Netflix بکشد می گوید: این سه اثر از coronavirus بحران تأثیر آن کسب و کار

Netflix موسس و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Reed Hastings حضور یک Q&A در طول یک اطلس فروم در لیل فرانسه.

Sylvain لفور | گتی ایماژ

Netflix بکشد خود را منتشر Q1 سال 2020 درآمد در روز سه شنبه. در نامه ای به سهامداران این شرکت گفت: سه راه وجود دارد coronavirus بحران تأثیر آن کسب و کار است.

“اول ما عضویت در رشد است به طور موقت شتاب با توجه به خانه حبس” Netflix گفت. “دوم ما بین المللی درآمد کمتر خواهد بود از آنچه قبلا پیش بینی با توجه به افزایش قیمت دلار به شدت. سوم با توجه به تولید خاموش کردن برخی از پول نقد هزینه های محتوا به تعویق خواهد افتاد بهبود جریان نقدی آزاد ما و برخی از عنوان منتشر شده به تعویق خواهد افتاد, به طور معمول یک چهارم.”

اجتماعی فاصله افزایش اشتراک

Netflix بکشد گفت: این انتظار اشتراک و مشاهده شماره ها به سنبله به عنوان مردم در خانه بماند اما این اشتراک رشد خواهد کاهش احتمال زیاد یک بار اجتماعی فاصله حکم کاسته.

این شرکت اعلام کرد آن اضافه شده 15.77 میلیون پرداخت بین المللی مشترکین در مقابل 7.2 میلیون وال استریت انتظار می رود. آن گفت که انتظار دارد برای اضافه کردن 7.5 میلیون جهانی مشترکین در Q2 اما “با توجه به عدم قطعیت در خانه حبس زمان این است که بیشتر حدس و گمان.

“واقعی Q2 اعداد می تواند در نهایت به خوبی زیر و یا بالاتر که بسته به عوامل زیادی از جمله زمانی که مردم می توانند خود را از بازگشت به زندگی اجتماعی در کشورهای مختلف و چقدر مردم را به یک استراحت از تلویزیون پس از مستند” Netflix گفت.

“امیدوارم پیشرفت در برابر ویروس اجازه خواهد داد که دولت به آسانسور خانه حبس به زودی. به عنوان اتفاق می افتد که ما انتظار مشاهده و رشد به کاهش” این شرکت اعلام کرد.

قویتر شدن ارزش دلار تأثیر بین المللی قیمت گذاری

Netflix انتظار قویتر شدن دلار آمریکا تا حدی به دلیل همه گیر به کشیدن بین المللی رشد درآمد.

این شرکت اشاره کرد و نسبت به برزیل به عنوان یک مثال که در آن استاندارد آن طرح اشتراک استفاده می شود به هزینه $8.50 در هر ماه است اما در حال حاضر $6.50 در هر ماه با توجه به مارس سال 2020 نرخ ارز خارجی.

که کاهش در متوسط قیمت اشتراک جبران عضویت در آن رشد Netflix گفت.

Coronavirus متوقف شد تولید

این Covid-19 همه گیر نیز ناشی از Netflix به توقف اکثریت تولید آن در سراسر جهان با توجه به دولت مستندات و توصیه.

Netflix بکشد گفت: thwill تنها یک “متوسط” بر اثر جدید منتشر شده در Q2 هر چند این شرکت نمی تواند پیش بینی زمانی که تولید از سر گرفته خواهد شد.

“هیچ کس نمی داند چه مدت از آن خواهد شد تا ما با خیال راحت می توانید راه اندازی مجدد فیزیکی تولید در کشورهای مختلف و هنگامی که ما می توانیم آنچه مسافرت های بین المللی امکان پذیر خواهد بود و چگونه مذاکرات برای منابع مختلف (به عنوان مثال استعداد مراحل پس از تولید) را بازی کردن” Netflix گفت.

سهام این جریان پلت فرم شروع به پریدن کرد و 10% قبل از steadying حدود 1% دست انداز در بعد از ساعات معاملاتی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>