دهد بلافاصله پاسخ برای نظر.

این تصمیم پس از مقامات مجبور به انصراف از این سال را نشان می دهد خودکار در ماه فوریه روز قبل از آن را به باز کردن. این اولین بار بود که نشان می دهد برای انجام این کار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. —مایکل Wayland

MLB ممنوعیت تف در Covid-19 فصل کوتاه

4:09 p. m. و — Major League Baseball اعلام کرد برجسته از سلامت آن و پروتکل های ایمنی از جمله منع بازیکنان از تف کردن در طول بازی.

MLB گفت: بازیکنان و کارکنان تیم را از طریق “آزمایش پزشکی و فرآیندهای غربالگری” قبل از بازگشت به تمرینات کامل در روز جمعه. لیگ گفت: در روز افتتاحیه آغاز خواهد شد در جولای 23 جولای 24.

پس از ناکامی در رسیدن به توافق در بازی ها و پرداخت ساختار MLB و اتحادیه بازیکنان در حل و فصل 60 بازی فصل است که شامل “بازی 40 بخشی بازی و 20 Interleague بازی.” —جباری جوان

نیوجرسی تاخیر در از سرگیری داخل سالن ناهار خوری در رستوران

3:39 p. m. و — فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت که دولت را رستوران نمی شود مجاز به رزومه داخل سالن ناهار خوری در روز پنج شنبه به عنوان اصل برنامه ریزی شده با توجه به تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد در کشورهای دیگر. او گفت که تحت تجدید نظر طرح داخل سالن ناهار خوری اجازه خواهد داشت به سر در تاریخ بعد که هنوز به تعیین خواهد شد.

نیوجرسی اجازه داد فضای باز ناهار خوری در رستوران ها و محدود داخلی خرده فروشی به سر در ژوئن 15. مورفی اشاره کرد که برخی از نیوجرسی ساکنان و موسسات نبوده است پیوستن به توصیه های اجتماعی فاصله دستورالعمل و یا با استفاده از پوشش صورت.

دولت است که هنوز هم در حال آماده شدن برای بازگشایی آن, هوای آزاد, مراکز تفریحی سرپوشیده, امکانات تفریحی, موزه ها و کتابخانه ها در روز پنج شنبه مورفی گفت. —نوح Higgins-دان

AMC Theatres تاخیر فاز بازگشایی به جولای 30

2:42 p. m. و — AMC به عقب رانده بازگشایی آن سینما پس از برادران وارنر و دیزنی منتقل تاریخ انتشار برای “شعار” و “مولان” به ماه اوت است.

بزرگترین فیلم های زنجیره ای در ایالات متحده تا به حال در ابتدا برنامه ریزی شده برای باز کردن در اواسط ماه جولای در زمان “شعار” در انتشار اولیه تاریخ. AMC در حال حاضر شروع آن مرحله به مرحله بازگشایی در جولای 30.

زمانی که AMC آیا بازگشایی آن را به عمل در یک ظرفیت محدود, بلوک کردن صندلی برای حفظ ایمنی و نیاز کاربران به ماسک می پوشند. —سارا Whitten

بیشتر کشورهای معکوس یا آهسته بازگشایی برنامه به عنوان موارد صعود

یک کارگر دریل تخته سه لا تخته بیش از در و پنجره یک نوار در Austin, تگزاس, ژوئن 26 سال 2020 است.

Sergio Flores | گتی ایماژ

2:35 p. m. و — جدید Covid-19 موارد بالا با حداقل 5% و بر اساس این هفته در 37 متحده در سراسر کشور از روز شنبه بر اساس هفت روز میانگین متحرک با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

اخیر افزایش موارد باعث شده برخی از فرمانداران به راه رفتن به عقب و یا تاخیر برخی از بازگشایی مجدد برنامه از جمله در ایالات مانند کالیفرنیا و واشنگتن و فلوریدا و تگزاس. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور میله به یک تعداد انگشت شماری از استان ها در روز یکشنبه پس از اقدامات مشابه صورت گرفته توسط تگزاس و فلوریدا در اواخر هفته گذشته. واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee در روز شنبه به تعویق افتاد هشت شهرستان از حرکت به دولت مرحله بعدی از بازگشایی.

