قوانین جدید کروناویروس برای ‘بلوک زمان’ در محل باشد و توسط پلیس اجرا شود

بوریس جانسون از مردم خواسته است تا حد امکان تماس اجتماعی را محدود کنند، چرا که او تایید کرد ممنوعیت تجمعات بیش از شش نفر در انگلستان از روز دوشنبه به اجرا در خواهد آمد.

نخست وزیر که در یک کنفرانس خبری داونینگ استریت سخن می گفت، اعتراف کرد که قوانین ویروس کرونا «پیچیده و گیج کننده» شده است. coronavirus

او گفت که این آخرین اقدام، بزرگترین سرکوب از زمان قفل شدن COVID-19 در اوایل تابستان امسال آسان شد، با هدف “ساده سازی و تقویت قوانین” و “آسان تر کردن آنها را برای همه به درک”.

پروفسور کریس ویتی، مدیر ارشد پزشکی انگلستان، گفت محدودیت های گردهمایی ها برای «بلوکی از زمان» در نظر گرفته خواهد شد.

منابع وایتهال به اسکای نیوز گفته اند که به احتمال زیاد سه ماه یا بیشتر قبل از آسان شدن این اقدام خواهد بود.

Boris Johnson Downing presser جاه طلبی برای ‘میلیون ها’ از آزمایش در روز

آقای جانسون گفت که “قلبم را می شکند” تا باید محدودیت ها را به ارمغان بیاورد.

وی افزود: این ممنوعیت در قانون تعیین خواهد شد و توسط پلیس اجرا خواهد شد – هر کسی که قوانین را بشکند خطر متفرق شدن، جریمه شدن و احتمالا دستگیر شدن را دارد.

این ممنوعیت در مورد گردهمایی های سرپوشیده و در فضای باز از جمله خانه های خصوصی، پارک ها، میخانه ها و رستوران ها اعمال خواهد شد.

گردهمایی ها هنوز اجازه خواهند داشت که در آن حباب خانگی یا پشتیبانی بزرگتر از شش، یا جایی که جمع آوری برای کار یا آموزش است.

عروسی ها، مراسم تشییع جنازه و ورزش های تیمی سازمان یافته نیز معاف خواهند بود.

PM گفت : “COVID امن” مکان هایی مانند مکان های عبادت ، سالن های ورزشی ، رستوران ها و مکان های مهمان نوازی هنوز هم قادر خواهد بود برای برگزاری بیش از شش نفر در مجموع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر