جدید کروناویروس موارد در ایران, ایتالیا, سوخت مربوط به بیماری نمی تواند موجود باشد

گردشگران با پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن گذشته کولوسئوم پس از دو مورد از coronavirus تایید شد در ایتالیا در رم ژانویه 31 سال 2020 است.

Remo Casilli | ایسنا

موضعی شیوع کروناویروس جدید در خارج از چین در حال دامن زدن به نگرانی در میان کارشناسان بیماری های عفونی و دانشمندان است که این ویروس در حال گسترش است به سرعت بیش از حد و ممکن است در گذشته نقطه مهار. مقامات بهداشت هشدار عمومی به آماده شدن برای یک پتانسیل جهانی همه گیر.

سلامت ایران گفت: مقامات جمعه COVID-19 coronavirus در حال گسترش به شهرهای مختلف تایید 13 مورد جدید و آوردن آن در مجموع در این کشور به 18 فقط در یک ماده از روز. ساعت بعد ایتالیا اعلام کرد شیوع حال بدتر تایید 14 مورد در منطقه لومباردی و دو مورد در مجاور منطقه ونتو.

در خارج از چین وجود دارد در حال حاضر 1,152 موارد در 26 کشور از 505 موارد در سراسر 24 کشور در هفته پیش و هشت کشته و جمعه با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

تعداد موارد جدید و بی سابقه ای بود فقط یک ماه پیش هنگامی که وجود دارد به عنوان کمی تا 300 COVID-19 نفر در سراسر جهان به طور عمده در چین است. کارشناسان شروع به تعجب می کنم: آیا جن از بطری ؟

“در طول چند هفته گذشته بسیاری در پزشکی و بهداشت عمومی جوامع تعجب که چقدر انتقال در حال انجام است در خارج از چین است که ما نه تنها آگاه” اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی و استاد دانشگاه تورنتو گفت: در یک مصاحبه تلفنی با CNBC.

“این نگرانی وجود دارد که ممکن است تعداد قابل توجهی از کشف نشده و گزارش نشده موارد در ایران. و این ممکن است یکی دیگر از پتانسیل جهانی تمرکز برای بیماری صادرات,” او گفت:.

Bogoch گفت: تشخیص coronavirus در یک زن کانادایی که به تازگی به ایران سفر کرده بود به خصوص در مورد.

“وجود دارد ممکن است فلش اشاره در مسیر وجود دارد که ممکن است یک جنبهی بار بیماری در ایران و اگر این فرد به دست آورد عفونت در ایران و به کانادا می تواند نشانه ای است که بسیاری وجود دارد, بسیاری از عفونت ها در ایران,” او گفت:.

این ویروس به نظر می رسد برای ایجاد ثبات در چین

شیوع شبیه این بود که در جهت های مختلف فقط یک هفته پیش.

که به گفته مقامات سوریه ، 12 که تعداد موارد جدید در چین به نظر می رسد برای تثبیت شده اند و که مقامات تا به حال “یک نمایش خوب در ویروس” به طور کلی.

گزارش های روزانه از مقامات بهداشت نشان داد موارد جدید در این کشور کاهش شدند. در فوریه. 14 که گزارش 505 موارد در دو ده کشور در خارج از چین اما گفت: هیچ نشانه ای از هر نقطه فراتر از چین از جامعه انتقال است که زمانی که مقامات نمی تواند شناسایی منبع ویروس است.

تقریبا تمام این موارد در خارج از چین ترسیم شد به افرادی که تا به حال سفر از طریق کانون شیوع. تنها 107 نفر از فردی به فرد دیگر در خارج از چین اما بسیاری از این موارد بودند مردم با ارتباط نزدیک به یک مسافر که تا به حال انجام شده این ویروس از چین است.

چین در نظر گرفتن اقدامات شدید در آن نقطه حاوی ویروس که مقامات گفت: موارد جدید در چین ظاهر می کند.

این موارد را یک به نوبه خود

تحولات پس از آن رنگ bleaker تصویر.

