یک مرد سوار دوچرخه هر چند تقریبا خالی نانجینگ جاده معمولا شلوغ خیابان تجاری در شانگهای چین در چهارشنبه ، 29, 2020.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

پکن — دولت چین شروع به ریختن کردن میلیاردها دلار برای کمک به کسانی که مبتلا به کروناویروس جدید و تحلیلگران انتظار حمایت بیشتری را برای اقتصاد به طور کلی آمده است.

یک ذات الریه-ویروس باعث پدید آمده حدود یک ماه پیش در شهر ووهان در استان هوبئی. این بیماری پس از کشته شدن بیش از 200 نفر و گسترش در خارج از کشور باعث شد سازمان بهداشت جهانی به تماس جدید کروناویروس یک اورژانس بهداشت جهانی.

این ویروس شروع به اخلال در اقتصاد چین اگر چه مشخص نیست که آیا این تاثیر را گسترش به سال کامل.

“ما انتظار داریم پکن به معرفی یک قایق از اقدامات برای ارائه نقدینگی و اعتباری برای حمایت از اقتصاد” گفت: Ting Lu ارشد چین اقتصاددان در Nomura گفت: در یک ایمیل پنج شنبه.

“اما ما نمی فکر می کنم این (سیاست های پولی و مالی) اقدامات به نوبه خود اقتصاد در اطراف در کوتاه مدت به عنوان ویروس شیوع بیشتر ممکن است به تضعیف تقاضای داخلی و در نتیجه رندر آینده اتخاذ سیاست کمتر موثر,” او گفت:.

پس از گفت و کمی در مورد این ویروس که خبری از آن پدید آمده در اواخر ماه دسامبر مقامات چینی را به شدت پاسخ خود را در دو هفته گذشته.

ووهان و بسیاری از شهرستانها در منطقه تحت قرنطینه. ملی راه آهن و حمل و نقل هوایی اعلام کرد مقامات مربوطه حمل و نقل اپراتورها خواهد استرداد بلیط در درجه اول کسانی که برای این سفر, سنگین, سال جدید قمری است که رسما شروع شد و در ژانویه. 24. راه آهن سفر روز پنج شنبه خود به تنهایی پایین 77.6% از همان تعطیلات تاریخ سفر سال گذشته, با توجه به رسانه های دولتی.

شهروندان چینی نیز قرار است برای از سرگیری کار در روز جمعه Jan. 31 اما دولت مرکزی تمدید تعطیلات سه روز و چند استان به تعویق افتاد از سر گیری کسب و کار به حداقل Feb. 10. در سراسر کشور تاخیر به تنهایی می تواند ضربه ژانویه و فوریه صنعتی تولید 1.5 تا 2 درصد مورگان استنلی اقتصاددانان گفت: در یک یادداشت سه شنبه.

و در مقابل مقایسه با کوتاه مدت اقتصادی تاثیر سارس در سال 2003 لری هو ارشد چین اقتصاددان در مکواری گفت: با وجود تفاوت در چین امروز. مصرف نقش به مراتب بزرگتر نقش مهمی را در اقتصاد از آن پس بازار املاک در حال حاضر تحت فشار و تقاضای جهانی برای کالاهای چینی است که به عنوان قوی هو گفت: در یک گزارش.

بازگشت در سال 2003 اقتصاد چین بود ششم-بزرگترین در جهان در مقابل دومین امروز و در یک دوره افزایش رشد. رسمی, اگر چه اغلب مورد سوال آمار و ارقام نشان داد تولید ناخالص داخلی چین گسترش یافته 9.1 درصد در سال 2002 10 درصد در سال 2003 و 10.1 درصد در سال 2004. در ماه های اخیر نرخ رشد تولید ناخالص داخلی فصلی کاهش پیدا کرده است و آوردن چین به 6.1 درصد رشد سال گذشته است.

نورد کردن یارانه ها

چین, وزارت مالیه گفت که از 5 p. m. روز شنبه, امور مالی وزارتخانه ها در تمام سطوح دولت صادر 27.3 میلیارد یوان ($3.94 میلیارد دلار) در یارانه ها برای پیشگیری و کنترل این ویروس.

روز پنجشنبه وزارت دارایی ملی و کمیسیون بهداشت نیز ساخته شده یک برنامه برای مقامات به پوشش های شخصی هزینه های متحمل شده توسط کسانی که با تایید مواردی از این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان کمک مالی به پرسنل پزشکی و دیگر کارگران در ویروس پیشگیری با 200 یوان به 300 یوان در هر روز.

برای کمک به کاهش, آنچه مقامات به نام “کمبود شدید” تجهیزات پزشکی بسیاری از کارخانه های چینی باقی مانده اند باز با وجود قمری تعطیلات سال جدید و دریافت حمایت دولت به انجام این کار.

شاندونگ بر اساس ماسک صورت و دست کت و شلوار محافظ تولید کننده Sanqi پزشکی در بیانیه ای گفت: به CNBC آن بیش از 200 نفر پرسنل مشغول به کار در سراسر ساعت. آنها در حال دریافت حقوق و دستمزد از 200 یوان در روز علاوه بر نامشخص مقدار هر قطعه با یارانه دولتی از 100 یوان ($14.50) به ازای هر کارگر در هر روز ،

“در سیاست های مالی جلوی ما معتقدیم پکن خواهد بود جسورانه در کسری مالی و افزایش انتقال از دولت مرکزی درآمد را تحت تاثیر قرار محلی govts به خصوص برای حمایت از خدمات پزشکی و پزشکی ابزار تولید-پروژه های مرتبط در کوتاه مدت” لو گفت.

او انتظار دارد که دولت برای افزایش آن کسری مالی هدف برای سال از 2.8 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال 2019 به 3 درصد در این سال است. لو همچنین پیش بینی پکن خواهد شد قابل ملاحظه ای افزایش سهمیه برای خالص دولت محلی ویژه اوراق قرضه به 3.4 تریلیون یوان در سال جاری تا از 2.15 تریلیون یوان در سال گذشته است.

سیاست های پولی پشتیبانی

بانک خلق چین گفت: در بیانیه روز شنبه آن را با استفاده از عملیات بازار باز و دیگر ابزار سیاست پولی برای اطمینان از نقدینگی کافی در نور از تاخیر در از سرگیری بازار باز به دوشنبه.

“در نظر ما RRR کاهش, کاهش نرخ انواع وام امکانات و عملیات بازار باز همه گزینه های ممکن” لو گفت.

“ما اعتقاد داریم که PBOC نیز ممکن است به رول کردن برخی از هدفمند اعتباری-کاهش اقدامات برای کمک به شرکت ها و خانواده ها هستند که به احتمال زیاد به رنج می برند بیشتر از شیوع ویروس.”

در اوایل این هفته چین بانکی و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات نیز تشویق موسسات مالی برای حمایت از کسب و کار و خانواده های آسیب دیده توسط ویروس با تعدادی از اقداماتی مانند کاهش نرخ بهره وام برای مضطرب شرکت.

بدهی بیشتر

در صورت افزایش فشارهای اقتصادی چین به احتمال زیاد نیاز به اضافه کردن به آن بدهی سطوح به خصوص پس از پکن شده است تلاش برای افزایش تامین مالی برای بخش خصوصی اجرا کسب و کار. این شرکت حساب برای اکثریت از رشد در چین اما اغلب یک زمان سخت تر از شرکت های دولتی در دسترسی به منابع مالی از عمده بانک های دولتی.

“این واقعیت که coronavirus تنظیم شده است برای ضربه زدن به اقتصاد سخت این سه ماهه نیست کاهش پکن نگرانی در مورد سرمایه گذاری برای شرکت های خصوصی و شرکتهای کوچک و متوسط; در واقع آمدن ضربه به تقاضا را تشدید آنها” لیلاند میلر مدیر اجرایی از چین بژ کتاب گفت: در یک ایمیل. شرکت منتشر فصلنامه اقتصاد بر اساس یک نظرسنجی از بیش از 3300 چینی کسب و کار.

بررسی داده ها با اشاره به افزایش استفاده از کمتر تنظیم “سایه دهندگان” در نیمه دوم سال و میلر انتظار دارد این روند را انتخاب کنید تا تحت استرس ناشی از ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de