جدید کروناویروس موارد افزایش 3,700 باقی می ماند قرنطینه در کشتی در ژاپن

ماموران در دنده محافظ وارد کشتی کروز الماس شاهزاده که در آن 10 نفر تست مثبت برای coronavirus روز پنج شنبه به انتقال بیمار به بیمارستان پس از کشتی وارد Daikoku اسکله کروز ترمینال یوکوهاما در جنوب توکیو, ژاپن, مه 7 سال 2020 است.

Kim Kyung-Hoon | ایسنا

ژاپنی ها وزارت بهداشت و درمان تایید جمعه 41 موارد جدید جدید کروناویروس در یک قرنطینه کشتی کروز در سواحل ژاپن است.

الماس شاهزاده کشتی کروز است که توسط کارناوال شاهزاده Cruises حمل مورد 3,700 مسافر و خدمه در بندر یوکوهاما.

این شرکت در روز سه شنبه منتشر شد که در آن quarantining کشتی به صورت دو هفته پس از مهمان قبلی که نمی باید هر گونه علائم در حالی که روی عرشه کشتی آزمایش مثبت برای coronavirus در روز شنبه — شش روز پس از خروج از الماس شاهزاده خانم.

این موارد جدید را به مجموع 61 مورد از 273 افرادی که مشکوک به معرض ویروس و تست شده برای آن است. وزارت گفت: همه کسانی که آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید حذف خواهد شد و حمل و نقل به بیمارستان های محلی.

از روز جمعه بیش از 31,000 موارد جدید کروناویروس گزارش شده در بیش از دو دوجین از کشورها و در نتیجه حداقل 636 مرگ و میر تقریبا به طور انحصاری در چین است.

کارناوال شاهزاده Cruises تایید موارد جدید در یک پست وبلاگ در روز پنج شنبه, و اضافه کرد که در میان افراد مبتلا به تازگی وجود دارد که یکی از آرژانتین, پنج, از, استرالیا, پنج از کانادا, 21 از ژاپن یکی از انگلستان و هشت از آمریکا

این شرکت گفت: این آخرین دسته از آزمون ها و قرنطینه به پایان خواهد رسید Feb. 19.

“تیم ما در هیئت مدیره الماس شاهزاده پشتیبانی شده توسط ما shoreside آمده همکاران به طور فعال برای مراقبت از مهمانان ما برای اطمینان از راحتی و رفاه” شاهزاده Cruises گفت. “این چنین شرایط غیر معمول بنابراین تیم ما فعال جدید در اتاق سرگرمی ارائه شده…”

یکی از مسافران قرنطینه در کشتی 74 ساله دیوید آبل که در کشتی با همسرش, سالی, CNBC گفت که مسافران در حال محدود به کابین خود برای قرنطینه.

“آن دسته از مسافران که در داخل کابین: آنها کردم و ویندوز به نگاه کردن از هیچ نور روز نور طبیعی و آنها نمی توانند نگاهی به پیاده روی پایین راهرو. آن را سخت سلول به کابین برای همه مسافران” آبل گفت. “اما کاپیتان اعلام کرده است که مردم در داخل کابین در حال رفتن به اجازه دسترسی بر روی عرشه باز برای ورزش و هوای تازه.”

“کروز به پایان رسیده است و ما در یک قرنطینه وضعیت,” او گفت:.

در همین حال شاهزاده Cruises نورد جدید سرگرمی ارائه آن گفت: برای نگه داشتن هر کس در کشتی عاقل مانند پازل, چیزهای بی اهمیت ها در کابین تناسب اندام فیلم ها و بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>