نوادا حزبی آماده برای جلوگیری از تکرار آیووا افتضاح — با وجود برخی از گزارش ها از سردرگمی و تاخیر

مردم با پر کردن برگه کاغذ در رای گیری اولیه در آشپزی اتحادیه کارگران روز شنبه, فوریه. در 17 سال 2020 در لاس وگاس.

جان Locher | AP

برخی از حوزه حزبی در نوادا روبرو هستند کمبود داوطلبان ارشاد دولت حزب دموکرات برای رسیدن به کمپین برای کمک به در روز های اولیه, مسابقه, چند, رسانه, گزارش روز شنبه.

به عنوان نتایج trickled در گزارش آمده از یک تعداد انگشت شماری از مکان های که سردرگمی در مورد رای شمارش قوانین — و چگونه اولیه رای گیری میان به نهایی برگه — بود و همچنین به تأخیر انداختن روند.

در اوایل روز شنبه نیویورک تایمز, سیاسی و دیگران گزارش شده است که نتایج برخی از صدها نفر از انجمن سایت در سراسر کشور می تواند به دلیل تاخیر داوطلب کمبود. در اوایل ورود نظرسنجی نشان داد سن. برنی ساندرز من-Vt., داری با سرب در اولیه رای گیری به عنوان اولویت caucusing آغاز شده و در 3 p. m. ET.

نوادا حزب دموکرات سخنگوی مولی Forgey در بیانیه ای گفت به ان بی سی نیوز که قفقاز بودند “در حال اجرا هموار” و حزب “کار پشتکار به جای ادامه و پردازش حجم بالایی از ورودی نتایج از حوزه صندلی.”

نوادا حزب دموکرات خواسته است انتخاباتی به ارسال کارکنان به مکان های مختلف به منظور تسریع در بررسی روند و یا حتی به عنوان حوزه صندلی با توجه به بار.

اما Forgey عنوان آشکار داوطلب کمبود گفتن NBC در اوایل روز شنبه که “ما با اعتماد به نفس در داشتن لازم است داوطلب شماره برای پوشش انجمن سایت های امروز است.”

“ما هزاران نفر از داوطلبان کار سخت در سراسر کشور امروز و این اتفاق می افتد در اکثریت قریب به اتفاق سایت ها و حوزه,” Forgey گفت که مبارزات انتخاباتی داوطلبان همچنین کمک به اجرای حوزه در سال 2016 و 2008.

یک دولت رسمی گفت: NBC است که گزارش های خود نشان می دهد به طور متوسط هشت داوطلبان در هر حزبی سایت اضافه کردن به حدود 2000 داوطلب یا بیشتر در نوادا.

در سایت داوطلبان نیز گفت: CNBC که عمدی سرعت حزبی فرایند طراحی.

اما نتایج در آینده بعد از سال های قبل. رای شمارنده برای انتخابات استخر یک کنسرسیوم متشکل از سازمان های خبری, گزارش سردرگمی در مورد رای شمارش قوانین و یا چگونه به ترکیب اولیه رای گیری در حداقل شش نفر از 63 مکان های که در آن آنها در حال جمع آوری اطلاعات.

به عنوان داده های جریان در شنبه بعد از ظهر وجود دارد چند نشانه که نوادا مسابقه خواهد تجربه شکست یک سیستم در سطح آیووا قفقاز.

هنوز گزارش مصرانه خواست ترس از تکرار آن فاجعه — ارتباط است که حزب دموکرات مقامات از جان گذشته برای جلوگیری از در دوم قفقاز از سال 2020 اولیه فصل است.

اول-در-این-ملت آیووا مسابقه از رنج عظیم تکنولوژی شکست ترسیم به استفاده از یک برنامه جدید در روند رای گیری. نتیجه نهایی در آیووا که در آن سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg لبه بهداشت ، برنی سندرز برای دولت محول معادل سرب نیست شناخته شده است و تا روز بعد.

پس از آن افتضاح نوادا در حال غرق برنامه های خود را به استفاده از یک برنامه از همان فروشنده که آیووا استفاده می شود. به جای آن نورد از یک “ماشین حساب ابزار” است که گفته می شود بسیار آسان تر به استفاده از. این حزب همچنین افزایش آموزش ها و قرارداد با یک حرفه ای تماس با مرکز رسیدگی به نتایج به عنوان آنها در آمده است.

اما اضافه شدن متغیر از رای گیری اولیه — برای اولین بار در نوادا اولیه رای دهندگان — و انتظار از مشارکت بالا هنوز هم تهدید به سقوط را از طریق این حزب اضافه شده guardrails.

— CNBC تاکر Higgins کمک, گزارش, از, Las Vegas, Nev. کوین Breuninger گزارش از Englewood Cliffs, N. J.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>