نوادا قفقاز: پنج چیز را به سازمان دیده بان به عنوان رای گیری آغاز می شود

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع در دانشگاه نوادا فوریه 18 سال 2020 در لاس وگاس, نوادا.

الکس ونگ | گتی ایماژ

لاس وگاس — سومین نامزدی مسابقه دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی آغاز و در روز شنبه با نوادا قفقاز.

در حال حاضر حدود 75000 رای بازیگران شده است, با توجه به دولت حزب عدالت. اما هیچ نتیجه ای منتشر شده است و ناظران هستند پس اول-in-the-West حزبی نزدیک به سنج که نامزدها به احتمال زیاد به یک مسیر به نامزدی پیش از سه شنبه در اوایل ماه مارس.

به انجمن می آید تنها چند روز پس از بحث دموکراتیک در اینجا که در آن سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ آمد زیر آتش از رقبای خود را به رهبری الیزابت وارن سناتور.. بلومبرگ که پرش چهار متحده نمی خواهد در انتخابات.

پیش از جلسه روز دیابت برنی ساندرز رهبری در دولت سنجی از نوادا به دنبال سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که گردن و گردن و سپس وارن دیابت ctq و سابق صندوق های تامینی مدیر تام Steyer.

این انجمن آغاز خواهد شد در ظهر به وقت محلی یا 3 p. m. ET.

در اینجا پنج چیز به دیده بان به عنوان رای گیری می شود در جریان است.

نوادا دموکرات تحت بررسی پس از آیووا افتضاح

نوادا حزب دموکرات در حال انجام است همه چیز آن را می توانید برای جلوگیری از خیره کننده تکنولوژی شکست که محکوم آیووا قفقاز در اوایل این ماه و خدشه دار نتایج اولین نامزدی مسابقه.

حزب اوراق, برنامه ای برای استفاده از برنامه از همان فروشنده که آیووا دموکرات ها استفاده می شود. به جای آن است نورد از یک “ماشین حساب ابزار” است که مقامات می گویند این است که آسان برای استفاده. این حزب همچنین افزایش آموزش ها و قرارداد با یک حرفه ای تماس با مرکز رسیدگی به نتایج به عنوان آنها در رول.

حتی با کسانی که اضافه شده احتیاطی حزب تاخت و تاز اولیه رای گیری و پیش بینی از مشارکت مردم می تواند پیچیده و جدول بندی. حزب ملی رئیس تام پرز گفته آسوشیتد پرس روز سه شنبه که از آن مطمئن نیست که نوادا خواهد شد و انتشار نتایج آن در روز شنبه هر چند دموکرات ها را با هدف به دست آوردن نتایج را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

دولت گفته است که آنها قصد انتشار نتایج روز شنبه.

ادامه مطلب: نوادا دموکرات ها در حال تلاش برای جلوگیری از تکرار آیووا انجمن افتضاح — در اینجا چگونه

اقلیت رای دهندگان در نهایت باید بگویم در نامزدی

برای اولین بار دو کشور به یک می گویند در نامزدی حزب دموکرات بودند آیووا و نیوهمپشایر — دو کشور که اکثریت سفید پوست غیر هیسپانیک. نه در نوادا که در آن لاتین و سیاه و سفید رای دهندگان هر دو فرم بخش قابل توجهی از رای دهندگان. آخرین چرخه, لاتین رای دهندگان به خود اختصاص نزدیک به یک پنجم رای دهندگان دموکرات.

رای گیری اولیه در این سال است انتظار می رود برای افزایش مشارکت مردم در میان اقلیت جمعیت بیش از حد به خصوص در میان کسانی که در ایالات متحده هتل و کازینو در صنعت و بخش های دیگر که در آن ساخت آن را به سنتی حزبی می تواند مشکل باشد.

دولت را تست نامزدها مانند Buttigieg و Klobuchar, که, به, تاریخ, تلاش برای برنده شدن بیش از رای دهندگان از رنگ. و این می تواند یک مزیت به ساندرز که شمارش جوان Latino رای دهندگان به او را به یک لبه در مسابقه.