موارد خارج از چین در حال حاضر دو برابر شده و به بیش از 1200 با بیش از 350 مورد از انتقال اتفاق می افتد در خارج از چین است. موارد در کره جنوبی باید مشخصی از 28 هفته پیش به 204 که از روز شنبه که منجر به جنوب شهر دائگو که در آن بسیاری از موارد محور به ممنوعیت تجمع جرم و تشویق خود شده است.

ایران مقامات بهداشت تایید این هفته است که این ویروس تا به حال به نظر می رسد در کشور آلوده کردن دو بیمار که همان روز خود را عفونت تایید شد. فقط در دو روز ایرانی, مقامات بهداشت تایید این ویروس در حال گسترش به 18 نفر در کشور و هشدار داده بود که ممکن است گسترده تر گسترش یافته است.

“این امکان وجود دارد که در آن وجود دارد در همه شهرهای ایران” وزارت بهداشت رسمی مینو Mohrez گفت.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که روز جمعه گفت که شیوع ناگهانی در ایران و دیگر نقاط جهان است “بسیار نگران کننده است.” او گفت: هنوز هم وجود دارد یک فرصت برای مقامات بهداشتی حاوی ویروس اما آن را کمتر احتمال دارد روز به روز.

“پنجره فرصت است که هنوز هم وجود دارد اما ما پنجره ای از فرصت باریک” Tedros گفت: در یک کنفرانس خبری در سازمان ملل در ژنو. “ما نیاز به عمل به سرعت قبل از آن را می بندد به طور کامل.” او همچنین هشدار داد: “این بیماری هنوز هم می تواند در هر جهت است.”

مقامات بهداشت در حال دریافت اطلاعات در مورد این بیماران در ایران اما “ما به تعامل با آنها را حتی بیشتر” Tedros گفت.

یک مرحله جدید

کارشناسان بیماری های عفونی می گویند این ویروس ممکن است ورود به یک مرحله جدید با موارد كردن در خارج از چین است.

Yanzhong هوانگ, بهداشت عمومی محقق در شورای روابط خارجی, و مدیر مرکز جهانی مطالعات بهداشت در دانشگاه سیتون هال گفت: بزرگترین نگرانی این است که آیا کشورهایی مانند ایران باید مراقبت های بهداشتی زیرساخت برای شناسایی و حاوی ویروس است.

“من در مورد ژاپن و یا کره جنوبی. من بیشتر نگران ایران,” او گفت:.

دکتر Jaouad Mahjour دستیار مدیر آمادگی اضطراری در, که در روز جمعه گفت که ایران سیستم مراقبت های بهداشتی است که “ظرفیت پایه” برای شناسایی و حاوی coronavirus.

مقامات بهداشت گفت: آنها باقی می ماند در مورد پتانسیل گسترش ویروس به کشورهای ضعیف تر سیستم های بهداشتی.

دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو گفت: او معتقد است ما در مورد حق در همه گیر دولت است.

که “آهسته خواهد بود را به آن تماس بگیرید, اما این نوع وجود دارد که آیا آنها آن را می گویند در این هفته یا بعد,” او گفت:.

آمریکا مقامات بهداشت روز جمعه گفت که آنها در حال آماده سازی برای coronavirus برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

“ما شاهد جامعه گسترش در اینجا در ایالات متحده و در عین حال, اما آن را بسیار ممکن است حتی احتمال دارد که آن را در نهایت ممکن است اتفاق می افتد” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی. “هدف ما همچنان به کاهش مقدمه ای از این ویروس به آمریکا این اقدام به خرید ما زمان بیشتری را برای آماده سازی جوامع برای موارد بیشتر و احتمالا پایدار گسترش یابد.”

R. schultze ، با اشاره به چین که در آن مدارس و کسب و کار شده اند برای توقیف هفته برای جلوگیری از شیوع بیماری وجود دارد گفت: آمریکا در نهایت ممکن است نیاز به انجام همان.

“در روز ممکن است که ما ممکن است نیاز به اجرای چنین اقدامات در این کشور,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>