مقامات بهداشت عمومی نیز از نزدیک به تماشای بستری که می تواند نشان دهد چگونه شدید شیوع در منطقه است. بستری شدن در بیمارستان از Covid-19 در حال رشد در 20 متحده از روز شنبه با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه مستقل سازمان داوطلبانه راه اندازی شده توسط روزنامه نگاران در اقیانوس اطلس. —نوح Higgins-دان

نیویورک مراکز نمی توانید بدون باز کردن سیستم های تهویه مطبوع است که فیلتر coronavirus

2:20 p. m. و — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت که مراکز در دولت نمی خواهد اجازه بازگشایی تا زمانی که نصب کردم با کیفیت بالا و سیستم های هوا است که می تواند فیلتر کردن coronavirus.

راندمان بالا ذرات هوا و فیلتر یا فیلترهای هپا شده اند نشان داده شده است برای کمک به کاهش حضور Covid-19 در هوا با توجه به ارائه از کومو.

CDC می گوید coronavirus است به فکر گسترش در درجه اول از طریق فرد به فرد, تماس, زمانی که یک فرد آلوده تولید قطرات تنفسی توسط سرفه و عطسه یا صحبت کردن در نزدیکی دیگران است.

فیلتر هپا طراحی شده برای فیلتر کردن ذرات که در حال .01 میکرون و بالاتر و مطالعات اخیر نشان داده اند coronavirus’ ذرات دارای قطر حدود .125 میکرون, او گفت:.

تا کنون نیویورک مجاز مراکز به بازگشایی در دولت است اما مجاز داخلی خرده فروشی به سر در کاهش ظرفیت. دیگر کسب و کار شده اند مورد نیاز برای نصب بالا پایان سیستم های تصفیه اگر چه فرماندار گفت که دولت تشویق همه کسب و کار و دفاتر به “کشف پتانسیل خود را برای تهویه هوا و سیستم تصفیه هوا.” —نوح Higgins-دان

هشدار ‘بدترین است’

یک بیمار چرخ به هوستون متودیست بیمارستان به عنوان طوفان ابرها جمع آوری بیش از مرکز پزشکی تگزاس در میان جهانی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در هوستون, تگزاس, ایالات متحده, 22 ژوئن 2020.

Callaghan O’hare | ایسنا

1:50 p. m. و — coronavirus همه گیر است که هنوز هم شتاب و بدون بیشتر مشترک جهانی مداخله “بدترین و در عین حال آمده است” Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی گفت.

“اگر چه بسیاری از کشورها را ساخته اند برخی از پیشرفت در سطح جهان همه گیر است که در واقع بالا بردن سرعت,” او گفت: در طول یک مجازی کنفرانس خبری از آژانس ژنو مقر. “همه ما می خواهیم این را به بیش از. همه ما می خواهید برای دریافت با ما زندگی می کند اما این واقعیت سخت است که این است و نه حتی به نزدیک بودن بیش از.”

جدید ترین مواردی هستند که از کشورهای آمریکا و به خصوص ایالات متحده و برزیل با توجه به داده های جمع آوری شده توسط WHO. Tedros تاکید کرد که برخی از کشورها تجربه کرده اند تجدید حیات پس از بازگشایی بخش هایی از اقتصاد خود و جامعه است.

بهترین راه برای مبارزه با گسترش ویروس است که با استراتژی های اثبات شده از جمله گسترده, تست, تماس, ردیابی و جداسازی افراد آلوده Tedros گفت. بهبود پزشک برای مراقبت از بیماران نیز کمک خواهد کرد که به کاهش مرگ و میر, او گفت:. —خواهد Feuer

لاو می دهد دور دیگری از پاداش به کارگران

یک مشتری می پردازد برای خرید خود در داخل لاو فروشگاه کری در کارولینای شمالی.

