نوادا دموکرات ها در حال تلاش برای جلوگیری از تکرار آیووا انجمن افتضاح — در اینجا چگونه

افراد منتظر در صف برای رای دادن در روز پایانی رأی گیری برای آینده نوادا دموکراتیک ریاست جمهوری و پارلمانی در فوریه 18 سال 2020 در لاس وگاس, نوادا.

ماریو تاما | گتی ایماژ

لاس وگاس — دموکرات در نوادا به دنبال tamp کردن ترس خود را شنبه حزبی را تکرار botched مسابقه در آیووا که لگد ریاست جمهوری ابتدایی فصل قبل در ماه است.

دولت حزب گفت: آن را نمی خواهد با استفاده از یک برنامه تلفن همراه است که شکست خورده در آیووا وادار دست شمارش آرا و marring که دولت گزارش روند برای نتایج.

به جای یک برنامه نوادا دموکرات ها را با استفاده از یک “حزبی ماشین حساب” ابزار برای اضافه کردن آرا و ترکیب انتخابات در روز رای گیری با رای را در رای گیری اولیه سایت.

نوادا در قفقاز آغاز شده و چهار روز از رای گیری اولیه بین Feb. 15 Feb. 18 در بیش از 80 سایت در نوادا است. به طور منظم رای گیری آغاز می شود و در ظهر به وقت محلی روز شنبه در بیش از 250 مکان. در مورد 75,000 Nevadans باید رأی گیری در رای گیری اولیه. اکثریت اولیه رای شرکت کنندگان در اولین جلسه شرکت کنندگان است.

IPads و افزایش تا مراکز تماس

این حزب نوشت: در یک یادداشت به توزیع مبارزات هفته گذشته که این ماشین حساب خواهد شد و کاربر پسند و تنها با استفاده از iPads خریداری شده توسط حزب و ارائه به روت حوزه صندلی.

بر خلاف نرم افزار های مورد استفاده در آیووا ماشین حساب ابزار نمی خواهد نیاز به داوطلب برای دانلود هر چیزی بر روی دستگاه های شخصی خود. رای گیری خواهد شد از طریق یک “خط تلفن امن” و تایید شده با استفاده از دو ورق کاغذ دست-تحویل در امن پاکت و یا ماشین حساب ابزار.

یک نماینده دموکرات نوادا به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه جلسه ماشین حساب است و نه فن آوری های جدید است اما یک ابزار آنها در گذشته استفاده می شود که متکی بر یک ورق های گوگل سند متناسب با نیازهای قفقاز.

این حزب همچنین قرارداد با مرکز تماس با 200 آموزش کارکنان به روند نتایج جستجو زمانی که آنها می آیند با توجه به NBC News. در آیووا تماس بودند به کار گرفته شده توسط داوطلب بودند که به سرعت غرق شده است. این حزب گفت: این وضعیت تشدید شد عضو شورای نظارت مدت که ظاهرا پشتیبانی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس با خط تلفن.

دولت ملی و دموکرات ها می گویند که آنها در حال بدست گرفتن اقدامات احتیاطی برای اطمینان حاصل شود که نوادا قفقاز هموار.

“نوادا دموکرات ها آموخته اند درس های مهم از, آیووا و ما اعتماد به نفس آنها در حال اجرای این بهترین شیوه به آماده سازی خود را,” کمیته ملی حزب دموکرات مدیر ارتباطات Xochitl هینجسا در بیانیه ای گفت. “ما مستقر کارکنان برای کمک به آنها را در سراسر هیئت مدیره از کمک های فنی به داوطلب استخدام.”

‘احساس راحت در نوادا

برگزارکنندگان کمپین و داوطلبان در لاس وگاس ابراز خوش بینی که شنبه گشوده خواهد شد حداقل بهتر از آیووا قفقاز بود.

“من احساس راحت گفت:” دانا غرب صندلی Clark County حزب دموکرات که در خدمت به عنوان یک سایت سرب در روز شنبه. او گفت که او تا به حال شده است در نشست با حوزه صندلی برای یک ماه خواهد بود و دیدار با آنها را دوباره ساعت قبل از قفقاز شروع به راه رفتن را از طریق همه چیز.

