نوادا ممکن است بایدن در ‘تاریخ و زمان آخرین شات’ می گوید: سفیر سابق آمریکا در

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به نظر می رسد به جمعیت پس از شرکت در نهمین دموکراتیک اولیه بحث از 2020 انتخابات ریاست جمهوری شرکت فصل-میزبانی شده توسط NBC News, MSNBC, Noticias Telemundo و نوادا مستقل در پاریس تئاتر در لاس وگاس, نوادا در فوریه 19 سال 2020 است.

علامت RALSTON | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

معاون رئیس جمهور سابق خواهد بود “در بازی” اگر او می تواند پایان دوم در آینده نوادا قفقاز سابق سفیر ایالات متحده گفت.

“من فکر می کنم این است که گذشته خود را به ضرب گلوله به طور بالقوه” گفت: فرانک Lavin که در حال حاضر مدیر اجرایی کسب و کار مشاوره صادرات در حال حاضر.

“ریسک بسیار بالا برای نوادا گفت:” CNBC “سرمایه اتصال” پنج شنبه. “رهبری در حال حرکت است به دور از او.”

نظرات خود را دنبال آخرین بحث دموکراتیک و آمد روز قبل از نوادا قفقاز.

هنگامی که به عنوان یک پیشتاز بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری تصادفا در حزبی آیووا و نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه که در آن او قرار داده شده چهارم و پنجم بود. در نیوهمپشایر او موفق به دیدار با 15% علامت گذاری مورد نیاز برای برنده شدن داشت.

Lavin گفت: بایدن در “فرم خوب او چابک او در بازی” در بحث در چهار شنبه stateside اما اذعان کرد که مقدار زیادی از توجه در سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ.

سناتور الیزابت وارن و برنی ساندرز حمله تازه وارد بلومبرگ بیش از مسائل از جمله توقف-و-frisk سیاست او نظارت به عنوان شهردار.

“من فکر می کنم مردم گفت: ما رو به باد بلومبرگ ما رو به خشن برنی تا کمی بیش از حد از آنها مرتب کردن بر اساس دو تهدید” گفت: Lavin.

“اما نکته این است که اگر بایدن در می آید دوم در نوادا آخر این هفته در روز شنبه من فکر می کنم او در این بازی است.”

یک NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی در بر داشت که ساندرز است که منجر به بسته حمایت از 27 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان. بایدن در آمد دوم با 15% کاهش 11 امتیاز از ژانویه نظرسنجی بلومبرگ در حالی که در مقام سوم قرار گرفت با 14 درصد تا پنج امتیاز.

– CNBC کریستینا Wilkie و تاکر Higgins کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>