جیم R. مرزهای | بلومبرگ | گتی ایماژ

1:29 p. m. و — ساعتی کارکنان در لاو خواهد شد یکی دیگر از جایزه برای تشکر از آنها را برای خدمت به مشتریان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان Covid-19 مورد افزایش در بسیاری از کشورهای.

بهبود صفحه اصلی خرده فروش گفت: آن را خواهد پرداخت تمام وقت کارکنان ساعتی 300 دلار و پاره وقت و فصلی کارکنان 150 دلار در اواسط ماه جولای. آن را به کارکنان همان مقدار پاداش در مارس و مه و برای ماه مارس آن را مطرح کارکنان ساعتی پرداخت $2. آن همه گیر مربوط به پاداش های ویژه ای را بالغ بر حدود 245 میلیون.

لاو فروش افزایش یافته است در طول بیماری همه گیر به عنوان مشتریان انجام پروژه های DIY و تعمیرات در حالی که آنها صرف زمان بیشتری را در خانه. آن همان فروشگاه فروش رشد بیش از 11 درصد در سه ماهه اول اما مدیر عامل شرکت ماروین الیسون گفت که به احتمال زیاد سطح در ماه های آینده. –ملیسا Repko

نرخ انتقال سایت را نشان می دهد در مورد نتایج جستجو برای 34 متحده

1:12 p. m. و — Instagram بنیانگذاران Kevin Systrom ساخته شده است که یک وب سایت که آهنگ های رای از عفونت کروناویروس در آمریکا گفت: CNBC آن است که نشان دادن نشانه های نگران کننده.

Systrom گفت: “Squawk Box” که 34 متحده در ایالات متحده تخمین زده می شود میزان coronavirus انتقال بالا 1.0 تعریف شده در وب سایت خود را به عنوان یک نشانه این ویروس به سرعت گسترش خواهد یافت. یک مقدار کمتر 1.0 نشان می دهد گسترش متوقف خواهد شد.

دو ماه پیش Systrom با اشاره به وجود پنج کشور که تا به حال برآورد نرخ coronavirus انتقال بالاتر از 1.

“بنابراین شما باید یک جهش” گفت: Systrom. “مردم می خواهم به می گویند ما در موج دوم. من نمی دانم چه موج دوم [است] اگر که موج دوم.” —کوین Stankiewicz

شهر نیویورک برادوی بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال 2020

خریداران برگشت به splurging در خود گروه NPD می گوید:

خریداران پیاده روی در داخل وستفیلد سانتا آنیتا بازار در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در Arcadia, کالیفرنیا, ژوئن 25 سال 2020 است.

ماریو Anzuoni | ایسنا

10:21 p. m. و — اطلاعات جدید از مصرف کننده ردیابی شرکت NPD Group نقطه به خریداران در آمریکا برگشت به خرید اقلام برای خود نه تنها ضرورت در جستجوی لذت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دسته بندی برای بچه ها, پوشاک, لباس زیر, لباس خواب و شورت تمام شد تا سال بیش از سال در, ممکن است, با توجه به شرکت و شنا در حال رشد بود در هفته بیش از هفته ای به اوایل ماه ژوئن است.

“در حال حاضر در خرده فروشی است که منعکس کننده مصرف کننده باید به صورت عادی در دریایی از تغییر” NPD ارشد مشاور مارشال کوهن گفت. “خرید در حال تبدیل شدن کمتر در مورد ساخت ما زمان طولانی در خانه لذت بخش تر و بیشتر در مورد پیدا کردن راه هایی برای لذت بردن از ‘گرفتن’ و یک بار دیگر ابراز خودتان به عنوان یک فرد است.”

بیش از دو سوم از مصرف کنندگان گفت: آنها خواهد بود و راحت با خرید در یک فروشگاه پس از اقامت در خانه محدودیت کاسته اساس یک نظرسنجی صورت گرفته در ماه مه توسط NPD. مراکز خرید در نیوجرسی در حال بازگشایی دوشنبه. در فروشگاه های خرده فروشی در نیویورک نیز در نهایت به عقب باز است. —توماس لورن

FDA کمک های مالی اضطراری ترخیص کالا از گمرک به Danaher را تست آنتی بادی

9:54 p. m. و — Danaher دریافت اورژانس ترخیص از سازمان غذا و دارو برای آزمایش پادتن رویترز گزارش داد. این تصمیم به دنبال محکم کردن از FDA دستورالعمل برای تست آنتی بادی به عنوان تقاضای بالا منجر به ایجاد جعلی تست کیت.