انتخابات کارشناسان هشدار می دهند که حتی بهترین اجرا قفقاز گاهی اوقات به مشکل اجرا و نوادا است که در خصوص نقطه سخت چون آیووا وضعیت آنها را مجبور به تجدید نظر در فرآیندهای خود را.

“من را ستایش آنها را اگر آن را بدتر از آیووا. من فکر نمی کنم از آن خواهد شد بدتر از آیووا” گفت: ربکا Gill, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه نوادا در لاس وگاس. “اما من می شود جای تعجب نیست اگر آن را بدون درز. این یک نوع پیچیده رقص که آنها فقط در حال توسعه به عنوان آنها بروید.”

توجه بود به خصوص با تمرکز بر نوادا پس از آیووا قفقاز به این دلیل که دولت تا به حال شده است انتظار می رود برای استفاده از همان نقصی برنامه تولید شده توسط پیشرفته دیجیتال زیرساخت سازمان, سایه, Inc. نوادا حزب دموکرات پرداخت سایه نزدیک به 60 ، 000 دلار در سال گذشته است.

اما دولت حزب گفت: یک روز پس از قفقاز در آیووا که آن را نمی خواهد با استفاده از نرم افزار و DNC قول داد که از این برنامه استفاده نمی شود “در هر نقطه دیگری در طول اولیه انتخابات.”

بیشتر موشکافی توسط مقامات فدرال

دولت گفته است: “با مشورت با گوگل, وزارت امنیت داخلی و کمیته ملی حزب دموکرات در خود روند. هر چند این حزب گفت: بسیار کمی در مورد آن, تست سخنگو گفته است که بررسی توسط شخص ثالث کارشناسان به عنوان به خوبی.

اجازه می دهد یک بررسی توسط DHS است که یکی دیگر از تغییر استقبال از آیووا روند. DHS گفت: در اوایل این ماه آن را به حال ارائه شده به دامپزشک آیووا نرم افزار دموکراتیک است مقامات در آیووا را تکذیب کرد دانش DHS’ ارائه دهد.

دولت دفتر پاسخگویی ناودان وزارت امنیت داخلی فقط سه روز پس از آیووا قفقاز برای عدم انتشار یک برنامه رسمی برای امنیت در طول سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

“انتخابات مقدماتی آغاز و در فوریه. اما CISA هنوز تکمیل آن استراتژیک و عملیات قصد دارد برای کمک به دولت و مقامات محلی در حفاظت از 2020 انتخابات و یا مستند چگونه آن را به آدرس قبل از چالش ها” گائو گفت. CISA است, امنیت زیرساخت ها و آژانس امنیت یک بخش از DHS.

گزارش شکست در آیووا در نهایت باعث آیووا حزب دموکرات رئیس Troy قیمت به استعفا و پرسش در مورد یکپارچگی نتایج نهایی.

ادامه مطلب: آیووا انجمن: اینجا یک نقشه از حوزه که در آن داده ها به نظر می رسد نامنظم

NBC News تصمیم میز نیست اعلام برنده مسابقه و NBC News, CNBC و رسانه های دیگر به طور مستقل کشف تعدادی از تناقضات آشکار در داده ها.

آیووا حزب دموکرات توافق کردند برای انجام بخشی از recanvass یا حسابرسی از نتایج زیر درخواست از دو نامزد سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت که هر دو به نظر می رسد رقابت برای رهبری.

این recanvass تنگ شکاف بین Buttigieg و ساندرز در تعداد هيئت دولت معادل یا روش سنتی از اعلام برنده. هر دو نامزد پس از آن به نام برای بخشی از بازشماری شامل 63 حقيقت است. بازشماری است که دقیق تر از روش های تایید نتایج دقیق.

— تاکر Higgins گزارش از لاس وگاس و کیت Fazzini گزارش از Englewood Cliffs, New Jersey.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>