Netflix سهام پس از سقوط درآمد از دست ضعیف مشترک راهنمایی برای سه ماهه سوم

Reed Hastings, مدیر عامل Netflix بکشد.

رابین بک | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Netflix گزارش خود را در سه ماهه دوم سال 2020 درآمد پس از زنگ در روز پنج شنبه اول کامل سه ماهه به منعکس کننده تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شرکت اعلام کرد که Netflix رئیس محتوای افسر Ted Sarandos تبدیل خواهد شد شرکت مدیر عامل در کنار زمان مدیر عامل رید هیستینگز. او را حفظ کنید خود را در نقش فعلی و همچنین عضویت در هیئت مدیره. رئیس محصول افسر گرگ پطرس نیز به عنوان COO.

Netflix بکشد از دست رفته تحلیلگر انتظارات بر سود هر سهم اما ضرب و شتم درآمد انتظارات. سهام کاهش یافت و حدود 9% پس از ساعت به عنوان شرکت ارائه شده ضعیف رشد مشترک راهنمایی برای سه ماهه سوم.

در اینجا کلید اعداد:

  • سود هر سهم (EPS): $1.59 مقابل دلار 1.81 انتظار می رود با توجه به Refinitiv نظرسنجی از تحلیلگران
  • درآمد: $6.15 میلیارد دلار در مقابل $6.08 میلیارد دلار با توجه به Refinitiv
  • جهانی پرداخت خالص مشترک شده: 10.09 میلیون در مقابل 8.26 میلیون انتظار می رود با توجه به FactSet

Netflix ارائه شده در سه ماهه سوم درآمد راهنمایی دلار 6.33 میلیارد و زیر تحلیلگر برآورد $6.40 میلیارد دلار با توجه به Refinitiv. این انتظار Q3 EPS از $2.09 در مقابل تحلیلگر برآورد $2.01.

Netflix راهنمایی برای مشترک خالص می افزاید: کاهش بسیار کمتر تحلیلگر انتظارات. این شرکت انتظار دارد 2.5 میلیون خالص مشترک شده برای Q3 در حالی که تحلیلگران انتظار داشتند 5.27 میلیون.

مدیران توضیح داد: رکود در نامه خود به سهامداران گفت: “رشد کند به عنوان مصرف کنندگان از طریق شوک اولیه از Covid و اجتماعی محدودیت. پرداخت ما خالص شده برای ماه ژوئن نیز شامل اشتراک ما لغو برای درصد کمی از کاربران که با استفاده از این سرویس به تازگی.”

Netflix بکشد که معروف است به نام همه چیز از اسنپ چت به خواب یک رقیب در حال حاضر تعداد Infinite در میان رقبای خود است.

“Infinite رشد حیرت انگیز است که سیالیت از اینترنت سرگرمی” این شرکت نوشت: به سهامداران است. “به جای نگرانی در مورد تمام این رقبای ما همچنان به چوب به استراتژی ما در تلاش برای بهبود خدمات ما و محتوای هر سه ماهه سریعتر از همسالان ما. ما در ادامه رشد قوی است که به عهد به این رویکرد و اندازه بازار سرگرمی.”

Netflix بکشد گفت: انتظار نمی رود که آن سال 2020 تخته سنگ از محتوای به طور قابل توجهی تحت تاثیر تولید خاموش شدن ناگهانی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر. آن انتظار دارد که تولید فعلی موانع را فشار بیشتر از آن بزرگ عنوان به پایان 2021 اما که “تعداد کل اصل برای سال هنوز هم بالاتر از سال 2020 است.” Netflix قصد دارد برای تکمیل محتوای اصلی آن با دیگر فیلم را نشان می دهد و آن را به دست آورد.

Netflix بکشد گفت: از آن ساخته شده است که بیشترین پیشرفت را سرگیری تولید در آسیا و اقیانوسیه و هرگز به طور کامل تعطیل در کره جنوبی. آن را از سر گرفته و برخی از تولید در اروپا و همچنین دو انیمیشن توقف حرکت پروژه های در اورگان و دو فیلم در کالیفرنیا است. اما این شرکت هشدار داد که “زمان عفونت روند ایجاد عدم اطمینان بیشتر برای تولیدات ما در ایالات متحده است. نقاط جهان مانند هند و برخی از آمریکای لاتین نیز بیشتر به چالش کشیدن و ما امیدوار به راه اندازی مجدد بعد از آن در سال در این مناطق است.”

این شرکت گفت: آن نقدی خالص در فعالیت های عملیاتی شد +$1 میلیارد دلار -$544 میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته است. Netflix بکشد جریان نقدی آزاد مثبت برای دومین سه ماهه متوالی در آینده در +$899 میلیون در مقابل$594 میلیون در Q2 سال گذشته است. این شرکت گفت: آن عامل رشد حاشیه کمک کرده است آن جریان نقدی آزاد پروفایل ادامه بهبود همراه با مطالب صرف تحت فشار قرار دادند به نیمه دوم سال 2020 و به سال آینده. Netflix انتظار رایگان جریان وجوه نقد برای سال به نقطه سربه سر یا مثبت هر چند این انتظار به شیب به منفی دوباره در سال آینده.

Netflix نشان داد برخی از بینندگان اعداد در درآمد خود را گزارش. “هرگز به من همیشه” آمدن سن سری توسط Mindy Kaling, دیدم 40 میلیون خانوار انتخاب به تماشای نشان می دهد در طول چهار هفته در این سرویس با توجه به Netflix بکشد. و اسپایک لی فیلم “Da 5 Bloods” مشاهده شد 27 میلیون خانوار, Netflix گفت. اما Netflix تغییر راه آن شمارش نمایش ها در سال گذشته و در حال حاضر تعداد یک نمایش به عنوان یک خانواده به تماشای حداقل دو دقیقه از یک نمایش یا فیلم. در Q3, Netflix انتظار را نشان می دهد و فیلم ها با ستاره ها به درایو نامزدی مانند “گارد قدیمی” با چارلیز ترون و “پروژه برق” با Jamie Foxx.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

افشا: NBCUniversal است شرکت مادر CNBC.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: چگونه شراب خواری-تماشای همه چیز در حال تغییر است

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>