Beckman Coulter یک واحد از Danaher است حمل آزمون به 400 ایالات متحده و بیمارستان را بیش از 30 میلیون آزمون در ماه رویترز گزارش داد. Danaher نیز گفت: این آغاز توزیع آزمون در کشورهای دیگر که قبول FDA ترخیص کالا از گمرک.

این آزمون دارای ويژگی نرخ 99.6% و 100% حساسیت معنی احتمال منفی کاذب کم است. که هیچ شانسی برای گرفتن مثبت کاذب بر اساس ويژگی رای دادن. —الکس Harring

آمازون به کارگران خط مقدم 500 دلار جایزه coronavirus

یک کارگر بارهای سفارش مشتری به انتظار تراکتور-تریلر داخل میلیون فوت مربع آمازون انبار توزیع شد که در پاییز گذشته در رودخانه سقوط MA on Mar. 23, 2017.

جان Tlumacki | بوستون گلوب | گتی ایماژ

9:38 صبح ET — آمازون ارائه کامل و کارگران پاره وقت با یک بار “با تشکر از شما” پاداش برای کار در طول coronavirus گیر این شرکت اعلام کرد.

تمام وقت انبار تحویل و غذاهای کل کارگران را 500 دلار دریافت جایزه در حالی که کارگران پاره وقت را دریافت 250 دلار جایزه است. انعطاف پذیری رانندگان که ارائه بسته های آمازون را دریافت خواهد کرد $150 اگر آنها مشغول به کار بیش از 10 ساعت در ماه ژوئن. غذاهای کل مدیران فروشگاه را دریافت کنید $1,000 پاداش و صاحبان آمازون شخص ثالث تحویل خدمات را دریافت $3,000 جایزه.

دیو کلارک آمازون معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات خرده فروشی را اعلام کرد پاداش در یک یادداشت فرستاده شده به کارکنان گفته او “هرگز بیشتر افتخار از تیم ما.” —آنی پالمر

سهام باز بالاتر دادن افزایش coronavirus موارد

9:35 p. m. و — سهام ایالات متحده باز بالاتر حتی به عنوان ایالات متحده coronavirus موارد همچنان به افزایش, به گزارش CNBC فرد ایمبرت و توماس Franck. میانگین صنعتی داو جونز افزایش 200 امتیاز در افتتاحیه بل افزایش در حدود 0.8%. S&P 500 اضافه 0.3% در حالی که نزدک کامپوزیت تضعیف 0.1%. —Melodie وارنر

آمازون کارگران در آلمان اعتصاب پس از انبار شیوع Covid-19

8:44 a. m. ET — آمازون انبار کارگران در اعتصاب رفته در آلمان پس از کارکنان در چندین مراکز تدارکات آزمایش مثبت برای coronavirus. این حملات در حال وقوع در شش e-commerce غول انبارها در سراسر کشور در روز دوشنبه و سه شنبه.

اخیر انبار آلوده شیوع 40 تا 50 کارگران با توجه به اتحادیه کارگری وردی.

“آمازون تا کنون نشان داده هیچ بینش و به خطر انداختن سلامت کارکنان به نفع شرکت های بزرگ سود” گفت: Orhan Akman که مسئول خرده فروشی و سفارش پستی بخش در وردی, در بیانیه ای. —سام Shead

برگر کینگ آمریکا همان فروشگاه می روند مسطح به عنوان سریع-صنایع غذایی بازیابی

8:32 p. m. و — رستوران مارک های بین المللی گفت که ایالات متحده در همان فروشگاه فروش برگر کینگ روند, تخت, آخرین نشانه آن است که این مواد غذایی سریع صنعت است که دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر.

