نوادا دموکراتیک پارلمانی است که خیلی زود به تماس به عنوان ساندرز آگهی های اولیه رای گیری: NBC News

افراد منتظر در صف برای رای دادن در روز پایانی رأی گیری برای آینده نوادا دموکراتیک ریاست جمهوری و پارلمانی در فوریه 18 سال 2020 در لاس وگاس, نوادا.

ماریو تاما | گتی ایماژ

نوادا دموکراتیک ریاست جمهوری حزبی است که خیلی زود به تماس بعد از ظهر شنبه به عنوان ورودی نظرسنجی ها نشان می دهد سن. برنی ساندرز آگهی های اولیه دور از رای گیری با توجه به NBC News.

نوادا دموکرات انتخاب خود به ریاست جمهوری برگزیده در آزمون این که آیا 2020 کاخ سفید امیدوار می توانید گسترش موفقیت های اولیه — و یا کسب حمایت کافی برای حتی ماندن در رقابت است.

رای دهندگان جمع آوری شده به انجمن در 3 p. m. و در سومین نامزدی مسابقه از این سال دموکراتیک اولیه. نوادا جوایز 36 متعهد ملی نمایندگان متناسب بر اساس کنگره در سطح منطقه و در سطح ایالت نتایج.

دولت کشیده شده است قابل توجه و نه فقط به این دلیل رای دهندگان از رنگ خود را دریافت کنید اولین شانس واقعی خود را اولویت شناخته شده این چرخه. نوادا مواجه شده است و سوالات در مورد اینکه آیا آن را می توانید گزارش نتایج هموار پس از فاجعه آیووا قفقاز در اوایل این ماه سرند با ظاهری فن آوری و گزارش خطاها.

پس از ریاست جمهوری زمینه winnowed در هفته های اخیر رای دهندگان را انتخاب کنید در میان تنها هفت دموکرات در نوادا:

  • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن
  • سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg
  • تشکر. Tulsi Gabbard D-هاوایی
  • سناتور. Ctq D-Minn.
  • سناتور. برنی ساندرز من-Vt.
  • میلیاردر فعال تام Steyer
  • سناتور. الیزابت وارن د-توده.

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار که صرف صدها میلیون دلار در راه خود را به بالا و سه نمایش در چندین نظر سنجی های ملی است نه در انتخابات در نوادا است.

ساندرز که در سمت چپ آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه مورد حتی با Buttigieg در ملی, نماینده, نژاد, رهبری نظرسنجی های اخیر از نوادا است. مبارزات انتخاباتی خود امیدوار است قدرت با جوان, لاتینی رای دهندگان می تواند کمک به او را سوق به پیروزی در قفقاز.

Buttigieg و Klobuchar آینده خاموش بالا-سه پس از اتمام در نیوهمشایر امیدوارم که برای نشان دادن آنها می توانید موفقیت در یک وضعیت که در آن رای دهندگان از رنگ را تشکیل می دهند و سهم قابل توجهی از رای دهندگان. در ضمن بایدن و وارن امید به تزریق زندگی به پس از وعده انتخاباتی.

دولت حزب دموکرات گفت: حدود 75,000 مردم رای دادند در اوایل قفقاز. آنها را مورد علاقه و حداقل دو نامزد در مورد انتخاب اول خود را برآورده نمی کنند 15 درصد زنده ماندن آستانه مورد نیاز در بسیاری از حوزه.

رای دهندگان که انتخاب اول نیست و دیدار با این سطح از حمایت مورد نیاز می تواند تغییر اولویت پس از اولیه دور از caucusing.

دولت دارای بیش از 2000 حوزه قفقاز.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>