گری نویل اعلام کرده است که این دو هتل او بخشی-صاحب سابق منچستر یونایتد در تیم Ryan Giggs در دسترس خواهد بود رایگان به بیمه خدمات درمانی کارگران است.

هتل فوتبال واقع در نزدیکی اولدترافورد و سهام ارز در مرکز شهر متعلق به جفت خود را از طریق GG مهمان نوازی ،

می آید پس از لیگ برتر باشگاه چلسی ارائه بیمه خدمات درمانی کارگران خوابگاه رایگان برای دو ماه آینده در هزاره هتل در آن Stamford Bridge زمین به کمک COVID-19 شیوع.

هزینه اتاق را تحت پوشش باشگاه صاحب رومن آبراموویچ.

Sky Sports football متخصص نویل گفت که او و Giggs همان را انجام خواهد داد با این طرح در محل از روز جمعه به بعد به منظور کمک به جای پزشکی کارگران در طول coronavirus بحران است.

Who is most at risk?
Coronavirus: کدام گروه هستند بیشتر در معرض خطر است ؟

“در طول هفته گذشته ما در مشورت با خدمات بهداشتی و درمانی در, Greater Manchester منطقه به ویژه دانشگاه منچستر NHS Foundation Trust,” نویل گفت: در یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی.

“ما 176 تخت خواهد بود اشغال شده توسط خدمات بهداشت ملی کارگران و متخصصان پزشکی از روز جمعه به بعد.

بیشتر از Covid-19

“در این زمان که من فکر می کنم کل صنعت ما نیاز به نشان دادن همبستگی خود را نه فقط برای کارکنان ما در این زمان نامشخص اما بدیهی است که برای کسانی که نیاز به اقامت بیشتر در ماه های آینده.

“این چیزی است که ما خوشحال هستیم که آمده اند به توافق با. آن را به کار گیرند رایگان و کارکنان ما را به کار گیرند هتل ها به صورت عادی.

Government TV advert still
Coronavirus مشاوره به پخش در تلویزیون آگهی

“سلامت کارگران قادر خواهد بود به ماندن وجود دارد و بدون هیچ هزینه آنچه در این چند ماه آینده زمانی که آنها نیاز به انزوا و دور از اعضای خانواده که ممکن است تحت تاثیر چه خبر است.

“ایمن ماندن و ما آرزو همه بهترین است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

چلسی گفت: در بیانیه خود گفت: “بسیاری از کادر پزشکی مشغول به کار خواهد شد شیفت های طولانی و ممکن است قادر به سفر خانه و یا در غیر این صورت مجبور به رفت و آمد طولانی. محلی مسکن کمک می کند تا حفظ سلامت و رفاه این مهم پرسنل در این زمان بحرانی.

“این خواهد بود که برای دو ماه دوره و پس از آن بازنگری در شرایطی در آن زمان است. کارکنان بیمه خدمات درمانی خواهد بود کسانی که مشغول به کار در بیمارستان در شمال غرب لندن, منطقه, اما ممکن است گسترش به بیمارستان ها در مناطق دیگر.”

آن افزود: “تعداد اتاق های مورد استفاده در تقاضا بستگی دارد اما به طور بالقوه تمام اتاق ها در هزاره هتل می تواند داده می شود برای این منظور است. کارکنان بدون نشان دادن علائم استفاده خواهد شد ،

“هزاره هتل ها و استراحتگاه که مدیریت هتل در حال حمایت و کمک به این باشگاه در ارائه این خدمات به بیمه خدمات درمانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net