دولت امیدوار است قوانین اضطراری به حالت تعلیق جدید اخراج از اجتماعی و یا اجاره برای مدت زمان از coronavirus بحران است.

تحت فوری قوانین جدید صاحبخانه نمی قادر خواهد بود برای شروع رسیدگی به اخراج مستاجران برای حداقل سه ماه با توجه به COVID-19 شیوع.

وزیران نیز تایید سه ماه تعطیلات وام مسکن اعلام کرد روز سه شنبه تمدید خواهد شد به صاحبخانه که مستاجران در حال تجربه مشکلات با توجه به کروناویروس.

این است که با هدف کاهش نگرانی از صاحبخانه که ممکن است نگران جلسه پرداخت وام مسکن و بنابراین باید معنی هیچ فشار غیر ضروری قرار داده است در مستاجرین خود را.

دولت در انتظار صاحبخانه و مستاجر با هم کار کنند برای ایجاد مقرون به صرفه برنامه بازپرداخت با توجه به مستاجران’ شرایط فردی در پایان دوره.

دولت نیز مشغول به کار در کنار استاد از رول رئیس دادگاه تجدید نظر به مطمئن شوید که قبل از اقدام به پروتکل است که اقدامات انجام شده قبل از ادعا به دادگاه می رود – می تواند شامل خصوصی مستاجرها به طوری که مستاجران و صاحبخانه ها قادر به حل و فصل هر گونه اختلافات است.

مسکن وزیر رابرت Jenrick گفت: “دولت روشن است – بدون مستاجر است که درآمد از دست رفته ناشی از کوروناویروس مجبور خواهد شد برای خروج از خانه خود را و نه هر مالک در صورت قابل کنترل بدهی.

بیشتر از Covid-19

Who is most at risk?
که بیشتر در معرض خطر اگر آنها آلوده به ویروس coronavirus?

“این فوق العاده ای بار و مستاجرها و صاحبخانه به طور یکسان هستند البته نگران پرداخت اجاره و وام مسکن. به همین دلیل است که ما به فوریت معرفی قوانین اضطراری برای حفاظت از مستاجران اجتماعی و اقامت خصوصی از اخراج بودن روند آغاز شده است.

“این تغییرات را محافظت همه مستاجرها و خصوصی صاحبخانه حصول اطمینان از همه حمایت آنها نیاز دارید در این زمان بسیار دشوار است.”

سایه وزیر مسکن جان هیلی به نام قانون “تغییر خوش آمدید”.

“این یک تغییر خوشایند از نظر حفاظت برای مستاجرها,” او گفت:.

“همانطور که گفتم پیش از آن در هفته تنها یک ممنوعیت اخراج به مستاجرها اعتماد به نفس آنها را نمی خواهد از دست دادن خانه خود را اگر آنها بیمار است. مهم این قانون اجازه می دهد انعطاف پذیری لازم برای گسترش ممنوعیت از سه ماه در صورت نیاز.”

Andrew Bailey still
‘این یک اورژانس’ – بانک مرکزی انگلیس فرماندار در ویروس

بن Beadle, مدیر اجرایی ملی مسکونی صاحبخانه انجمن گفت: “صاحبخانه گروه از حمایت دولت. ما می دانیم که شرایط استثنایی و ما را به همکاری با دولت برای اطمینان از این اقدامات محافظت از صاحبخانه و مستاجر”

در یک بیانیه مشترک مسکونی صاحبخانه انجمن و ملی صاحبخانه انجمن گفت: “اولویت ما این است که اطمینان حاصل شود که مستاجر هستند امن در خانه های خود در طول این بحران است.

“سه ماه فروش به اجازه از وام مسکن پرداخت تعطیلات را به یک مقدار زیادی از فشار صاحبخانه را قادر می سازد آنها را به عنوان انعطاف پذیر به عنوان ممکن است با مستاجران در مواجهه با مشکلات با پرداخت اجاره خود را.

“هیچ مسئول صاحبخانه خواهد بود با توجه به اخراج مستاجران به دلیل مشکلات ناشی از وضعیت فعلی است.”

روز دوشنبه نخست وزیر خواسته انگلیسی ها برای جلوگیری از رفتن به تئاتر بارها و بارها و رستوران ها غوطه وری بسیاری از کارکنان خدمات به عدم قطعیت به عنوان اگر آنها ادامه خواهد داد به پرداخت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در ضمن وجود داشته است بیشتر 32 coronavirus مربوط به مرگ و میر در انگلستاندر نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر در انگلستان به 104.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im