ادامه مطلب: برنی ساندرز به نظر می رسد به جوان Latinos برای لبه در نوادا قفقاز

بایدن هدف برای باز گشت با مقام دوم به پایان برسد

معاون سابق رئیس جمهور به نظر می رسد به سرازیری به نامزدی تا این ماه زمانی که او سقوط در نظر سنجی زیر نمایش ناامید کننده در آیووا و نیوهمشایر.

بایدن به کمپین گفته است که برای هدف دوم پایان به منظور به عقب بر گردیم در مسیر.

“اول فوق العاده خواهد بود اما ما گرفتن جایگاه دوم من فکر می کنم کار می کند که ما نیاز به انجام به پیروزی کارولینای جنوبی” مدیر کمپین گرگ شولتز گفت: Feb. 14 با توجه به نیویورک تایمز.

نامزدهای دیگر نیز امیدوار است که تعجب آور پایان در نوادا می تواند تقویت پیشنهادات خود را. شاید بیش از دیگران وارن با هدف احیای مبارزات انتخاباتی او پس از ساندرز ascendance تهدید به قفل کردن او از حزب مترقی پایه.

“همه می توانم بگویم این است که ما فقط شروع کار” وارن گفت: در خشن کمپین رویداد در لاس وگاس در روز پنج شنبه.

ادامه مطلب: چند, جو بایدن, جمع آوری اعانه پرش کشتی خود را از مبارزه انتخاباتی به پشت مایک بلومبرگ

رای گیری زودهنگام امتیاز فوق العاده بالای مردم در انتخابات

یکی از بزرگ قطعیت بافندگی جلوتر از caucusing: چه خواهد بود و این تاثیر دولت در چهار روز از رای گیری اولیه?

در حال حاضر به نظر می رسد که در آن است به احتمال زیاد به افزایش مشارکت مردم است. دولت گفته است که در مورد 75,000 افراد در حال حاضر رأی گیری در نوادا به طور منظم قبل از رای گیری حتی آغاز کرده است. در مقایسه در مورد 84,000 دموکرات caucused در سال 2016.

به طور کلی ماهیت پیچیده حزبی روند کج رای دهندگان مسنتر سفیدتر رای دهندگان. رای گیری اولیه انتظار می رود که به رای دهندگان بیشتر بازتابی از تنوع و دولت است. تا زمانی که نتایج در آمده است هر چند هیچ کس واقعا نمی داند چرا که نوادا انجام داده است و نه قبل از این.

اتحادیه رای دهندگان می تواند کلید

اتحادیه های کارگری نقش قدرتمند در نوادا سیاست و دموکراتیک زمینه صرف زمان و پول با هدف را به نفع اعضای خود را.

قابل توجه, آشپزی, اتحادیه اروپا, با نفوذ ترین اتحادیه در کشور کاهش یافته است به تایید این سال است. اما این تصمیم پس از اتحاد رهبران عموم sparred با ساندرز خود “مدیکر برای همه” پیشنهاد که ” او ” را “پایان” مراقبت های بهداشتی خود را. اتحادیه نشان دهنده 60,000 کارگران در, رنو و لاس وگاس.

ساندرز آیا برنده شدن در حمایت از یکی دیگر از لحاظ سیاسی مهم اتحادیه اروپا است که نشان دهنده معلمان است. کلارک شهرستان انجمن آموزش و پرورش است که نشان دهنده حدود 19,000 محلی مربیان و بزرگترین مستقل آموزش اتحادیه در ایالات متحده گفت: در ماه گذشته است که این امر بازگشت ساندرز به دلیل پلت فرم خود را برای آموزش عمومی.

اتحادیه های کارگری نقش مهمی پیام به اعضای خود و همچنین رانندگی مردم در انتخابات. کارشناسان انتخاباتی خواهد بود که به تماشای چگونه اعضای اتحادیه رای در نوادا از نزدیک به آنها نگاه کنید تا ببینید که چگونه دیگر به شدت اتحادیه رای دهندگان را به نوسان در بعد متحده است.

ادامه مطلب: تاثیر گذار, نوادا, آشپزی اتحادیه را تایید نکرده و یک سال 2020 دموکرات جلوتر از قفقاز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>