حتی با بسیاری از آن آمریکای شمالی ناهار خوری اتاق های بسته و یا ارائه تنها کاهش می یابد صندلی برگر کینگ دیدن مشتریان دوباره و سفارش از طریق آن درایو از طریق خطوط. برگر های زنجیره ای نیز به تازگی راه اندازی شده در سراسر کشور یک meatless صبحانه ساندویچ ساخته شده با غیر ممکن است مواد غذایی’ سوسیس به تکان خوردن صبحانه خود فروش.

برگر کینگ خواهر زنجیره ای Tim Hortons دیدم همان ذخیره کاهش در منفی بالا, نوجوانی همانطور که از هفته گذشته مارک یک ترتیبی از بهبود ممکن است. Popeyes لوئیزیانا آشپزخانه دیدم ایالات متحده خود را همان فروشگاه-افزایش فروش توسط “بسیار بالا 20s.” —آملیا Lucas

جلعاد به قیمت remdesivir در $3,120 برای ایالات متحده بیماران با بیمه های خصوصی

ویال های تحقیقاتی بیماری کروناویروس (COVID-19) درمان مواد مخدر remdesivir پوش در یک Gilead Sciences تسهیلات در لا ورن, کالیفرنیا, ایالات متحده, مارس 18 سال 2020 است. تصویر گرفته شده در مارس 18 سال 2020 است.

Gilead Sciences Inc | ایسنا

7:40 p. m. و — علوم جلعاد اعلام کرد قیمت گذاری برای آن coronavirus درمان remdesivir. از آن خواهد شد فروش مواد مخدر در $390 هر ویال به دولت های کشورهای توسعه یافته و در 520 $در هر ویال برای ایالات متحده شرکت های بیمه خصوصی و اضافه کرد که قیمت گذاری است “و زیر” این دارو را ارزش.

این شرکت آغاز خواهد شد شارژ برای مواد مخدر در ماه جولای. آن را قبلا اهدای دوز به دولت ایالات متحده برای توزیع پس از آن دریافت اضطراری با استفاده از مجوز ممکن است به درمان Covid-19 بيمار.

اکثر بیماران تحت درمان با remdesivir دریافت پنج روز دوره درمان با استفاده از شش ویال از remdesivir این شرکت گفت. که می تواند هزینه های دولت به $2,340 برای بیماران در پنج روز درمان و $3,120 برای تجاری بیماران بیمه شده.

“در سطح ما قیمت remdesivir و با برنامه های دولت در محل همراه با اضافی جلعاد به عنوان کمک های مورد نیاز ما معتقدیم همه بیماران باید دسترسی” جلعاد مدیر عامل دانیل o’day گفت: در نامه ای سرگشاده. —خواهد Feuer

انگلستان بوریس جانسون می گوید: ‘Rooseveltian’ روش این است که نیاز به راه اندازی مجدد اقتصاد

نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند در طول یک جلسه توجیهی روزانه به روز رسانی در coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در 10 خیابان داونینگ لندن بریتانیا ژوئن 3 سال 2020 است.

اندرو پارسونز | 10 خیابان داونینگ | کرج

7:30 p. m. و — نخست وزیر بوریس جانسون گفت: انگلیس نیاز به یک “Rooseveltian” رویکرد به بازسازی اقتصاد خود را پس از coronavirus بیماری همه گیر.

صحبت به بار رادیو جانسون اعتراف کرد که این ویروس به طور “مطلق کابوس برای کشور” اما افزود که “در آن لحظات شما این فرصت را به تغییر دهید و برای انجام کارهای بهتر … برای سرمایه گذاری در زیرساخت های حمل و نقل پهنای باند شما نام آن را.”

“من فکر می کنم این لحظه برای Rooseveltian رویکرد به u. k.,” او اضافه کرد: مرجع سابق رئیس جمهور آمریکا فرانکلین روزولت بود که در انتخاب به ریاست جمهوری ایالات متحده در اوج رکود بزرگ. او مشهور است برای اجرای “معامله جدید” برنامه های است که بودجه ساخت و ساز انبوه از ایالات متحده زیرساخت های عمومی در دهه 1930 ، —هالی Ellyatt

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>