انجمن شرکت کنندگان می رسند به ثبت نام در Des Moines, آیووا, ایالات متحده در فوریه 3 سال 2020 است.

برایان اسنایدر | ایسنا

نوادا حزب دموکرات روز سه شنبه گفت که آنها نمی خواهند با استفاده از این برنامه دخیل در فاجعه آیووا قفقاز برای خود Feb. 22 انتخابات مسابقه پس از گزارش نشان داد که این حزب پرداخت کرده بود شرکت فن آوری در پشت آن نزدیک به 60 ، 000 دلار در سال گذشته است.

“NV لذا با اطمینان می توان گفت که آنچه اتفاق افتاده است در آیووا جلسه شب گذشته را نمی خواهد اتفاق می افتد در نوادا در فوریه 22nd,” دولت صندلی ویلیام کوردی در بیانیه ای گفت. “ما نمی خواهد به کارگیری همان برنامه یا فروشنده مورد استفاده در آیووا انجمن.”

کوردی و گفت: تا به حال “در حال حاضر در حال توسعه یک سری از پشتیبان گیری و کار برکنار گزارش سیستم و در حال حاضر در حال بررسی بهترین راه رو به جلو است.”

نرم افزار مورد استفاده در آیووا قفقاز توسعه داده شد توسط progressive tech شرکت سایه Inc., که توسط سازمان های غیر انتفاعی شرکت سرمایه گذاری به نام مخفف. مخفف به دنبال فاصله خود را از افتضاح صدور بیانیه ای گفت: “ما مانند هر کس دیگری در حال مشتاقانه در انتظار اطلاعات بیشتر.”

ادامه مطلب: آیووا انجمن افتضاح یکی از خیره کننده ترین تکنولوژی شکست همیشه

انتخابات شناسایی بی نظمی ها در داده های رای گیری در اولین-در-این-ملت قفقاز روز دوشنبه که مورد نیاز آنها را به سوئیچ به شمارش آرا به صورت دستی.

این موضوع به تاخیر افتاد به گزارش از اولین نتایج دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه کاشت سردرگمی در مورد دولت از نزدیک مبارزه نژاد و درآمد خشم عمده رقیب که همه پیش بینی اعتماد به نفس در شب انتخابات سخنرانی با وجود کمبود داده های رسمی.

آیووا حزب دموکرات روز سه شنبه گفت که اکثریت نتایج منتشر خواهد شد 5 p. m. ET. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مسابقه ملی پیشتاز است به نام حزب اجازه می دهد تا نامزدها به بررسی اقدامات کنترل کیفیت که در حال اجرا “قبل از هر گونه نتایج رسمی منتشر می شوند.”

پیش از قفقاز نگرانی در مورد نرم افزار در حال حاضر نصب ترکیبات انتقاد از اولیه فرایند است که برای دهه ها داده outsized نفوذ نسبتا همگن دولت با جمعیت فقط شمال از 3 میلیون نفر است.

در ماه اوت کمیته ملی حزب دموکرات توصیه می شود آیووا و نوادا ضایعات تلفن همراه مبتنی بر رای روند.

کمیته ملی حزب دموکرات قوانین و آیین نامه کمیته رای به دنبال آن توصیه. آن گفت: امنیت بررسی مشخص بود برنامه نیست استانداردهای امنیت سایبر و قابلیت اطمینان.

DHS وزیر چاد Wolf گفته فاکس نیوز که روز پنجشنبه در برنامه “نبود vetted برای امنیت سایبر.” اما با وجود این نگرانی هر دو کشور تحت فشار قرار دادند به جلو با استفاده از نرم افزار.

احزاب در این کشورها عمدتا سکوت در اجرا به آیووا حزبی که در مورد طراحی و توسعه نرم افزار.

مایکروسافت قبلا طراحی شده یک رای گیری نرم افزار مورد استفاده در آیووا در سال 2016 اما این شرکت نمی باید دست در ایجاد 2020 برنامه یک سخنگوی مایکروسافت گفت: CNBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im